uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Červenec 2019>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2019-10-09 16:38:28
Sezóna 2019 / 2020 v plném proudu, oba výběry vyhrály turnaje v Rakovníku, program turnajů přípravek a nábor rozhodčích


!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Výběry OFS U-11 a U-12:

MOS – Rakovník – 9.10. 2019 (hřiště SK Rakovník)

U-11
Výsledky: Beroun – Mělník 10:7 (Netrval 3, Průša O. 2, Burian 2, Toth, Boubín, Vokáč), – Rakovník 6:5 (Kaňka 2, Dudl, Erazím, Hubáček, Dřevěný), – Kladno 9:5 (Boubín, Průša O., Dřevěný, Vokáč, Burian, Hubáček, Netrval, Průša M., Kaňka); Rakovník – Kladno 15:10, – Mělník 12:6; Kladno – Mělník 0:15.

Pořadí: 1. místo – OFS Beroun – 9 bodů, 2. místo – OFS Rakovník – 6 bodů, 3. místo – OFS Mělník – 3 body, 4. místo – OFS Kladno – 0 bodů.
U-12
Výsledky: Beroun – Mělník 4:2 (Huttr, Krejčí, Zoubek, Krob), – Rakovník 5:1 (Krob 3, Huttr, Zoubek), – Kladno 9:0 (Škrland 3, Mareš, Krob, Krejčí, Štěpánek, Huttr, Zoubek); Rakovník – Kladno 3:0, – Mělník 2:4; Kladno – Mělník 3:1.

Pořadí: 1. místo – OFS Beroun – 9 bodů, 2. místo – OFS Mělník – 6 bodů, 3. místo – OFS Rakovník – 3 body, 4. místo – OFS Kladno – 0 bodů.

Hráči a trenéři:
U-11
 – Dudl Ondřej (Komárov), Flégr Tomáš, Kaňka Dominik (oba Hořovicko), Boubín Patrik, Dřevěný Tomáš, Prokš Dominik, Vokáč David (všichni FK Králův Dvůr), Burian Jakub (Zdice), Průša Oldřich (ČL-U Beroun), Průša Milan, Štajner Jakub, Riska Šimon (všichni Cerhovice), Netrval Tomáš (Broumy), Kropáč Ondřej, Toť Radovan (oba Lochovice), Hadraba Stanislav, Toth Lukáš (oba Hostomice), Hubáček Milan (Chodouň), Erazím Matyáš (Žebrák).

Trenéři: Cibulka Vladislav, Franěk Karel, Hadraba Radek, Kropáč Aleš.
U-12 – Krejčí Martin (Cerhovice), Mareš Petr, Zoubek Michal (oba Hořovicko), Huttr František, Krob Lukáš, Petráš Oliver, Novák Patrik, Škrland Matěj (všichni ČL-U Beroun), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub (oba FK Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka). Trenéři Krob Jakub, Petráš Vít.

VV OFS Beroun děkuje všem za úspěšnou a vzornou reprezentaci !!!

HALOVÉ TURNAJE (SH Králův Dvůr) :
11. ledna 2020 (8:30 hodin) – starší přípravka
– 5 účastníků – podzimní vítězové základních skupin (A - E)
11. ledna 2020 (14:00 hodin) – mladší přípravka
– 5 účastníků – podzimní vítězové základních skupin (A - E)
25. ledna 2020 (8:30 hodin) – starší žáci
– 6 účastníků – územní příslušnost k OFS Beroun (OPstŽ – 2019/2020)
25. ledna 2020 (14:00 hodin) – mladší žáci
– 6 účastníků – první 3 týmy ze skupin A a B po podzimní části

Sezona 2019/2020

TERMÍNOVÁ LISTINA - OFS Beroun - PODZIM 2019 – OFS Beroun – 2019 / 2020

viz - levé MENU - DOKUMENTY - TERMÍNY
http://ofsberoun.cz/files/docu/TL-podzim%202019.pdf

SAMOSTATNÝ LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2019 – OFS Beroun :

- středa – 21. srpna 2019  –  OFS rozdělení do skupin / termíny turnajů / startovní čísla / ODEHRÁNO / ZMĚNY:

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (6.10. – 14:00), 2. Hýskov / Chrustenice (22.9.), 3. Chyňava (15.9.), 4. Loděnice (29.9.), 5. Vys. Újezd (13.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. ČL-U Beroun (19.10. - UMT - 13:00), 2. Hostomice / Lochovice (15.9. - Lochovice), 3. Chlumec (6.10.), 4. Králův Dvůr A (8.9. – 14:00), 5. Králův Dvůr B (22.9. – 14:00), 6. Neumětely (29.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (8.9.), 2. Sokol Králův Dvůr (15.9. - UMT KD), 3. Liteň / Všeradice (22.9.), 4. Svatá (20.10.), 5. Zdice (13.10. – 13:00)
Skupina D - začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hořovicko (29.9.), 2. Chodouň (22.9.), 3. Komárov (13.10.), 4. Podluhy (6.10.), 5. Zaječov (20.10.)
Skupina E - začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy (13.10.), 2. Cerhovice / Drozdov (8.9.), 3. Felbabka A (22.9.), 4. Felbabka B (6.10.), 5. Tlustice (29.9.), 6. Žebrák (20.10.)

OP - mladší přípravka :

Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit B (21.9.), 2. Hýskov (14.9.), 3. Chrustenice (28.9. – 9:30), 4. Karlštejn (5.10.), 5. Tetín (19.10.),
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Cembrit A (21.9. – 13:00), 2. ČL-U Beroun A (12.10. - UMT), 3. ČL-U Beroun B (19.10. - UMT), 4. Liteň (5.10.), 5. Loděnice (14.9.),
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chlumec (5.10.), 2. Králův Dvůr A (7.9. – 9:00), 3. Králův Dvůr B (12.10. – 14:00), 4. Neumětely (28.9.), 5. Všeradice (21.9. – 9:00),
Skupina D - začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka / Hostomice (14.9.), 2. Hořovicko (26.10.), 3. Sokol Králův Dvůr (19.10. - UMT KD), 4. Zdice (13.10.), 5. Žebrák (6.10.),
Skupina E - začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (21.9.), 2. Komárov (12.10.), 3. Tlustice A (14.9.), 4. Tlustice B (28.9.), 5. Zaječov (19.10.)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..