uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Září 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-09-21 07:21:00
Létající trenéři míří do Všeradic, pokračují turnaje přípravek, známe jarní čtvrtfinálové pohárové dvojice

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2018:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - TERMÍNY)

LÉTAJÍCÍ TRENÉŘI PŘISTANOU VE VŠERADICÍCH:

Nejbližší akce v rámci projektu FAČR "Létajích týmů trenérů"  se koná v PONDĚLÍ 24.9. 2018 od 17:00 hodin ve VŠERADICÍCH (okres BEROUN). PŘIJEĎTE SE PODÍVAT !!!

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=dter

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

Rozhodčí /HR/ - OP - nominace - podzim 2018:

Bidšovský, Červenka, Hájek, Kareš, Knotek, Pánek, Sekerka, Šnajdr, Špicl J., Špicl M., Vlachopulos P. 

DOTACE – INFO:

FAČR na základě rozhodnutí MŠMT obdržené finanční prostředky musí použít vlastním jménem, přes vlastní účet a na vlastní zodpovědnost. FAČR proto část prostředků použije přímým způsobem financování, tedy na náhrady každého oddílu na rozhodčích a delegáty. Přímé financování bude probíhat automaticky, kdy za první půlrok 2018 FAČR vystaví a následně proplatí oddílům dobropis, přičemž v dalším období již tyto položky sběrná faktura oddílu obsahovat nebude. Zbytek prostředků bude vyúčtován nepřímým způsobem (OFS, KFS, SCM a SpSM).

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (14.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (7.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9.), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:

1. kolo - středa - 29.8. 2018:
ČP01 -
Všeradice - Nižbor 11:5
ČP02 - Libomyšl - Tetín 0:1
ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit 1:3
ČP04 - Lochovice - Hostomice 2:3
ČP05 - Podluhy - Neumětely 3:1
ČP06 - Újezd - Zaječov 1:1 /PK 2:3/
2. kolo - středa / čtvrtek - 12.-13.9. 2018:
ČP07 -
Všeradice - Trubín 3:5
ČP08 - Broumy - Karlštejn 2:3
ČP09 - Tetín - Nový Jáchymov  0:2
ČP10 - Cembrit - Chyňava 2:4
ČP11 - Hostomice - Tlustice 1:6
ČP12 - Podluhy - Drozdov 0:4
ČP13 - Žebrák - Stašov 1:1 /PK 4:5/
ČP14 - Zaječov - Březová 2:1
3. kolo - jaro 2019:
ČP15 
Trubín - Karlštejn
ČP16 - Nový Jáchymov - Chyňava
ČP17 - Tlustice - Drozdov
ČP18 - Zaječov - Stašov

 -pm-

 

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..