uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2019>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2019-05-25 10:06:15
Finále poháru, utkání o umístění OP mladších žáků, nábor rozhodčích, brankářská škola a turnaje přípravek

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

OFS Beroun – POHÁR – okresní kolo – FINÁLE – středa 29. května 2019 (17:30 hodin) - hřiště TLUSTICE:

ČP21  TRUBÍN – DROZDOV

OP - mladší žáci - zápasy o umístění - pátek - 31.5. 2019 (17:30 hodin):

- o 1. místo:
Karlštejn – Cerhovice / Drozdov
- o 3. místo:
Všeradice – Žebrák
- o 5. místo:
Loděnice – Komárov
- o 7. místo:
FK Králův Dvůr - Hořovicko B  po - 3.6. 2019 (17:30)
- o 9. místo:
Zdice – Felbabka
- o 11. místo:
Sokol Králův Dvůr – Hostomice / Lochovice
- o 13. místo:
Cembrit - Tlustice  st - 29.5. 2019 (17:30)
- o 15. místo:
Chrustenice / Hýskov – Rpety
- o 17. místo:
Liteň – Újezd

ODVETY se hrají v pátek 7. června 2019 (17:30 hodin)

Pozn: úvodní zápasy se hrají na hřišti účastníka skupiny „A“, odvety pak na hřišti účastníka skupiny „B“; začátky zápasů v 17:30 hodin (pokud není OFS schválenou dohodou mezi kluby stanoveno jinak)
- viz RMS 2018 / 2019 – článek 3, písmeno h („pohárově“ systémem DOMA – VENKU, tj. při rovnosti bodů gól na hřišti soupeře počítaný „za dva“, v případě dvou naprosto shodných výsledků následují po odvetném (druhém) utkání pokutové kopy – 5 hráčů z každého týmu, poté do rozhodnutí)

SPOLUPRÁCE BRANKÁŘSKÉ AKADEMIE DANIEL ZÍTKA s OFS Beroun :

Pozvánku a přihlášku na ukázkovou tréninkovou jednotku pro brankáře OFS Beroun, která proběhne 29. května 2019 v Berouně "Na Máchovně", najdete ZDE.
http://ofsberoun.cz/files/docu/BADZ-letak-beroun-v1.pdf

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ZDE

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY
LOSOVACÍ AKTIV (středa - 20.3. 2019) – JARO 2019 – OFS BEROUN:

 – rozdělení do skupin / termíny turnajů / startovní čísla / změny :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit (12.5.), 2. FK Králův Dvůr A (18.5. – 15:00), 3. Sokol Králův Dvůr (7.4. - UMT), 4. Loděnice (27.4. - 9:00), 5. Zdice A (14.4.)
Skupina „SB“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cerhovice (5.5.), 2. Hostomice / Lochovice (19.5.), 3. Hořovicko A (2.6.), 4. Komárov (26.5.), 5. Zdice B (3.5 – 17:00.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov / Chrustenice (26.5.), 2. Chodouň / Libomyšl (5.5. – 14:00), 3. Chyňava (12.5.), 4. Liteň (19.5.), 5. Žebrák (2.6.)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Broumy / Svatá (19.5.), 2. Felbabka (12.5.), 3. Hořovicko B (5.5.), 4. Nižbor (28.4.), 5. Všeradice (26.5.)
Skupina „U3“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. ČL-U Beroun (12.5. – UMT – KD), 2. FK Králův Dvůr B (19.5.), 3. Hudlice (7.4.), 4. Neumětely (14.4.), 5. Vysoký Újezd (26.5.), 6. Zaječov (5.5.).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit A (27.4.), 2. ČL-U Beroun A (6.4. – UMT), 3. Chodouň / Libomyšl (18.5.), 4. FK Králův Dvůr A (13.4. – 14:00), 5. FK Králův Dvůr B (4.5.), 6. Loděnice (25.5.)
Skupina „SB“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (4.5.), 2. Hostomice (27.4.), 3. Hořovicko (11.5.), 4. Lochovice A (18.5.), 5. Lochovice B (25.5.), 6. Neumětely (13.4.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov (4.5.), 2. Chrustenice (13.4.), 3. Sokol Králův Dvůr (6.4. – 9:00 – UMT), 4. Liteň (18.5.), 5. Cembrit B (27.4. – 14:00)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Drozdov (27.4.), 2. Komárov (4.5.), 3. Podluhy (25.5.), 4. Všeradice (11.5.), 5. Zaječov (18.5.), 6. Zdice (13.4.)

Pozn.:
případné další změny či upřesnění budou zveřejňovány prostřednictvím webových stránek OFS a ÚŘEDNÍ DESKY.
POZOR: případné změny termínů turnajů po prokazatelné dohodě (souhlasu) všech účastníků ve skupině podléhají schválení KM OFS Beroun !!!

Turnaje přípravek (jednotlivé turnajové zápasy) se „vkládají“ stejně jako na podzim přímo do IS FAČR !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..