uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Říjen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2022-09-30 17:52:43
Známe všechny pohárové semifinalisty, rozlosování soutěží, termíny turnajů přípravek, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun

Pohár FAČRokresní kolo 2022 / 2023LOS /29.6. – OFS Beroun/
2. kolo – 14.9. 2022:
č.9 - PRASKOLESY – TETÍN 4:4 (PK 4:2)   - středa 21.9. 2022

č.10 - OSOV – ZADNÍ TŘEBAŇ 0:4
č.11 - TRUBÍNVŠERADICE 3:2   - středa 28.9. 2022
č.12 - ŽEBRÁK – HUDLICE 4:5

SOUTĚŽE OFS BEROUN - 2022 / 2023 k nahlédnutí ZDE

Výběry  MOS – U11 a U12 – středa – 5. října 2022 – hřiště SK Rakovník

Účastníci -
OFS Rakovník, OFS Kladno, OFS Mělník, OFS Beroun.

U11 – nominace OFS Beroun:
PINTÍŘ Tomáš, MAREŠ Alex, ZAVADIL Adam, HANZAL Lukáš, VOKÁČ Patrik (všichni FK Králův Dvůr), BARTOŠ Michal, KAŠPAR Matouš, NEDVĚD Josef (všichni Zdice), FRANĚK Tadeáš (Drozdov), POSPÍŠIL Stanislav, HÁJEK Tadeáš, MAREŠ Štěpán, DURAS Vincent, EJEM Sebastian (všichni Cembrit), KOTVA Matyáš, VRTIN ŠVAMBERK Adam, ERNEST Marek (všichni Tlustice), KUNC Štěpán (Žebrák).
Náhradníci: REŠ Robin (Všeradice), VLČEK Martin (Tlustice), SARVAŠ Antonín (Žebrák), SEIDL Josef (FK Králův Dvůr).

U12 – nominace OFS Beroun:
STENIČKA Filip, JANŮ Adam, ROYDEV Nikola, DEZORT Sebastian, CHALUPECKÝ Marek (všichni ČL-U Beroun), RŮŽIČKA Jaroslav, LAŠTOVIČKA Mikuláš (oba Všeradice), RYSKA Jakub, POS Ondřej, NOVÁK Jakub (všichni Zdice), ŠKOP David (Hořovice), KOVÁČ Tomáš (Žebrák), HRABÁK David, JEŽEK Matěj, KRUMHANZL Matěj (všichni Drozdov), ŠTEŇO Filip (Liteň).

Trasa autobusu: – odjezd ve středu 5.10. 2022 v 7:15 hodin (Hořovice – Spol. dům), 7:20 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 7:30 (Zdice – Sportovní hala), 7:40 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:45 (Beroun – aut. zastávka nad Billou ) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse.

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit - U11 p. Fraňkovi (tel. č.: 736 111 174), - U12 p. Cibulkovi (tel. č.: 733 385 317) !!! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou u jednotlivých kategorií  p. Fraňkovi resp. p. Cibulkovi !!!
Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice, teplé oblečení.

Nominační trénink - dívky - WU11 a WU14
Ve čtvrtek 6. října 2022 se uskuteční od 17:00 hodin v Žebráku (UMT) nominační trénink dívek /kategorie WU11 a WU14/ na turnaj, který bude ve Švermově /Kladno/ dne 12. října 2022.
Na trénink jsou zvána všechna děvčata. Turnaje se zúčastní dívky narozené v r. 2009 až 2014.
Na trénink si děvčata vezmou vhodné tréninkové oblečení, kopačky, pití, popř. vlastní míč.

ROZLOSOVÁNÍ PŘÍPRAVEK – turnaje - PODZIM 2022

OP – starší přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:

Praskolesy (11.9.), Drozdov (18.9.), Lochovice (2.10.), Broumy (9.10.), Felbabka (16.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chlumec / Hostomice (18.9. - odloženo - 23.10.), Žebrák (25.9. – 14:00), Tlustice A (2.10.), Komárov (9.10.), Tlustice B (16.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hýskov (18.9.), Nižbor (25.9.), Cembrit B (2.10. – 14:00), Hudlice (9.10.), ČL-U Beroun A (16.10. – 14:00 – UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chodouň (17.9. – 13:30), Králův Dvůr A (25.9. – 14:00 - Trubín), Všeradice (9.10. - 14:00), Svatá (15.10. – 14:00), ČL-U Beroun B (23.10.), Tmaň (5.11.).
Skupina E – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (18.9. – 14:00), Chyňava (25.9.), Cembrit A (2.10.), Králův Dvůr B (9.10. – 14:00), Karlštejn / Liteň (15.10. – 14:00), Zdice (23.10. – 9:00).
OP – mladší přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:

Drozdov (17.9. - odloženo - 22.10.), Praskolesy (25.9.), Zaječov (1.10.), Komárov (8.10.), Broumy (15.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (17.9. – 14:00), Králův Dvůr A (24.9. - UMT - KD - nad sport. halou), Cembrit A (1.10.), Hýskov (8.10.), Chyňava (22.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Zdice A (17.9. – 9:00), Tmaň (24.9.), Svatá (15.10.), Zdice B (22.10.), ČL-U Beroun B (29.10. – 15:00 - UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Králův Dvůr B (10.9.), Chodouň (17.9.), Žebrák (24.9. – 14:00), ČL-U Beroun A (8.10. - UMT), Všeradice (15.10.).
Skupina E – začátky turnajů v 10 hodin:
Chlumec / Hostomice (10.9. – Hostomice), Hořovice (17.9.), Felbabka (24.9.), Tlustice (1.10.), Lochovice (8.10.).
Skupina F – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chrustenice (10.9. – 9:00), Králův Dvůr C (17.9. – 14:00), Mořina (24.9.), Cembrit B (1.10. – 14:00), Karlštejn / Liteň (15.10.).
OP – mini přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov (17.9. - odloženo - 22.10.), Praskolesy (25.9.), Cerhovice (28.9. - odloženo - 6.10. - 17:00), Zaječov (1.10.), Komárov (8.10.), Broumy (15.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (17.9. – 14:00), Králův Dvůr A (24.9. - UMT - KD - fotbal. stadion), Cembrit A (1.10.), Hýskov (8.10.), Chyňava (22.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Zdice (17.9. – 9:00), Tmaň (24.9.), Svatá (15.10.), ČL-U Beroun B (29.10. – 15:00 - UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin::
Žebrák (10.9.), Králův Dvůr B (24.9. – 14:00 - UMT - KD - fotbal. stadion), Cembrit B (1.10. – 14:00), ČL-U Beroun A (8.10.), Všeradice (15.10.).

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..