Rubrika pro turnaje během zimní přestávky
HALOVÝ TURNAJ - mladší žáci - 7.12. 2014 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr – Chodouň / Zdice 4:1, - ČL-U Beroun B 4:1, - Cerhovice / Drozdov 2:0; Chodouň / Zdice – ČL-U Beroun B 4:4, - Cerhovice / Drozdov 1:2; ČL-U Beroun B - Cerhovice / Drozdov 2:2.
Pořadí:
1. místo: Králův Dvůr - 9 bodů (10:2), 2. místo: Cerhovice / Drozdov - 4 body (4:5), 3. místo: ČL-U Beroun B - 2 body (7:10), 4. místo: Chodouň / Zdice - 1 bod (6:10).
Skupina B:
Hořovicko - Hýskov 5:1, - Žebrák 4:1, - Loděnice 3:2; Hýskov - Žebrák 6:1, - Loděnice 1:5; Žebrák - Loděnice 0:6.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (12:4), 2. místo: Loděnice - 6 bodů (13:4), 3. místo: Hýskov- 3 body (8:11); 4. místo: Žebrák - 0 bodů (2:16).
O umístění:
ČL-U Beroun B - Žebrák 7:0, Hýskov - Chodouň / Zdice 3:1.
Zápas o 7. místo:
Žebrák - Chodouň / Zdice 0:7
Zápas o 5. místo:
ČL-U Beroun B – Hýskov 0:7.
Semifinále:
Hořovicko - Cerhovice/Drozdov 4:2, Loděnice – Králův Dvůr 5:7.
Zápas o 3. místo:
Loděnice - Cerhovice/Drozdov 5:2
Finále:
Králův Dvůr - Hořovicko 6:0
Konečné pořadí:
1. FK Králův Dvůr, 2. FK Hořovicko, 3. AFK Loděnice, 4. Cerhovice / Drozdov, 5. FK Stejstav Hýskov, 6. ČL-U Beroun B, 7. Chodouň / Zdice, 8. Spartak TOS Žebrák.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Matyáš Podroužek (Králův Dvůr) - 8 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Brambora (Hořovicko), nejlepším hráčem se stal Tomáš Hrabák (Loděnice). Zápasy rozhodovali Václav Knotek z Tetína a Martin Červenka z Loděnice.
HALOVÝ TURNAJ - starší žáci - 21.12. 2014 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr B – Nižbor 9:0, - ČL-U Beroun B 8:0, - Podluhy / Rpety 4:2; Nižbor – ČL-U Beroun B 1:6, - Podluhy / Rpety 6:3; ČL-U Beroun B - Podluhy / Rpety 5:0.
Pořadí:
1. místo: Králův Dvůr B - 9 bodů (21:2), 2. místo: ČL-U Beroun B - 6 bodů (11:9), 3. místo: Nižbor - 3 body (7:18), 4. místo: Podluhy / Rpety - 0 bodů (5:15).
Skupina B:
Zdice / Chodouň – Tlustice / Drozdov 5:1, - Neumětely 4:3, - Praskolesy 4:0; Tlustice / Drozdov - Praskolesy 3:3, - Neumětely 4:5; Praskolesy - Neumětely 0:4.
Pořadí:
1. místo: Zdice / Chodouň - 9 bodů (13:4), 2. místo: Neumětely - 6 bodů (12:9), 3. místo: Tlustice / Drozdov - 1 bod (8:13); 4. místo: Praskolesy - 1 bod (3:11).
O umístění:
Nižbor - Praskolesy 1:2, Tlustice / Drozdov – Podluhy / Rpety 2:3
Zápas o 7. místo:
Nižbor – Tlustice / Drozdov 2:1
Zápas o 5. místo:
Praskolesy – Podluhy / Rpety 2:2 (PK 2:4)
Semifinále:
Králův Dvůr B - Neumětely 2:1, Zdice / Chodouň – ČL-U Beroun B 3:3 (PK 0:2)
Zápas o 3. místo:
Neumětely – Zdice / Chodouň 1:2
Finále:
Králův Dvůr B – ČL-U Beroun B 5:3
Konečné pořadí:
1. Králův Dvůr, 2. ČL-U Beroun, 3. Zdice / Chodouň, 4. Neumětely, 5. Podluhy / Rpety, 6. Praskolesy, 7. Nižbor, 8. Tlustice / Drozdov.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Jan Kovář (Králův Dvůr B) - 11 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Ondřej Frolík (Zdice / Chodouň), nejlepším hráčem se stal Martin Vitík (Králův Dvůr B). Zápasy rozhodovali Ladislav Rylich a Oldřich Zuska z Berouna.
