uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Prosinec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AKTUALITY
2018-12-03 06:08:51
Halové přebornické tituly rozdány, znám je jarní model přípravek

Komise mládeže Okresního fotbalového svazu v Berouně uspořádala o víkendu v králodvorské sportovní hale hned čtyři halové fotbalové turnaje pro mládež. Každý z týmů si odvezl diplom, nejlepší tři družstva v každé kategorii pak i poháry s medailemi, oceněni byli v každém turnaji i nejlepší jednotlivci.

Halové turnaje mládeže – SH Králův Dvůr
OP – starší žáci – sobota 1.12. 2018 (9:00 hodin) – prvních pět týmů po podzimní části
Účastníci ČL-U Beroun B, Nižbor, Žebrák, Osek / Komárov, Svatá / Králův Dvůr
OP – mladší žáci – sobota 1.12. 2018 (14:00 hodin) – první tři týmy ve skupinách A a B po podzimní části
Účastníci Všeradice, Karlštejn, Loděnice, Cerhovice / Drozdov, Žebrák, Komárov
OP – starší přípravka – neděle 2.12. 2018 (9:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin

Účastníci Sokol Králův Dvůr, Zdice A, FK Králův Dvůr A, Hořovicko A, Komárov
OP – mladší přípravka – neděle 2.12. 2018 (14:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin
Účastníci FK Králův Dvůr A, Chodouň / Libomyšl, Neumětely, Lochovice A, Felbabka (nejlepší tým z 2. místa)

OP – mladší přípravka:
Výsledky:
FK Králův Dvůr A – Chodouň/Libomyšl 1:1, – Neumětely 3:1, – Lochovice A 4:1, – Felbabka 1:2; Chodouň/Libomyšl – Neumětely 2:4, – Lochovice A 2:2, – Felbabka 3:0; Neumětely – Lochovice A 2:4, – Felbabka 3:0; Lochovice A – Felbabka 1:3.

Pořadí:
1. místo
– FK Králův Dvůr A – 9:5 – 7 bodů, 2. místo – Neumětely – 10:9 – 6 bodů, 3. místo – Felbabka – 5:8 – 6 bodů, 4. místo – Chodouň/Libomyšl – 8:7 – 5 bodů, 5. místo – Lochovice A – 8:11 – 4 body.

Nejlepší střelecMilan Hubáček (Chodouň), nejlepší brankářOliver Ludrovský (FK Králův Dvůr), nejlepší hráčAndrea Škrabalová (Felbabka).
Rozhodčí – Jan Špicl.

OP – starší přípravka:
Výsledky:
Sokol Králův Dvůr – Zdice A 1:0, – FK Králův Dvůr A 1:2, – Hořovicko A 0:4, – Komárov 6:1; Zdice A – FK Králův Dvůr A 0:4, – Hořovicko A 3:2, – Komárov 4:1; FK Králův Dvůr A – Hořovicko A 2:2, – Komárov 2:1; Hořovicko A – Komárov 4:0.

Pořadí:
1. místo
– FK Králův Dvůr A – 10:4 – 10 bodů, 2. místo – Hořovicko A – 12:5 – 7 bodů, 3. místo – Sokol Králův Dvůr – 8:7 – 6 bodů, 4. místo – Zdice A – 7:8 – 6 bodů, 5. místo – Komárov – 3:16 – 0 bodů.

Nejlepší střelecMichal Zoubek (Hořovicko), nejlepší brankářMarek Vitík (FK Králův Dvůr), nejlepší hráčOliver Petráš (Sokol Králův Dvůr).
Rozhodčí – Jan Špicl.

OP – mladší žáci:
Výsledky:
Všeradice – Karlštejn 0:1, – Loděnice 4:0, – Cerhovice/Drozdov 0:7, – Žebrák 2:2, – Komárov 0:0; Karlštejn – Loděnice 0:1, – Cerhovice/Drozdov 2:1, – Žebrák 3:1, – Komárov 0:2; Loděnice – Cerhovice/Drozdov 0:3, – Žebrák 3:1, – Komárov 0:2; Cerhovice/Drozdov – Žebrák 5:0, – Komárov 0:1; Žebrák – Komárov 0:1.

Pořadí:
1. místo
– Komárov – 6:0 – 13 bodů, 2. místo – Karlštejn – 6:5 – 9 bodů, 3. místo – Cerhovice/Drozdov – 16:3 – 9 bodů, 4. místo – Loděnice – 4:10 – 6 bodů, 5. místo – Všeradice – 6:10 – 5 bodů, 6. místo – Žebrák – 4:14 – 1 bod.

