uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Listopad 2017>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Seznam ROZHODČÍCH - OFS BEROUN

Abecedně řazený SEZNAM současných aktivních rozhodčích OFS Beroun:

Příjmení a jméno ID (FAČR) tel. - mobil tel. - byt tel. - zam.
 
Bican Josef49100131777 658 762bican.Pb@gmail.com
Bidšovský Pavel56110285606 326 939737 206 184bidsovskypavel@seznam.cz
Blažek Jan95041046721 587 695honzablaza@seznam.cz
Červenka Martin91051494728 121 004311 671 510cervenka.martas@tiscali.cz
Divílek Peter70060215731 456 218divilek@centrum.cz
Ducký František77040844731 463 290co-ja-vim-kdo-jsem@seznam.cz
Egrt Martin69060607606 165 448311 573 143martin.egrt@seznam.cz
Franc Michal96120728733 386 395michalfranc2121@seznam.cz
Gall Jiří57070101721 618 884jirigall@seznam.cz
Hájek Václav58100090737 461 344vaclav.hajek88@seznam.cz
Chvátal Vladimír38120012728 187 059Vladimirchvatal@seznam.cz
Juppa Lukáš84050571728 955 743lukas.juppa@ceskapojistovna.cz
Kareš Miroslav72030990731 861 879mir.kares@seznam.cz
Knotek Václav92072033607 827 824superslavista1@email.cz
Koldová Anna94070449721 825 360ans55@seznam.cz
Králík Petr81060661731 889 428zajonc007@seznam.cz
Krbec Stanislav62060324730 542 088standa.krbec@email.cz
Kros František44060022734 590 784311 512 931frantakros@seznam.cz
Krupa Jiří59100228732 446 293jikrupa@seznam.cz
Marx Ivan50060104603 487 756311 625 089ivan.marx@quick.cz
Mázdra Jaroslav59020084724 090 631jaroslav.mazdra@kaltww.cz
Palek Michal85050581732 705 318palek.michal@seznam.cz
Pánek Michal83110797773 682 493MichalPanek22@seznam.cz
Pecka Vlastimil55110034603 752 534311 622 274pecvlast@seznam.cz
Plecitý František42070024720 401 083311 572 679plecityfrantisek@seznam.cz
Pos Josef52010180606 864 148josef.best@seznam.cz
Sekerka Pavel52110149723 814 995pavelsekerka8@seznam.cz
Setnička Josef44060027607 701 985311 624 856setpe@seznam.cz
Šnajdr Jan55050251603 152 648h.snajdr@seznam.cz
Špicl Jan74101416774 696 661606 953 320spiclHonza@seznam.cz
Špicl Martin97031119607 246 096mspicl21@gmail.com
Špivák Radek73100110602 450 663radek.spivak@email.cz
Štěpánek Miroslav90092199731 275 257paleolit@centrum.cz
Tichý Jiří77090752777 230 940jiri.tichy.ml@gmail.com
Veverka Zdeněk49070031774 306 896akreve@seznam.cz
Vlachopulos Patrik90080292733 654 151311 625 157grecce29@seznam.cz; vlachopulos.patrik@gmail.com
Vodička Ladislav58030153702 051 707311 577 717radoliste@centrum.cz
Závora Vlastimil53070072607 274 775vlastimil.zavora@seznam.cz
Zuska Oldřich96030436724 269 903olda.zuska@seznam.cz

Bývalí rozhodčí:

Abecedně řazený SEZNAM bývalých rozhodčích (případně rozhodčích, kteří přerušili činnost) OFS Beroun od roku 2000:

A - Anděl Stanislav (Tmaň); Anýž Michal (Nový Jáchymov); B - Bartovský Jindřich (Beroun); C - Cajthaml František (Drozdov); Č - Černý Jakub (Žebrák), Červenka Martin (Loděnice); D - Deraj Jan (Karlštejn), Drábek Michal (Praskolesy); F - Fischer Robert (Mýto), Fleischer Vlastimil (Vysoký Újezd); G - Grygar Josef; H - Hlavsa Josef (Králův Dvůr), Horák Vítězslav, Hrubeš Roman, Hříbal Jindřich (Chodouň),Hůla Petr; CH - Chvojka Jiří (Chaloupky); J - Jelínek Josef (Hořovice), Juppa Lukáš (Nový Jáchymov), Juppa Zdeněk (Trubín); K - Kabátník Martin (Osek), Kadeřábek Aleš (Praskolesy), Klečka Ivan (Karlštejn), Klier Josef (Beroun), Kocourek Jaroslav (Králův Dvůr), Kotlár Pavel,Koubík Jan (Beroun), Koza Alois,Krahulec Jakub (Cerhovice), Krumhanzl Marcel (Cerhovice), Krupa Jiří (Králův Dvůr), Kubát Vlastimil (Hořovice); M - Marek Milan (Praha), Mareš Pavel (Srbsko), Mázdra Jaroslav (Beroun), Mencl Karel ml. (Králův Dvůr), Miška Miroslav (Loděnice), Müller Michal (Březová); N - Náhlík Josef (Beroun); P - Pačes Josef (Nižbor), Pergl František (Beroun), Pešl Erik (Beroun), Petrák Karel (Beroun), Pos Jiří (Trubín), Pos Josef st. (Beroun), Prokeš Josef (Beroun); R - Růžička Aleš (Žebrák), Rydrych Bohumil (Komárov); Ryska Martin (Březová); S - Sedláček Petr (Rakovník), Slabý Jakub (Beroun), Srb Pavel (Beroun), Svoboda Jiří (Hudlice), Szüllo Josef (Rokycany); Š - Štuksa Petr (Podluhy); T - Teplý Radek (Komárov), Tůma Jan (Loděnice); U - Uherský Pavel (Komárov); V - Veselý Miloš (Neumětely), Veselý Václav (Neumětely), Vilhelm Jakub, Vitha Petr (Beroun), Vlachopulos Achiles (Beroun), Vokoun Martin (Hostomice), Vykysalý Antonín (Holoubkov); Z Zelenda Lukáš (Řevnice); Ž - Žáková Dagmar (Žebrák).