HALOVÝ TURNAJ - starší přípravka - 3.1. 2015 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
ČL-U Beroun – Králův Dvůr 3:0, - Praskolesy / Lochovice 3:0, - Osek 3:0; Králův Dvůr – Osek 2:1, - Praskolesy / Lochovice 6:0; Praskolesy / Lochovice - Osek 0:1.
Pořadí:
1. místo: ČL-U Beroun - 9 bodů (9:0), 2. místo: Králův Dvůr - 6 bodů (8:4), 3. místo: Osek - 3 body (2:5), 4. místo: Praskolesy / Lochovice - 0 bodů (0:10).
Skupina B:
Hořovicko – Cerhovice / Drozdov 3:0, - Chyňava 1:0, - Liteň / Zadní Třebaň 4:0; Cerhovice / Drozdov - Chyňava 3:1, - Liteň / Zadní Třebaň 4:2; Chyňava - Liteň / Zadní Třebaň 4:1.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (8:0), 2. místo: Cerhovice / Drozdov - 6 bodů (7:6), 3. místo: Osek - 3 body (2:5); 4. místo: Liteň / Zadní Třebaň - 1 bod (3:11).
O umístění:
Osek – Liteň / Zadní Třebaň 4:0, Chyňava – Praskolesy / Lochovice 5:1
Zápas o 7. místo:
Liteň / Zadní Třebaň – Praskolesy / Lochovice 1:4
Zápas o 5. místo:
Osek – Chyňava 3:0
Semifinále:
ČL-U Beroun – Cerhovice / Drozdov 7:1, Hořovicko – Králův Dvůr 2:2 (PK 3:4)
Zápas o 3. místo:
Cerhovice / Drozdov – Hořovicko 0:2
Finále:
ČL-U Beroun – Králův Dvůr 6:1
Konečné pořadí:
1. ČL-U Beroun, 2. Králův Dvůr, 3. Hořovicko, 4. Cerhovice / Drozdov, 5. Osek, 6. Chyňava, 7. Praskolesy / Lochovice, 8. Liteň / Zadní Třebaň.
Nejlepším střelcem turnaje se stala Anna Ledvinková (ČL-U Beroun) - 8 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Daniel Sun (Hořovicko), nejlepším hráčem se stala Tereza Kubíčková (ČL-U Beroun). Zápasy rozhodovali Václav Knotek z Tetína a Josef Pos z Prahy.
HALOVÝ TURNAJ - mladší přípravka - 4.1. 2015 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Komárov – Všeradice 4:1, - ČL-U Beroun A 2:2, - Felbabka 5:0; Všeradice – ČL-U Beroun A 1:2, - Felbabka 4:0; ČL-U Beroun A - Felbabka 3:0.
Pořadí:
1. místo: Komárov - 7 bodů (11:3), 2. místo: ČL-U Beroun A - 7 bodů (7:3), 3. místo: Všeradice - 3 body (6:6), 4. místo: Felbabka - 0 bodů (0:12).
Skupina B:
Loděnice A – Lochovice 8:0, - Hýskov 5:0, - Drozdov B 0:3; Lochovice - Hýskov 0:1, - Drozdov B 0:5; Hýskov – Drozdov B 0:4.
Pořadí:
1. místo: Drozdov B - 9 bodů (12:0), 2. místo: Loděnice A - 6 bodů (13:3), 3. místo: Hýskov - 3 body (1:9); 4. místo: Lochovice - 0 bodů (0:14).
O umístění:
Všeradice – Lochovice 5:1, Hýskov – Felbabka 4:2
Zápas o 7. místo:
Lochovice – Felbabka 0:3
Zápas o 5. místo:
Všeradice – Hýskov 1:2
Semifinále:
Komárov – Loděnice A 3:2, Drozdov B – ČL-U Beroun 0:0 (PK 4:2)
Zápas o 3. místo:
Loděnice A – ČL-U Beroun 0:1
Finále:
Komárov – Drozdov B 1:2
Konečné pořadí:
1. Drozdov B, 2. Komárov, 3. ČL-U Beroun, 4. Loděnice A, 5. Hýskov, 6. Všeradice, 7. Felbabka, 8. Lochovice.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Jan Šmíd (Komárov) - 10 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Richard Klíma (ČL-U Beroun), nejlepším hráčem se stal Josef Čapek (Drozdov B). Zápasy rozhodovali Václav Knotek z Tetína a Josef Pos z Prahy.
