uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Září 2017>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

SOUTĚŽ

Podělte se s námi o výsledky z turnajů ...

Zimní turnaj – BEROUN - 2014:

OFS Beroun ve spolupráci s ČL-U Beroun pořádají na UMT (Beroun – Máchovna) zimní fotbalový turnaj pro dospělé. Začátek turnaje je naplánován na sobotu 1.2. 2014. Do turnaje se přihlásily týmy: Hořovicko B, Hýskov, Komárov, Loděnice, Neumětely, Nižbor, Tetín, Trubín, Všeradice, Zdice.
Ve středu 20. listopadu se sešli zástupci OFS se zástupci účastníků turnaje, který byl rozlosován takto:

Skupina A:
Hořovicko B, Hýskov, Všeradice, Nižbor, Komárov.
Skupina B:
Loděnice, Zdice, Neumětely, Trubín, Tetín.

Sobota - 1.2. 2014:
M01 - Hýskov - Komárov 7:1 (5:1) - Čermák 3, Stejskal, Steiner D., Michalík - Král - (Košťálek  J. Špicl, M. Špicl) - 30 diváků
M02 - Všeradice - Nižbor 1:8 (1:2) - Linhart - Suchý 3, Matějka F. 2, Boubín 2, Janovský - (J. Špicl, Košťálek, M. Špicl) - 40 diváků
Neděle - 2.2. 2014:
M03 - Zdice - Tetín 6:3 (2:2) - Svoboda K. 2, Hebeda, Pech, Pánek, Růžička - Kaňka, Janda V. - (Palek, Šnajdr, Kareš) - 40 diváků
M04 - Neumětely - Trubín  1:1 (1:0) - Šebek J. - Vavřina - (Kareš, Palek, Šnajdr) - 35 diváků
Sobota - 8.2. 2014:
M05 - Tetín - Neumětely 4:3 (1:1) - Krtek 2, Šimáček, Sládek - Šebek Jar. (pk), Veselý (pk), Tůma - (Sekerka, Ducký, Zuska) - 40 diváků
M06 - Loděnice - Zdice 7:6 (4:4) - Herejt 3, Novák 3, Paleček - Růžička 3, Hebeda, Pech, Skála - (Ducký, Zuska, Sekerka) - 50 diváků
Neděle - 9.2. 2014:
M07 - Komárov - Všeradice 1:2 (0:0) - Hausner (pk) - Šebek, Silbernágl - (Marx, Mázdra, Pánek) - 40 diváků
M08 - Hořovicko B - Hýskov 3:1 (3:0) - Šimůnek 2, Štych - Frajer - (Mázdra, Pánek, Marx
) - 20 diváků
Sobota - 15.2. 2014:
M09 - Všeradice - Hořovicko B 0:0 - (Bidšovský, Rylich, Zuska) - 20 diváků
M10 - Nižbor - Komárov 0:4 (0:2) - Palek J. 2, Král, Vokáč - (Rylich, Zuska, Bidšovský) - 40 diváků
M11 - Neumětely - Loděnice 2:6 (0:3) - Vršecký, Tůma - Herejt 2, Novák 2, Křížek, Kovač - (Košťálek, Hůla, Koldová) - 50 diváků
M12 - Trubín - Tetín 4:4 (3:1) - Klička R. 2, Vlček Š., Tikovský - Hejna 2, Bláha, Kaňka - (Hůla, Koldová, Košťálek) - 40 diváků
Sobota - 22.2. 2014:
M13 - Loděnice - Trubín 6:3 (4:0) - Herejt 3, Majer, Novák, Křížek - Klička R., Šlégr, Seeman - (
Šnajdr, Palek, Kareš) - 50 diváků
M14 - Zdice - Neumětely 7:3 (6:0) - Hebeda 2, Růžička 2, Pech, Skála, Prošek - Pešta 2, Tůma - (Palek, Kareš, Šnajdr) - 30 diváků
Neděle - 23.2. 2014:
M15 - Hořovicko B - Nižbor 2:2 (1:0) - Kocourek, Pergl - Polášek, Kučera - (
Zuska, Košťálek, Rylich) - 40 diváků
M16 - Hýskov - Všeradice 2:0 (1:0) - Stejskal, Vávra - (Rylich, Košťálek, Zuska) - 50 diváků
Sobota - 1.3. 2014:
M17 - Nižbor - Hýskov 0:4 (0:1) - Stejskal, Sechovec, Bastl, Steiner - (Divílek, Ducký, Zuska) - 40 diváků
M18 - Komárov - Hořovicko B 3:4 (0:0) - Kolář, Ernest, Hausner - Novák, Krůta, Kříž, vlastní - (Ducký, Zuska, Divílek) - 20 diváků
M19 - Trubín - Zdice 4:6 (1:2) - Klička R. 3, Vlček Š. (pk) - Růžička 3, Hebeda 2, Sklenář - (Palek, Marx, Koldová) - 40 diváků
M20 - Tetín - Loděnice 0:9 (0:5) - Majer 3, Křížek 3, Novák 2, Žižka - (Koldová, Palek, Marx) - 40 diváků

Sobota 8.3. 2014

M24 - Zápas o 3. místo: Hořovicko B - Zdice (10:00 hod. - Kareš, Palek, Koldová)

M21 - Zápas o 9. místo: Komárov - Neumětely (12:00 hod. - Koldová, Kareš, Palek)

M25 - FINÁLE: Hýskov - Loděnice (14:00 hod. - Mázdra, Marx, Vlachopulos)

M22 - Zápas o 7. místo: Všeradice - Trubín (16:00 hod. - Marx, Vlachopulos, Mázdra)

Neděle 9.3.2014

M23 - Zápas o 5. místo: Nižbor - Tetín  (18:00 hod. - Palek, Zuska, Rylich)

Konečné pořadí turnaje ve skupinách

Skupina A: 

  1. Hýskov                 4-3-0-1      14:4         9
  2. Hořovicko B         4-2-2-0        9:6         8
  3. Nižbor                   4-1-1-2      10:11       4
  4. Všeradice             4-1-1-2        3:11        4
  5. Komárov              4-1-0-3        9:13        3

 Skupina B: 

  1. Loděnice             4-4-0-0      28:11      12
  2. Zdice                   4-3-0-1      25:17         9
  3. Tetín                    4-1-1-2      11:22        4
  4. Trubín                 4-0-2-2       12:17       2
  5. Neumětely          4-0-1-3        9:18        1
ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..