uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Srpen 2017>>
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-04-18 17:43:31
Mládežnické výběry hrály turnaj Na Máchovně, pokračují turnaje přípravek

Výběry OFS Beroun U-11 a U-12

MOS - středa 18.4. 2018 - Beroun - UMT - Na Máchovně:

U-12
Beroun – Kladno 2:1, – Mělník 9:0, – Rakovník 5:0
Pořadí:

1. Beroun – 16:1 – 9 bodů, 2. Kladno – 10:5 – 4 body, 3. Rakovník – 5:7 – 4 body, 4. Mělník – 3:21 – 0 bodů.

U-11
Beroun – Kladno 8:13, – Mělník 6:3, – Rakovník 26:7
Pořadí:

1. Kladno – 46:17 – 9 bodů, 2. Beroun – 40:23 – 6 bodů, 3. Mělník – 31:17 – 3 body, 4. Rakovník – 11:71 – 0 bodů.

Soutěže přípravek – losovací aktiv (7.3. 2018) – rozdělení do skupin / startovní čísla / termíny turnajů:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „G“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit A (20.5. – 14:00), 2. Králův Dvůr A (12.5.), 3. Králův Dvůr B (8.5. – 15:00), 4. Sokol Králův Dvůr A (14.4. - UMT), 5. Sokol Králův Dvůr B (27.5. – 14:00 - UMT), 6. Trubín / ČL-U Beroun (24.4. - 17:30 - Beroun - Na Ostrově)
Skupina „H“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Cerhovice (19.5.), 2. Hořovicko A (12.5.), 3. Hořovicko B (26.5.), 4. Komárov (5.5.), 5. Loděnice B (28.4.), 6. Žebrák (22.4.)
Skupina „I“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (15.4.), 2. Hostomice / Lochovice (13.5.), 3. Neumětely (6.5.), 4. Rpety (27.5.), 5. Všeradice A (29.4.), 6. Zdice A (20.5.)
Skupina „J“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit B (20.5.), 2. Chrustenice (22.4.), 3. Liteň (29.4.), 4. Nižbor (6.5.), 5. Zdice B (13.5. – 9:00)
Skupina „K“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov (27.5.), 2. Libomyšl (29.4.), 3. Újezd (3.6.), 4. Všeradice B (13.5.)


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Skupina „F“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit (19.5.), 2. Chyňava (5.5.), 3. Králův Dvůr A (21.4. – 14:00), 4. Loděnice (14.4.), 5. Zdice (12.5. – 13:30)
Skupina „G“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Broumy (28.4.), 2. Drozdov (19.5.), 3. Hořovicko (26.5.), 4. Hostomice / Lochovice (12.5.), 5. Neumětely (5.5.)
Skupina „H“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. ČL-U Beroun (5.5.), 2.Hudlice (19.5.), 3. Chrustenice (21.4.), 4. Králův Dvůr B (14.4.), 5.Liteň (28.4.)
Skupina „I“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (14.4.), 2. Chodouň (26.5.), 3. Komárov (21.4.), 4. Lochovice (19.5.), 5. Zaječov (12.5.)

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..