HALOVÝ TURNAJ - starší přípravka - 14.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr A – Králův Dvůr B 2:0, - ČL-U Beroun 0:0, - Hořovicko 2:4; Králův Dvůr B– ČL-U Beroun 3:0, - Hořovicko 1:3; ČL-U Beroun B - Hořovicko 4:2.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 6 bodů (9:7), 2. místo: Králův Dvůr A - 4 body (4:4), 3. místo: ČL-U Beroun - 4 body (4:5), 4. místo: Králův Dvůr B - 3 body (4:5).
Skupina B:
Hýskov - Loděnice 0:8, - Lochovice 0:2, - Cerhovice/Drozdov 1:2; Loděnice - Lochovice 5:0, - Cerhovice/Drozdov 8:1; Lochovice - Cerhovice/Drozdov 0:4.
Pořadí:
1. místo: Loděnice - 9 bodů (21:1), 2. místo: Cerhovice/Drozdov - 6 bodů (7:9), 3. místo: Lochovice - 3 body (2:9); 4. místo: Hýskov - 0 bodů (1:12).
O umístění:
ČL-U Beroun - Hýskov 1:1 /PK 2:3/, Lochovice - Králův Dvůr B 2:3.
Zápas o 7. místo:
ČL-U Beroun - Lochovice 1:0
Zápas o 5. místo:
Hýskov – Králův Dvůr B 1:5.
Semifinále:
Hořovicko - Cerhovice/Drozdov 5:1, Loděnice – Králův Dvůr A 4:2.
Zápas o 3. místo:
Králův Dvůr A - Cerhovice/Drozdov 3:2
Finále:
Loděnice - Hořovicko 6:0
Konečné pořadí:
1. AFK Loděnice, 2. FK Hořovicko, 3. FK Králův Dvůr A, 4. Cerhovice/Drozdov, 5. FK Králův Dvůr B, 6. FK Stejstav Hýskov, 7. ČL-U Beroun, 8. TJ Slovan Lochovice.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Tomáš Hrabák (Loděnice) - 11 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jiří Michal (ČL-U Beroun), nejlepším hráčem se stal Filip Čapek (Hořovicko). Zápasy rozhodovali Jan Špicl a Martin Špicl z Hostomic.
HALOVÝ TURNAJ - starší žáci - 14.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Tetín – Nižbor/Chyňava 2:1, - Komárov 3:0, - Podluhy/Rpety 3:1; Nižbor/Chyňava– Komárov 1:1, - Podluhy/Rpety 3:3; Komárov – Podluhy/Rpety 4:1.
Pořadí:
1. místo: Tetín - 9 bodů (8:2), 2. místo: Komárov - 4 body (5:5), 3. místo: Nižbor/Chyňava - 2 body (5:6), 4. místo: Podluhy/Rpety - 1 bod (5:10).
Skupina B:
Zdice - Loděnice 1:3, - Praskolesy 2:1, - Tlustice 0:1; Loděnice - Praskolesy 6:0, - Tlustice 2:1; Praskolesy - Tlustice 1:2.
Pořadí:
1. místo: Loděnice - 9 bodů (11:2), 2. místo: Tlustice - 6 bodů (4:3), 3. místo: Zdice - 3 body (3:5); 4. místo: Praskolesy - 0 bodů (2:10).
O umístění:
Nižbor/Chyňava - Praskolesy 3:1, Zdice – Podluhy/Rpety 2:2 /PK 0:2/.
Zápas o 7. místo:
Praskolesy - Zdice 1:1 /PK 3:4/.
Zápas o 5. místo:
Nižbor/Chyňava – Podluhy/Rpety 1:3.
Semifinále:
Tetín - Tlustice 0:1, Loděnice – Komárov 0:2.
