uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Červenec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-11-08 06:48:51
Blíží se halové turnaje mládeže, znám je jarní model přípravek

 

Halové turnaje mládeže – SH Králův DvůrÚČAST POVINNÁ
(POZOR ZMĚNY):

OP – starší žáci – sobota 1.12. 2018 (9:00 hodin) – prvních pět týmů po podzimní části
Účastníci ČL-U Beroun B, Nižbor, Žebrák, Osek / Komárov, Svatá / Králův Dvůr
OP – mladší žáci – sobota 1.12. 2018 (14:00 hodin) – první tři týmy ve skupinách A a B po podzimní části
Účastníci Všeradice, Karlštejn, Loděnice, Cerhovice / Drozdov, Žebrák, Komárov
OP – starší přípravka – neděle 2.12. 2018 (9:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin

Účastníci Sokol Králův Dvůr, Zdice A, FK Králův Dvůr A, Hořovicko A, Komárov
OP – mladší přípravka – neděle 2.12. 2018 (14:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin
Účastníci FK Králův Dvůr A, Chodouň / Libomyšl, Neumětely, Lochovice A, Felbabka (nejlepší tým z 2. místa)

PŘÍPRAVKY – jaro 2019 – OFS Beroun – rozdělení do skupin:

OP – starší přípravka
skupina SA – semifinále:
Sokol Králův Dvůr, Cembrit, Zdice A, Loděnice, FK Králův Dvůr A
skupina SB – semifinále:
Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice
skupina U1 – o umístění:
Hýskov / Chrustenice, Liteň, Chyňava, Chodouň / Libomyšl, Žebrák
skupina U2 – o umístění:
Nižbor, Všeradice, Felbabka, Broumy / Svatá, Hořovicko B
skupina U3 – o umístění:
FK Králův Dvůr B, ČL-U Beroun, Vysoký Újezd, Hudlice, Neumětely, Zaječov

OP – mladší přípravka
skupina SA – semifinále:
FK Králův Dvůr A, Cembrit, Loděnice, Chodouň / Libomyšl, Hýskov, FK Králův Dvůr B
skupina SB – semifinále:
Neumětely, Felbabka, Hostomice, Lochovice A, Hořovicko, Lochovice B
skupina U1 – o umístění:
ČL-U Beroun A, Liteň, ČL-U Beroun B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
skupina U2 – o umístění:
Podluhy, Všeradice, Zdice, Komárov, Zaječov, Drozdov

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..