uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Září 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-12-03 06:08:51
Halové přebornické tituly rozdány, znám je jarní model přípravek

Komise mládeže Okresního fotbalového svazu v Berouně uspořádala o víkendu v králodvorské sportovní hale hned čtyři halové fotbalové turnaje pro mládež. Každý z týmů si odvezl diplom, nejlepší tři družstva v každé kategorii pak i poháry s medailemi, oceněni byli v každém turnaji i nejlepší jednotlivci.

Halové turnaje mládeže – SH Králův Dvůr
OP – starší žáci – sobota 1.12. 2018 (9:00 hodin) – prvních pět týmů po podzimní části
Účastníci ČL-U Beroun B, Nižbor, Žebrák, Osek / Komárov, Svatá / Králův Dvůr
OP – mladší žáci – sobota 1.12. 2018 (14:00 hodin) – první tři týmy ve skupinách A a B po podzimní části
Účastníci Všeradice, Karlštejn, Loděnice, Cerhovice / Drozdov, Žebrák, Komárov
OP – starší přípravka – neděle 2.12. 2018 (9:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin

Účastníci Sokol Králův Dvůr, Zdice A, FK Králův Dvůr A, Hořovicko A, Komárov
OP – mladší přípravka – neděle 2.12. 2018 (14:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin
Účastníci FK Králův Dvůr A, Chodouň / Libomyšl, Neumětely, Lochovice A, Felbabka (nejlepší tým z 2. místa)

OP – mladší přípravka:
Výsledky:
FK Králův Dvůr A – Chodouň/Libomyšl 1:1, – Neumětely 3:1, – Lochovice A 4:1, – Felbabka 1:2; Chodouň/Libomyšl – Neumětely 2:4, – Lochovice A 2:2, – Felbabka 3:0; Neumětely – Lochovice A 2:4, – Felbabka 3:0; Lochovice A – Felbabka 1:3.

Pořadí:
1. místo
– FK Králův Dvůr A – 9:5 – 7 bodů, 2. místo – Neumětely – 10:9 – 6 bodů, 3. místo – Felbabka – 5:8 – 6 bodů, 4. místo – Chodouň/Libomyšl – 8:7 – 5 bodů, 5. místo – Lochovice A – 8:11 – 4 body.

Nejlepší střelecMilan Hubáček (Chodouň), nejlepší brankářOliver Ludrovský (FK Králův Dvůr), nejlepší hráčAndrea Škrabalová (Felbabka).
Rozhodčí – Jan Špicl.

OP – starší přípravka:
Výsledky:
Sokol Králův Dvůr – Zdice A 1:0, – FK Králův Dvůr A 1:2, – Hořovicko A 0:4, – Komárov 6:1; Zdice A – FK Králův Dvůr A 0:4, – Hořovicko A 3:2, – Komárov 4:1; FK Králův Dvůr A – Hořovicko A 2:2, – Komárov 2:1; Hořovicko A – Komárov 4:0.

Pořadí:
1. místo
– FK Králův Dvůr A – 10:4 – 10 bodů, 2. místo – Hořovicko A – 12:5 – 7 bodů, 3. místo – Sokol Králův Dvůr – 8:7 – 6 bodů, 4. místo – Zdice A – 7:8 – 6 bodů, 5. místo – Komárov – 3:16 – 0 bodů.

Nejlepší střelecMichal Zoubek (Hořovicko), nejlepší brankářMarek Vitík (FK Králův Dvůr), nejlepší hráčOliver Petráš (Sokol Králův Dvůr).
Rozhodčí – Jan Špicl.

OP – mladší žáci:
Výsledky:
Všeradice – Karlštejn 0:1, – Loděnice 4:0, – Cerhovice/Drozdov 0:7, – Žebrák 2:2, – Komárov 0:0; Karlštejn – Loděnice 0:1, – Cerhovice/Drozdov 2:1, – Žebrák 3:1, – Komárov 0:2; Loděnice – Cerhovice/Drozdov 0:3, – Žebrák 3:1, – Komárov 0:2; Cerhovice/Drozdov – Žebrák 5:0, – Komárov 0:1; Žebrák – Komárov 0:1.

Pořadí:
1. místo
– Komárov – 6:0 – 13 bodů, 2. místo – Karlštejn – 6:5 – 9 bodů, 3. místo – Cerhovice/Drozdov – 16:3 – 9 bodů, 4. místo – Loděnice – 4:10 – 6 bodů, 5. místo – Všeradice – 6:10 – 5 bodů, 6. místo – Žebrák – 4:14 – 1 bod.

Nejlepší střelecDavid Šplíchal (Komárov), nejlepší brankářPavel Štochl (Komárov), nejlepší hráčTomáš Křivánek (Cerhovice).
Rozhodčí – Michal Pánek.

OP – starší žáci:
Výsledky:
ČL-U Beroun B – Nižbor 3:2, – Žebrák 0:1, – Osek/Komárov 3:2, – Svatá/Králův Dvůr 5:0; Nižbor – Žebrák 3:1, – Osek/Komárov 3:2, – Svatá/Králův Dvůr 4:1; Žebrák – Osek/Komárov 1:3, – Svatá/Králův Dvůr 4:0; Osek/Komárov – Svatá/Králův Dvůr 1:1.

Pořadí:
1. místo
– ČL-U Beroun B – 11:5 – 9 bodů, 2. místo – Nižbor – 12:7 – 9 bodů, 3. místo – Žebrák – 7:6 – 6 bodů, 4. místo – Osek/Komárov – 8:8 – 4 body, 5. místo – Svatá/Králův Dvůr – 2:14 – 1 bod.

Nejlepší střelecFilip Kincl (Nižbor), nejlepší brankářFilip Iláš (Žebrák), nejlepší hráčDavid Šplíchal (Osek/Komárov).
Rozhodčí – Josef Pos.

-me, pm-

PŘÍPRAVKY – jaro 2019 – OFS Beroun – rozdělení do skupin:

OP – starší přípravka
skupina SA – semifinále:
Sokol Králův Dvůr, Cembrit, Zdice A, Loděnice, FK Králův Dvůr A
skupina SB – semifinále:
Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice
skupina U1 – o umístění:
Hýskov / Chrustenice, Liteň, Chyňava, Chodouň / Libomyšl, Žebrák
skupina U2 – o umístění:
Nižbor, Všeradice, Felbabka, Broumy / Svatá, Hořovicko B
skupina U3 – o umístění:
FK Králův Dvůr B, ČL-U Beroun, Vysoký Újezd, Hudlice, Neumětely, Zaječov

OP – mladší přípravka
skupina SA – semifinále:
FK Králův Dvůr A, Cembrit, Loděnice, Chodouň / Libomyšl, Hýskov, FK Králův Dvůr B
skupina SB – semifinále:
Neumětely, Felbabka, Hostomice, Lochovice A, Hořovicko, Lochovice B
skupina U1 – o umístění:
ČL-U Beroun A, Liteň, ČL-U Beroun B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
skupina U2 – o umístění:
Podluhy, Všeradice, Zdice, Komárov, Zaječov, Drozdov

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..