uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Říjen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AKTUALITY
2022-04-18 08:51:51
Mládež má nabitý program, přípravky se sešly na Svaté, výběry OFS znovu hrají v Rakovníku, svůj turnaj v Hořovicích odehráli kluci, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

Přátelská utkání výběrů OFS - WU 11, WU 14 a U17 - 21.4. 2022 od 17:00 hodin - hřiště Tatran Rakovník

Nominace hráček WU 11:
Dlouhá Gita (Drozdov), Pánková Nicol (Hudlice), Beránková Eliška, Kušková Kateřina (obě Žebrák), Růžičková Klára (FK Kr. Dvůr), Rychlíková Lucie (Všeradice), Brodanová Ella (ČL-U Beroun).
Nominace hráček WU 14:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Vaculíková Ivana, Staňková Nela (obě Zdice), Štefanová Sára (Komárov), Neumannová Nikola (Tetín), Tótova Alice, Lencová Zuzana (obě Neumětely), Douděrová Kateřina (Svatá), Nováková Eliška (Všeradice), Permanová Štepánka (Tlustice), Havlíčková Tereza (Hudlice), Chvojková Kateřina (Felbabka).
Trenéři: Miroslava Lodeová, Vaculík Jiří
Nominace hráčů U 17:
Matějček Jan, Budil Petr, Anděl Tomáš, Horný Matyáš (všichni Všeradice), Weigert Corrado, Garanič Jiří, Štochl Pavel (všichni Žebrák), Kougl Šimon, Polišenský Vojtěch, Kincl Filip, Červenka Karel, Fikrle Jan (všichni FK Kr. Dvůr), Palásek Filip (SK Tlustice).

V případě nemoci, zranění apod. je hráč(ka) nebo klub povinen ihned se omluvit v případě dívčích výběrů sl. Lodeové (tel. 603 183 982) nebo u výběru chlapců p. Zítkovi (tel.: 734 505 233) !!! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Zítkovi !!! Všichni nominovaní si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři veškeré vybavení.
Trasa autobusu: - odjezd ve čtvrtek 21.4. 2022 v 15:00 hodin (Hořovice – Spol. dům), 15:05 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 15:15 (Zdice – Sportovní hala), 15:20 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 15:30 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení zápasů po stejné trase. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráčky v autobuse.

TRÉNINK – U12 – úterý – 26. dubna 2022
Hořovice – 1
8:00 hodin – sraz hráčů v 17:30 hodin:

Příjmení a jméno - Klub - Ročník
Průša Milan - Hořovice – 2010

Palek Dominik - Hořovice – 2010
Velič Milan - Hořovice – 2011
Hovorka Tomáš - Hořovice – 2010
Abrahám Jakub - Hořovice – 2010
Kořínek Michal - Chodouň – 2010
Pospíšil Matyáš - Cembrit – 2010
Akštein Jakub - Zdice – 2010
Hubáček Milan - Zdice – 2010
Ludrovský Oliver - FK Králův Dvůr – 2010
Boubín Radim - FK Králův Dvůr – 2010
Dvořák Filip - FK Králův Dvůr – 2010
Novák Matěj - FK Králův Dvůr – 2010
Pokorný Tomáš - FK Králův Dvůr – 2010
Konopáč Matěj - Loděnice – 2010
Grau Jakub – Loděnice – 2010
Slaboch Martin - ČL-U Beroun – 2010
Hřebeň Daniel - ČL-U Beroun – 2010
Kareš Milan - Neumětely – 2010
Škroch Matyáš - Neumětely – 2010

SETKÁNÍ RODIČŮ mladých fotbalistek:
Svatá - čtvrtek 28.4. 2022 - 18 hodin - Restaurace Na Svaté
Téma - nejbližší plány pro dívčí kategorie, poznatky a postřehy z minulých měsíců (tréninky, turnaje ...)

Výsledky turnaje výběrů MOS v Hořovicích 6.4. 2022

OFS Beroun - U11-U12
Výběry OFS 
 U-11:

Beroun–Rakovník 8:5 (Chalupecký 3, Hrabák 2, Janů, Šteňo, vlastní),  Beroun–Kladno 4:11 (Roydev, Janů, Šteňo, Laštovička), Beroun–Mělník 15:8 (Roydev 5, Šteňo 4, Chalupecký 2, Novák 2, Hrabák, Janů).
Mělník–Kladno 2:14, Mělník–Rakovník 16:12, Kladno–Rakovník 15:4

Sestava:
Rada Alfréd, Stenička Filip, Janů Adam, Roydev Nikola, Chalupecký Marek (všichni ČL-U Beroun), Pintíř Tomáš, Mareš Alex, Zavadil Adam, Seidl Josef (všichni FK Kr. Dvůr),
Škop David, Hrabák David, Ježek Matěj (všichni Drozdov), Novák Jakub, Nedvěd Josef (oba Zdice), Šteňo Filip (Liteň), Kováč Tomáš (Žebrák), Růžička Jaroslav, Laštovička Mikuláš (oba Všeradice).
Trenéři: Frydrych, Vokáč, Franěk, Kozel