Abecedně řazený SEZNAM bývalých rozhodčích OFS Beroun před rokem 2000:

A - Albrecht Miroslav (Nenačovice), Anděl (Felbabka), Anýž Jiří (Nový Jáchymov); B - Baroch Miroslav (Liteň), Bartoníček Jindřich (Beroun), Bartůněk Jaroslav (Lety), Benda Vladislav (Zdice), Biskup Václav (Praha), Bláha František, Boháč František (Zbraslav), Bořuta Jaroslav (Králův Dvůr), Bouček Václav (Osov); CCerha; ČČámský Karel (Bubovice), Černý Josef (Chodouň), Červenka Václav (Netolice), Čihovský Václav (Beroun), ČuříkDDoubek Vratislav, Drsek Václav (Drozdov);  E - Eichenman Karel (Broumy); F - Fait Zdeněk, Fencl Milan (Praha),  Firýt Miroslav (Praskolesy), Fišer Vladimír (Hořovice), GGrunt Zdeněk (Podluhy); HHadraba Karel (Hořovice), Hájek Václav (Nový Jáchymov), Hasman Jaroslav (Hořovice), Hlas Otakar (Králův Dvůr), Hnátek Zdeněk (Nižbor), Hodek Michal (Králův Dvůr), Hošek Bohumil (Králův Dvůr), Hruška Josef (Zdice), Huml František (Trubín); CHCharvát František (Zdice), Choc Bohumil (Králův Dvůr), Chuchler Vladimír (Lochovice), JJeřábek Jan (Praha); K - Kalvach Jiří (Beroun), Kebrle Vladimír (Hořovice), Kochan Marián (Beroun), Kolář Viliam (Beroun), Kopic Jan (Žebrák), Korejčík Jindřich (Podluhy), Kosík Jaroslav (Zdice), Kolář Vladislav (Olešná), Koutný Karel (Beroun), Král Bohumil (Komárov), Kroupa František (Praha), Kubíček Josef (Beroun), KůtaL Lang, Lejhanec (Praskolesy), Litoš Jiří (Rpety), Lukeš Jaromír (Újezd), Lukeš František (Újezd); M - Marek Jaroslav (Lhotka), Mareš Pavel (Zdice), Martinkovič Ladislav (Olešná), Mauler, Maurer Vladimír (Hořovice), Mašata Martin (Beroun), Stanislav Matula (Hýskov), Mažári Zdenko (Beroun), Mezek Zdeněk (Hostomice), Mikeš Josef (Tlustice); N - Nájemník, Neubauer Robert (Zadní Třebaň), Novotný; O - Opatrný Miloš (Králův Dvůr), Omáčka Václav (Beroun); P - Paleček Josef (Beroun), Pánek Zdeněk (Praha), Pappert Antonín (Beroun), Pergl Václav (Točník), Pliml Jaroslav (Chrustenice), Potužník Karel, Přenosil Julius (Beroun), Příhoda Zdeněk (Tetín); R - Richtr Josef (Beroun); S - Simr Petr (Zdice), Skalický Pavel (Praha), Slanina František (Beroun), Smíšek, Smorádek Jan (Zadní Třebaň), Soukup, Spáčil Jaroslav (Olešná), Stejskal Martin (Hýskov), Stýblo Josef (Hořovice), Svoboda František (Hořovice), Svoboda Radek;  Š - Šafařík (Lochovice), Šilhavý Stanislav (Březová), Šlosar Jaroslav (Tlustice), Švejda Rudolf (Hudlice);  T - Teplý Václav (Praskolesy), Toncar Miloslav (Hořovice),  V - Vaníček, VětrovecVeselý František (Neumětely), Veselý Josef (Neumětely), Veverka Zdeněk (Neumětely), Vilhelm Oldřich (Karlštejn),  Vlasák Jaroslav (Beroun), Vojíř Václav (Hořovice), Vokáč Václav (Komárov),  Vondra Václav (Beroun), Vršecký František (Beroun),  Z - Zeman Josef (Komárov).

Poznámka:
tento SEZNAM je neoficiální a je postupně doplňován. Pokud se chcete podílet na jeho doplnění, ozvěte se nám (DĚKUJEME)!
OFS Beroun si vyhrazuje právo takové informace (jména dalších rozhodčích) ověřit.

OZVĚTE SE NÁM

 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..