Zápas o 3. místo:
Loděnice - Tetín 4:0
Finále:
Komárov - Tlustice 1:0
Konečné pořadí:
1. FK Komárov, 2. SK Tlustice, 3. AFK Loděnice, 4. SK Tetín, 5. Podluhy/Rpety, 6. Nižbor/Chyňava, 7. FK Olympie Zdice, 8. TJ Praskolesy.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Daniel Molt (Loděnice) - 6 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Potenec (Tlustice), nejlepším hráčem se stal Vít Novák (Tetín). Zápasy rozhodovali Jan Špicl a Martin Špicl z Hostomic.
HALOVÝ TURNAJ - mladší přípravka - 15.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr – Chrustenice 3:1, - Komárov 2:1, - Hořovicko 0:2; Chrustenice– Komárov 1:1, - Hořovicko 0:4; Komárov - Hořovicko 0:2.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (8:0), 2. místo: Králův Dvůr - 6 bodů (5:4), 3. místo: Komárov - 1 bod (2:5), 4. místo: Chrustenice - 1 bod (2:8).
Skupina B:
Hýskov - Loděnice 0:5, - Rpety 1:4, - Drozdov A 0:3; Loděnice - Rpety 3:2, - Drozdov A 1:3; Rpety – Drozdov A 1:5.
Pořadí:
1. místo: Drozdov A - 9 bodů (11:2), 2. místo: Loděnice - 6 bodů (9:5), 3. místo: Rpety - 3 body (7:9); 4. místo: Hýskov - 0 bodů (1:12).
O umístění:
Komárov - Hýskov 5:0, Rpety - Chrustenice 3:3 /PK 2:0/.
Zápas o 7. místo:
Hýskov - Chrustenice 0:5.
Zápas o 5. místo:
Komárov – Rpety 1:0.
Semifinále:
Hořovicko - Loděnice 4:1, Drozdov – Králův Dvůr 3:0.
Zápas o 3. místo:
Loděnice – Králův Dvůr 1:0.
Finále:
Hořovicko - Drozdov 5:0
Konečné pořadí:
1. FK Hořovicko, 2. TJ Drozdov, 3. AFK Loděnice, 4. FK Králův Dvůr, 5. FK Komárov, 6. SK Rpety, 7. TJ Chrustenice, 8. FK Stejstav Hýskov.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Václav Krýl (Hořovicko) - 9 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Ryska (Hořovicko), nejlepším hráčem se stal Lukáš Horel (Loděnice). Zápasy rozhodovali Oldřich Zuska a Ladislav Rylich z Berouna.
HALOVÝ TURNAJ - mladší žáci - 15.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr – ČL-U Beroun B 1:4, - Rpety/Podluhy 6:0, - Neumětely 3:1; ČL-U Beroun B– Rpety/Podluhy 11:0, - Neumětely 4:0; Rpety/Podluhy - Neumětely 2:3.
Pořadí:
1. místo: ČL-U Beroun B - 9 bodů (19:1), 2. místo: Králův Dvůr - 6 bodů (10:5), 3. místo: Neumětely - 3 body (4:6), 4. místo: Rpety/Podluhy - 0 bodů (2:20).
Skupina B:
Zdice – ČL-U Beroun C 3:0, - Hořovicko 0:1, - Cerhovice/Drozdov 1:2; ČL-U Beroun C - Hořovicko 0:7, - Cerhovice/Drozdov 1:3; Hořovicko – Cerhovice/Drozdov 4:3.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (12:3), 2. místo: Cerhovice/Drozdov - 6 bodů (8:6), 3. místo: Zdice - 3 body (4:3); 4. místo: ČL-U Beroun C - 0 bodů (1:13).
O umístění:
Neumětely – ČL-U Beroun C 1:1 /PK 2:1/, Zdice – Rpety/Podluhy 0:0 /PK 3:1/.
Zápas o 7. místo:
ČL-U Beroun C - Zdice 0:4.
Zápas o 5. místo:
Neumětely – Rpety/Podluhy 2:0.
Semifinále:
ČL-U Beroun B – Cerhovice/Drozdov 9:0, Hořovicko – Králův Dvůr 4:1.
Zápas o 3. místo:
Králův Dvůr – Cerhovice/Drozdov 5:1.
Finále:
Hořovicko – ČL-U Beroun B 0:2
Konečné pořadí:
1. ČL-U Beroun B, 2. FK Hořovicko, 3. FK Králův Dvůr, 4. Cerhovice/Drozdov, 5. SK Horymír Neumětely, 6. Rpety/Podluhy, 7. FK Olympie Zdice, 8. ČL-U Beroun C.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Vydra (ČL-U Beroun B) - 13 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Brambora (Hořovicko), nejlepším hráčem se stal Tomáš Černý (Králův Dvůr). Zápasy rozhodovali Oldřich Zuska a Ladislav Rylich z Berouna.