Pořadí: 1. Kladno, 2. Beroun, 3.  Mělník, 4. Rakovník

 MOS-Hořovice-6.4.2022 

MOS-Hořovice-6.4.2022 

Výběry OFS – U-12:
Beroun–Rakovník 1:1 (Boubín),  Beroun–Kladno 1:0 (Boubín), Beroun–Mělník 9:0 (Slaboch 3, Velič 2, Pospíšil 2, Hubáček 2).
Mělník–Kladno 0:10, Mělník–Rakovník 0:7, Kladno–Rakovník 4:0

Sestava:
Ludrovský Oliver, Boubín Radim, Novák Matěj (všichni FK Kr. Dvůr), Průša Milan, Palek Dominik, Velič Milan, Hovorka Tomáš, Abrahám Jakub (všichni Hořovice), Kořínek Michal (Chodouň), Pospíšil Matyáš (Cembrit), Hubáček Milan (Zdice), Konopáč Matěj (Loděnice), Slaboch Martin (ČL-U Beroun).
Trenér: Hadraba

Pořadí: 1. Beroun, 2. Kladno, 3. Rakovník, 4. Mělník

OFS Beroun - turnaj v Rakovníku

Výběry OFS   MOS-WU14 – 30.3. 2022 – Rakovník

Výsledky:
Beroun - Rakovník 0:1, Beroun - Příbram 1:5 (Chvojková), Beroun - Praha západ 2:0 (Chvojková 2),
Příbram - Praha západ 8:0, Příbram - Rakovník 1:2, Rakovník - Praha západ 2:0.
Pořadí: 1. Rakovník - 9 bodů, 2. Příbram - 6 bodů,  3. Beroun - 3 body, 4. Praha západ - 0 bodů.

Sestava:
Neumannová Nikola (Tetín), Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Vaculíková Ivana, Staňková Nela (obě Zdice), Štefanová Sára (Komárov), Tótová Alice (Neumětely), Douděrová Kateřina (Svatá), Permanová Štěpánka, Jelenová Vanda (obě Tlustice), Havlíčková Tereza, Pánková Nicol (obě Hudlice), Chvojková Kateřina (Felbabka).
Trenéři – Jan Kozel, Jiří Vaculík

OFS Beroun - turnaj v Rakovníku

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - čtvrtek - 17. března 2022

PŘÍPRAVKY - NÁVOD (POSTUP) na vyplnění Zápisu o utkání - viz ZDE

Zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + TERMÍNY + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (15.5.), ČL-U Beroun A (10.4.), Chrustenice (5.6.), Králův Dvůr A (30.4.), Králův Dvůr B (29.5.), Zdice A (21.5. – 9:00)
Skupina „FB“ – 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (29.5.), Drozdov A (15.5.), Komárov (17.4.), Liteň (22.5.), Všeradice (10.4.), Žebrák A (24.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Broumy / Svatá (15.5. – Svatá), ČL-U Beroun B (24.4.), Chlumec (29.5.), Tetín (22.5.), Tlustice (1.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hostomice / Felbabka (10.4. – 14:30 - Felbabka), Hudlice A (1.5.), Hudlice B (15.5.), Chodouň (8.5. – 13:30), Chyňava (28.5. – 13:30)
Skupina „UC“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov B (29.5. – 14:00), Loděnice (24.4.), Hýskov (22.5.), Nižbor (8.5.), Zdice B (15.5. – 14:00)
Skupina „UD“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Lochovice (15.5. – 15:00), Neumětely (1.5.), Zaječov (17.4.), Žebrák B (24.4.)
MLADŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
Cembrit B (28.5.), ČL-U Beroun A (23.4.), Králův Dvůr A (7.5. – 10:00), Králův Dvůr B (21.5. – 10:00), Svatá (4.6.)
Skupina „FB“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 11 hodin:
Broumy (16.4.), Felbabka (21.5. – 15:00), Lochovice (14.5. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice (7.5.)
Skupina „UC“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 13 hodin:
Cembrit C (9.4.), Hořovice (21.5. – 10:00), Chodouň (7.5.), Karlštejn (23.4.)
MINI přípravka
Skupina „J-A“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (28.5. – 14:00), ČL-U Beroun A (23.4. – 14:00), Králův Dvůr A (7.5.), Králův Dvůr B (21.5.), Svatá A (14.5. – 14:00), Svatá B (4.6.)
Skupina „J-B“
– 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Chodouň (7.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „J-C“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „J-D“ – 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:
Broumy (16.4.), Chrustenice (4.6. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice A (7.5.), Všeradice B (21.5.), Zaječov (28.5.)

Pozn.: případné nesrovnalosti neprodleně nahlaste sekretáři OFS !

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3 4 5
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..