Nejlepší střelecDavid Šplíchal (Komárov), nejlepší brankářPavel Štochl (Komárov), nejlepší hráčTomáš Křivánek (Cerhovice).
Rozhodčí – Michal Pánek.

OP – starší žáci:
Výsledky:
ČL-U Beroun B – Nižbor 3:2, – Žebrák 0:1, – Osek/Komárov 3:2, – Svatá/Králův Dvůr 5:0; Nižbor – Žebrák 3:1, – Osek/Komárov 3:2, – Svatá/Králův Dvůr 4:1; Žebrák – Osek/Komárov 1:3, – Svatá/Králův Dvůr 4:0; Osek/Komárov – Svatá/Králův Dvůr 1:1.

Pořadí:
1. místo
– ČL-U Beroun B – 11:5 – 9 bodů, 2. místo – Nižbor – 12:7 – 9 bodů, 3. místo – Žebrák – 7:6 – 6 bodů, 4. místo – Osek/Komárov – 8:8 – 4 body, 5. místo – Svatá/Králův Dvůr – 2:14 – 1 bod.

Nejlepší střelecFilip Kincl (Nižbor), nejlepší brankářFilip Iláš (Žebrák), nejlepší hráčDavid Šplíchal (Osek/Komárov).
Rozhodčí – Josef Pos.

-me, pm-

PŘÍPRAVKY – jaro 2019 – OFS Beroun – rozdělení do skupin:

OP – starší přípravka
skupina SA – semifinále:
Sokol Králův Dvůr, Cembrit, Zdice A, Loděnice, FK Králův Dvůr A
skupina SB – semifinále:
Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice
skupina U1 – o umístění:
Hýskov / Chrustenice, Liteň, Chyňava, Chodouň / Libomyšl, Žebrák
skupina U2 – o umístění:
Nižbor, Všeradice, Felbabka, Broumy / Svatá, Hořovicko B
skupina U3 – o umístění:
FK Králův Dvůr B, ČL-U Beroun, Vysoký Újezd, Hudlice, Neumětely, Zaječov

OP – mladší přípravka
skupina SA – semifinále:
FK Králův Dvůr A, Cembrit, Loděnice, Chodouň / Libomyšl, Hýskov, FK Králův Dvůr B
skupina SB – semifinále:
Neumětely, Felbabka, Hostomice, Lochovice A, Hořovicko, Lochovice B
skupina U1 – o umístění:
ČL-U Beroun A, Liteň, ČL-U Beroun B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
skupina U2 – o umístění:
Podluhy, Všeradice, Zdice, Komárov, Zaječov, Drozdov

2018-10-24 20:31:25
Výsledky MOS výběrů U-11 a U-12 - Kralupy nad Vltavou 24.10.2018

Výsledky MOS výběrů OFS 24.10.2018 Kralupy nad Vltavou

U-11

Beroun – Rakovník 11:5, Beroun- Mělník 12:8, Beroun – Kladno 19:5 

Ostatní výsledky :  Mělník – Kladno 7:5, Mělník – Rakovník 11:4, Kladno – Rakovník 2:14

Tabulka: 1.Beroun 9b., 2.Mělník 6b., 3.Rakovník 3b., 4.Kladno 0b.

Hráči:  Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Toth Matěj (Všeradice), Turcanu Vlad, Fulín Tomáš (oba Cerhovice), Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice). Trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Oldřich Dostál, Radek Hadraba

U-12

Beroun – Rakovník 0:0, Beroun- Mělník 0:1, Beroun – Kladno 2:2         

Ostatní výsledky :  Mělník – Kladno 1:1, Mělník – Rakovník 5:0, Kladno – Rakovník 0:3

Tabulka: 1.Mělník 7b., 2.Rakovník 4b., 3.Beroun 2b., 4.Kladno 2b.

Hráči: Průša Vít, Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Novák Jakub, Zelenka Jan (oba ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David (oba Hořovicko), Vitner Šimon, Šejnoha Jakub, Hlavín Karel, Líška Adam (všichni Všeradice), Řepík David (Komárov). Trenéři: Vladislav Cibulka, Milan Průša

 

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

2018-10-18 20:38:40
Nominace výběrů, své turnaje hrají i přípravky

Výběry OFS

Nominace na turnaj MOS, který se uskuteční 24.10. 2018 od 9:00 hodin na hřišti Čechie Kralupy nad Vltavou.