HALOVÝ TURNAJ - starší žáci - 13.1. 2013 - Sportovní hala LOKO Beroun:
Skupina A:
Nižbor/Chyňava - Lochovice 2:2, - Újezd/Drozdov 1:1, - Všeradice 0:3.; Lochovice – Újezd/Drozdov 4:1, - Všeradice 3:5; Újezd/Drozdov - Všeradice 0:2.
Pořadí:
1. místo: Všeradice - 9 bodů (10:3), 2. místo: Lochovice - 4 body (9:8), 3. místo: Nižbor/Chyňava - 2 body (3:6), 4. místo: Újezd/Drozdov - 1 bod (2:7).
Skupina B:
Loděnice - Tlustice 3:1, - Komárov 2:2, - Zaječov 2:3; Tlustice - Komárov 0:6, - Zaječov 0:0; Komárov - Zaječov 0:3.
Pořadí:
1. místo: Zaječov - 7 bodů (6:2), 2. místo: Komárov - 4 body (8:5), 3. místo: Loděnice - 4 body (7:6); 4. místo: Tlustice - 1 bod (1:9).
O umístění:
Nižbor/Chyňava - Tlustice 1:0, Loděnice – Újezd/Drozdov 0:2.
Zápas o 7. místo:
Tlustice - Loděnice 2:2 (PK – 1:0).
Zápas o 5. místo:
Nižbor/Chyňava – Újezd/Drozdov 1:2.
Semifinále:
Všeradice - Komárov 1:0, Zaječov - Lochovice 0:0 (PK – 1:3).
Zápas o 3. místo:
Zaječov - Komárov 2:2 (PK – 0:1).
Finále:
Lochovice - Všeradice 1:1 (PK – 2:0).
Konečné pořadí:
1. Slovan Lochovice 2. Durisol Všeradice, 3. FK Komárov, 4. Zaječov, 5. Újezd/Drozdov, 6. Nižbor/Chyňava, 7. SK Tlustice, 8. AFK Loděnice.
Nejlepší střelec – Kincl Vladimír (Všeradice) – 6 gólů, nejlepší brankář – Charvát Jan (Zaječov), nejlepší hráč – Koten Václav (Komárov).
-im, pm-
HALOVÝ TURNAJ - starší přípravka - 1.12. 2012 - Sportovní hala LOKO Beroun:
Skupina A:
Zdice - ČLU Beroun B 3:1, - Lochovice 2:0, - Žebrák 3:0 kont.; ČLU Beroun B– Lochovice 1:2, - Žebrák 3:0 kont.; Lochovice - Žebrák 3:0 kont..
Pořadí:
1. místo: Zdice - 9 bodů (8:1), 2. místo: Lochovice - 6 bodů (5:2), 3. místo: ČLU Beroun B- 3 body (5:5), 4. místo: Žebrák - 0 bodů (0:9).
Skupina B:
Hýskov - Loděnice 2:0, - Rpety 4:0, - Hořovicko B 0:2; Loděnice - Rpety 4:1, - Hořovicko B 1:2; Rpety - Hořovicko B 0:5.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko B - 9 bodů (9:1), 2. místo: Hýskov - 6 bodů (6:2), 3. místo: Loděnice - 3 body (5:5); 4. místo: Rpety - 0 bodů (1:13).
O umístění:
ČLU Beroun B- Rpety 1:0, Loděnice - Žebrák 3:0 kont..
Zápas o 7. místo:
Žebrák - Rpety 0:3 kont..
Zápas o 5. místo:
Loděnice - ČLU Beroun B 2:0.
Semifinále:
Zdice - Hýskov 2:0, Hořovicko B - Lochovice 8:1.
Zápas o 3. místo:
Hýskov - Lochovice 4:0.
Finále:
Zdice - Hořovicko B 2:3.
Konečné pořadí:
1. FK Hořovicko „B", 2. FK Olympie Zdice, 3. FK Stejstav Hýskov, 4. Slovan Lochovice, 5. AFK Loděnice, 6. ČLU Beroun B, 7. SK Rpety, 8. Spartak TOS Žebrák.
