uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Leden 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-10-18 20:38:40
Nominace výběrů, své turnaje hrají i přípravky

Výběry OFS

Nominace na turnaj MOS, který se uskuteční 24.10. 2018 od 9:00 hodin na hřišti Čechie Kralupy nad Vltavou.

Výběr OFS U-11 (trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Milan Průša, Oldřich Dostál) Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Toth Matěj (Všeradice), Turcanu Vlad, Průša Milan (všichni Cerhovice), Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice).
Náhradníci (budou případně povoláni telefonicky) - Fulín Tomáš (Cerhovice), Burián Jakub (Zdice), Marek Radek (Komárov)

Výběr OFS U-12 (trenéři: Vladislav Cibulka, Karel Fraňek)  Průša Vít, Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Novák Jakub, Zelenka Jan (oba ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David (oba Hořovicko),  Vitner Šimon, Šejnoha Jakub, Hlavín Karel, Líška Adam (všichni Všeradice), Řepík David (Komárov)

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel. č.: 733 385 317) !!! Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice, teplé oblečení. Místo nástupu oznamte SMS zprávou p. Cibulkovi !!!
                                                                                    

Trasa autobusu: - odjezd ve středu 24.10. 2018 v 7:15 hodin (Hořovice - Spol. dům), 7:20 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 7:30 (Zdice – Sportovní hala), 7:40 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:45 (Kr. Dvůr - U Zámku), 7:55 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení turnaje po stejné trase. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse. Zveme trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji !!! 

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (7.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (14.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9. - Libomyšl), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

 

 

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..