uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Leden 2023>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2024-01-22 07:15:52
Jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe vítěze halových turnajů přípravek i jarní začátky jednotlivých soutěží

VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - 18:00 hodin - TMAŇ (Kulturní dům) - bližší info (svolání, návrh programu, DELEGAČNÍ LIST atd.) ZDE
Další info bylo odesláno sekretářům fotbalových klubů e-mailem !!!

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
Pohár /SF/ – 24.4. 2024
OP, III. třída
– 23.-24.3. 2024
IV. třídy, OPD, OPstŽ
– 6.4-7.4. 2024
OPmlŽ – 29.3. 2024
OPstPŘ, OPmlPŘ – 6.-7.4. 2024
Poznámka: TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


HALOVÉ TURNAJE mládeže – SH Králův Dvůr:

OP – starší přípravka – neděle 21.1. 2024
   účastníci - Králův Dvůr A, Hostomice / Chlumec, Cembrit A, Cembrit C, ČL-U Beroun A
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 0:7, - Hostomice/Chlumec 2:1, - Cembrit C 2:0, - ČL-U Beroun A 3:2; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 7:1, - Cembrit C 11:1, - ČL-U Beroun A 3:2; Hostomice/Chlumec - Cembrit C 5:2, - ČL-U Beroun A 3:5; Cembrit C - ČL-U Beroun A 1:8.
Pořadí:
1. místo -
Cembrit A - 12 bodů (skóre 28:4), 2. místo - Králův Dvůr A - 9 bodů (skóre 7:10), 3. místo - ČL-U Beroun A - 6 bodů (skóre 17:10), 4. místo - Hostomice/Chlumec - 3 body (skóre 10:16), 5. místo - Cembrit C - 0 bodů (skóre 4:26).
Nejlepší hráč - Alex Stojka (Hostomice), nejlepší brankář - Jan Ptáček (Cembrit A), nejlepší střelec - Tomáš Červenka - 12 gólů (Cembrit A).

OP – mladší přípravka
– neděle 21.1. 2024

   účastníci - ČL-U Beroun A, Hostomice / Chlumec, Králův Dvůr A, Cembrit A, Zdice
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 1:1, - Hostomice/Chlumec 3:2, - Zdice 1:2, - ČL-U Beroun A 0:6; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 2:2, - Zdice 2:1, - ČL-U Beroun A 2:2; Hostomice/Chlumec - Zdice 3:4, - ČL-U Beroun A 0:5; Zdice - ČL-U Beroun A 1:3.
Pořadí:
1. místo -
ČL-U Beroun A - 10 bodů (skóre 18:3), 2. místo - Cembrit A - 6 bodů (skóre 7:6), 3. místo - Zdice - 6 bodů (skóre 8:9), 4. místo - Králův Dvůr A - 4 body (skóre 5:11), 5. místo - Hostomice/Chlumec - 1 bod (skóre 7:14).
Nejlepší hráč - Jan Sahula (Cembrit A), nejlepší brankář - Vítek Ryska (Zdice), nejlepší střelec - Adam Mantič - 5 gólů (ČL-U Beroun A).

Poznámka: - všechny zápasy odřídil rozhodčí OFS Beroun Michal Pánek.

PŘÍPRAVKY LOSOVACÍ AKTIV – OFS BEROUN – JARO 2024:
- čtvrtek – 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům – (OPmlPŘ + OPminiPŘ – od 18:00 hodin, OPstPŘ – od 19:00 hodin).
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!!

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..