Výběr OFS U-11 (trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Milan Průša, Oldřich Dostál) Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Toth Matěj (Všeradice), Turcanu Vlad, Průša Milan (všichni Cerhovice), Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice).
Náhradníci (budou případně povoláni telefonicky) - Fulín Tomáš (Cerhovice), Burián Jakub (Zdice), Marek Radek (Komárov)

Výběr OFS U-12 (trenéři: Vladislav Cibulka, Karel Franěk)  Průša Vít, Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Novák Jakub, Zelenka Jan (oba ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David (oba Hořovicko),  Vitner Šimon, Šejnoha Jakub, Hlavín Karel, Líška Adam (všichni Všeradice), Řepík David (Komárov)

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel. č.: 733 385 317) !!! Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice, teplé oblečení. Místo nástupu oznamte SMS zprávou p. Cibulkovi !!!
                                                                                    

Trasa autobusu: - odjezd ve středu 24.10. 2018 v 7:15 hodin (Hořovice - Spol. dům), 7:20 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 7:30 (Zdice – Sportovní hala), 7:40 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:45 (Kr. Dvůr - U Zámku), 7:55 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení turnaje po stejné trase. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse. Zveme trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji !!! 

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (7.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (14.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9. - Libomyšl), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

 

 

2018-10-10 20:34:54
GTM OFS Beroun, výběry se připravují na další turnaj, své turnaje hrají i přípravky

GTM

S platností od 1.10.2018 byla FAČR zřízena funkce Grassroots trenér mládeže OFS (GTM). Pro OFS Beroun byl GTM jmenován pan Vladislav Cibulka.

Vladislav Cibulka, GTM OFS Beroun, tel. 733 385 317, email: cibulka@todorent.cz

Výběry OFS Beroun :

Výběry OFS Beroun (U-11 a U-12):

Nominační  trénink výběrů U-11 a U-12 se uskuteční ve čtvrtek 18.10. 2018 od 16:00 hodin na hřišti ČL-U Beroun - UMT (Na Máchovně).

Nominace hráčů:

U-11 (trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Milan Průša, Oldřich Dostál) Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Choc Jakub, Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vrba Vojtěch, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Kropáč Ondřej, Toť Radovan (oba Lochovice), Turcanu Vlad, Fulín Tomáš, Karel Tomáš, Ouřada Antonín, Průša Milan (všichni Cerhovice), Pipiška Matyáš (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Ondřej Jindřich Bárta, Burián Jakub, Najman Milan (všichni Zdice), Chalupecký Petr, Packa Viktor (oba Neumětely).

U-12 (trenéři: Vladislav Cibulka, Karel Fraňek) Průša Vít, Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Novák Jakub, Zelenka Jan, Matějka Daniel, Matyáš Jakub (všichni ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David, Novotný Lukáš (všichni Hořovicko), Exner Kamil (Sokol Králův Dvůr), Kříž Jan (Cembrit), Vitner Šimon, Šejnoha Jakub, Šebek Josef, Hlavín Karel, Líška Adam (všichni Všeradice), Řepík David (Komárov), Melzer Jakub, Grešl Martin, Klapáč Robert (všichni FK Králův Dvůr), Pilňáček Lukáš (Žebrák).

Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl !!!
V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi tel. č.: 733 385 317.

Všichni nominovaní hráči si vezmou: kopačky, míč abrankáři rukavice.

Po ukončení tréninku bude zveřejněna nominace na turnaj MOS, který se uskuteční 24.10. 2018  od 9:00 hod. na hřišti Čechie Kralupy nad Vltavou. Odjezd autobusu bude upřesněn po konci tréninku.

Sledujte webové stránky OFS Beroun !!!

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (7.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (14.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9. - Libomyšl), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:

1. kolo - středa - 29.8. 2018:
ČP01 -
Všeradice - Nižbor 11:5
ČP02 - Libomyšl - Tetín 0:1
ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit 1:3
ČP04 - Lochovice - Hostomice 2:3
ČP05 - Podluhy - Neumětely 3:1
ČP06 - Újezd - Zaječov 1:1 /PK 2:3/
2. kolo - středa / čtvrtek - 12.-13.9. 2018:
ČP07 -
Všeradice - Trubín 3:5
ČP08 - Broumy - Karlštejn 2:3
ČP09 - Tetín - Nový Jáchymov  0:2
ČP10 - Cembrit - Chyňava 2:4
ČP11 - Hostomice - Tlustice 1:6
ČP12 - Podluhy - Drozdov 0:4
ČP13 - Žebrák - Stašov 1:1 /PK 4:5/
ČP14 - Zaječov - Březová 2:1
3. kolo - jaro 2019:
ČP15 
Trubín - Karlštejn
ČP16 - Nový Jáchymov - Chyňava
ČP17 - Tlustice - Drozdov
ČP18 - Zaječov - Stašov

 -pm-

 

stránka: 1 2
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..