Nejlepší střelec – Čapek Filip (Hořovicko B) – 8 gólů, nejlepší brankář –Troják Bohuslav (Hýskov), nejlepší hráč – Dolenský Daniel (Zdice).
-im, pm-
HALOVÝ TURNAJ - mladší přípravka - 2.12. 2012 - Sportovní hala LOKO Beroun:
Skupina A:
Loděnice – Králův Dvůr 3:0 kont., - Drozdov 0:2, - Cerhovice 0:0; Králův Dvůr– Drozdov 0:3 kont., - Cerhovice 0:3 kont.; Drozdov - Cerhovice 4:1.
Pořadí:
1. místo: Drozdov - 9 bodů (9:1), 2. místo: Loděnice - 4 body (3:2), 3. místo: Cerhovice- 4 body (4:4), 4. místo: Králův Dvůr - 0 bodů (0:9).
Skupina B:
ČLU Beroun B - Rudná 1:1, - Hořovicko 2:0, - Osek 3:0; Rudná - Hořovicko 1:0, - Osek 2:0; Hořovicko - Osek 1:0.
Pořadí:
1. místo: ČLU Berou B - 7 bodů (6:1), 2. místo: Rudná - 7 bodů (4:1), 3. místo: Hořovicko - 3 body (1:3); 4. místo: Osek - 0 bodů (0:6).
O umístění:
Cerhovice- Osek 1:4, Hořovicko – Králův Dvůr 3:0 kont..
Zápas o 7. místo:
Králův Dvůr - Cerhovice 0:3 kont..
Zápas o 5. místo:
Hořovicko - Osek 4:0.
Semifinále:
Drozdov - Rudná 0:2, ČLU Beroun B - Loděnice 3:0.
Zápas o 3. místo:
Drozdov - Loděnice 3:0.
Finále:
Rudná – ČLU Beroun B 1:0.
Konečné pořadí:
1. FK Rudná, 2. ČLU Berou B, 3. Drozdov, 4. AFK Loděnice, 5. FK Hořovicko, 6. Slavoj Osek, 7. Union Cerhovice, 8. FK Králův Dvůr.
Nejlepší střelec – Wacker Nikolas (Drozdov) – 7 gólů, nejlepší brankář – Holý Marek (Rudná), nejlepší hráč – Kubíčková Tereza (ČLU Beroun B).
-im, pm-
HALOVÝ TURNAJ - mladší žáci - 24.11. 2012 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr A - Králův Dvůr B 1:2, - Hořovicko 6:3, - Praskolesy 7:0; Králův Dvůr B- Hořovicko 4:1, - Praskolesy 5:0; Hořovicko - Praskolesy 6:0.
Pořadí:
1. místo: Králův Dvůr B - 9 bodů (11:2), 2. místo: Králův Dvůr A - 6 bodů (14:5), 3. místo: Hořovicko - 3 body (10:10), 4. místo: Praskolesy - 0 bodů (0:18).
Skupina B:
Hýskov - Zdice 2:0, - Cerhovice/Drozdov 7:1, - ČLU Beroun B 0:1; Zdice - Cerhovice/Drozdov 2:2, - ČLU Beroun B 5:1; Cerhovice/Drozdov - ČLU Beroun B 2:3.
Pořadí:
1. místo: ČLU Beroun B - 6 bodů (5:7), 2. místo: Hýskov - 6 bodů (9:2), 3. místo: Zdice - 4 body (7:5); 4. místo: Cerhovice/Drozdov - 1 bod (5:12).
O umístění:
Hořovicko - Cerhovice/Drozdov 4:2, Zdice - Praskolesy 5:0.
Zápas o 7. místo:
Cerhovice/Drozdov - Praskolesy 7:0.
Zápas o 5. místo:
Hořovicko - Zdice 0:3.
Semifinále:
Králův Dvůr B - Hýskov 1:1 /PK 7:6/, ČLU Beroun B - Králův Dvůr A 1:0.
Zápas o 3. místo:
Hýskov - Králův Dvůr A 3:4.
Finále:
Králův Dvůr B - ČLU Beroun B 3:0.
Konečné pořadí:
1. FK Králův Dvůr „B", 2. Český lev Union Beroun „B", 3. FK Králův Dvůr „A", 4. FK Stejstav Hýskov, 5. FK Olympie Zdice, 6. FK Hořovicko, 7. Cerhovice / Drozdov, 8. Praskolesy.
-mape, mv, pm-