uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Březen 2024>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

AKTUALITY
2024-01-22 07:15:52
Jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe vítěze halových turnajů přípravek i jarní začátky jednotlivých soutěží

VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - 18:00 hodin - TMAŇ (Kulturní dům) - bližší info (svolání, návrh programu, DELEGAČNÍ LIST atd.) ZDE
Další info bylo odesláno sekretářům fotbalových klubů e-mailem !!!

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
Pohár /SF/ – 24.4. 2024
OP, III. třída
– 23.-24.3. 2024
IV. třídy, OPD, OPstŽ
– 6.4-7.4. 2024
OPmlŽ – 29.3. 2024
OPstPŘ, OPmlPŘ – 6.-7.4. 2024
Poznámka: TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


HALOVÉ TURNAJE mládeže – SH Králův Dvůr:

OP – starší přípravka – neděle 21.1. 2024
   účastníci - Králův Dvůr A, Hostomice / Chlumec, Cembrit A, Cembrit C, ČL-U Beroun A
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 0:7, - Hostomice/Chlumec 2:1, - Cembrit C 2:0, - ČL-U Beroun A 3:2; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 7:1, - Cembrit C 11:1, - ČL-U Beroun A 3:2; Hostomice/Chlumec - Cembrit C 5:2, - ČL-U Beroun A 3:5; Cembrit C - ČL-U Beroun A 1:8.
Pořadí:
1. místo -
Cembrit A - 12 bodů (skóre 28:4), 2. místo - Králův Dvůr A - 9 bodů (skóre 7:10), 3. místo - ČL-U Beroun A - 6 bodů (skóre 17:10), 4. místo - Hostomice/Chlumec - 3 body (skóre 10:16), 5. místo - Cembrit C - 0 bodů (skóre 4:26).
Nejlepší hráč - Alex Stojka (Hostomice), nejlepší brankář - Jan Ptáček (Cembrit A), nejlepší střelec - Tomáš Červenka - 12 gólů (Cembrit A).

OP – mladší přípravka
– neděle 21.1. 2024

   účastníci - ČL-U Beroun A, Hostomice / Chlumec, Králův Dvůr A, Cembrit A, Zdice
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 1:1, - Hostomice/Chlumec 3:2, - Zdice 1:2, - ČL-U Beroun A 0:6; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 2:2, - Zdice 2:1, - ČL-U Beroun A 2:2; Hostomice/Chlumec - Zdice 3:4, - ČL-U Beroun A 0:5; Zdice - ČL-U Beroun A 1:3.
Pořadí:
1. místo -
ČL-U Beroun A - 10 bodů (skóre 18:3), 2. místo - Cembrit A - 6 bodů (skóre 7:6), 3. místo - Zdice - 6 bodů (skóre 8:9), 4. místo - Králův Dvůr A - 4 body (skóre 5:11), 5. místo - Hostomice/Chlumec - 1 bod (skóre 7:14).
Nejlepší hráč - Jan Sahula (Cembrit A), nejlepší brankář - Vítek Ryska (Zdice), nejlepší střelec - Adam Mantič - 5 gólů (ČL-U Beroun A).

Poznámka: - všechny zápasy odřídil rozhodčí OFS Beroun Michal Pánek.

PŘÍPRAVKY LOSOVACÍ AKTIV – OFS BEROUN – JARO 2024:
- čtvrtek – 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům – (OPmlPŘ + OPminiPŘ – od 18:00 hodin, OPstPŘ – od 19:00 hodin).
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!!

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2023-12-11 10:44:19
Dívky podruhé vyrazí do české metropole, jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe účastníky lednových halových turnajů přípravek i jarní začátky jednotlivých soutěží

WU14 – OFS Beroun – NOMINACE – Praha 6 - STRAHOV – Vaníčkova 2464, 169 00 Praha 6 – Areál AC Sparta Praha  – 17.12. 2023 – sraz na místě v  8:15 hodin

WU14 – Růžičková Klára, Zikmundová Laura (obě Králův Dvůr), Douděrová Kateřina (Svatá), Jonáková Gabriela (Cembrit), Jelenová Vanda, Karasová Veronika (obě Tlustice), Masáková Berta (Liteň), Pánková Nicol (Hudlice), Nováková Nela, Schovánková Ema (obě Broumy), Tótová Alice (Neumětely), Nováková Eliška (Tmaň).
Náhradnice na tel./necestují: Karásková Kristýna (Broumy), Beránková Eliška (Žebrák), Smyrnova Sofija (ČL-U Beroun), Rychlíková Lucie (Všeradice).
Trenéři: Vaculík Jiří, Novák Jan. Asistentky: Vaculíková Ivana, Chvojková Kateřina.

V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned /!/ se omluvit p. L. Kadeřábkovi (tel.č. : 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nejpozději v pátek  15.12. do 18:00 hodin !!! Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářka veškeré vybavení.

V případě problému s dopravou můžeme po domluvě hráčky odvézt na místo.

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
Pohár /SF/ – 24.4. 2024
OP, III. třída
– 23.-24.3. 2024
IV. třídy, OPD, OPstŽ
– 6.4-7.4. 2024
OPmlŽ – 29.3. 2024
OPstPŘ, OPmlPŘ – 6.-7.4. 2024
Poznámka: TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


HALOVÉ TURNAJE mládeže – SH Králův Dvůr:

OP – starší přípravka – neděle 21.1. 2024 (8:30 hodin)
   účastníci - Králův Dvůr A, Hostomice / Chlumec, Cembrit A, Cembrit C, ČL-U Beroun A
OP – mladší přípravka – neděle 21.1. 2024
(13:30 hodin)

   účastníci - ČL-U Beroun A, Hostomice / Chlumec, Králův Dvůr A, Cembrit A, Zdice
Poznámka: - detailní informace k turnajům obdrží účastníci e-mailem před Vánoci.

PŘÍPRAVKY LOSOVACÍ AKTIV – OFS BEROUN – JARO 2024:
- čtvrtek – 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům – (OPmlPŘ + OPminiPŘ – od 18:00 hodin, OPstPŘ – od 19:00 hodin).
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!!

INFO SKFS  - seminář pro trenéry mladých gólmanů vč. doškolení trenérské „C“ licence FAČR :
Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu pořádá další vzdělávací seminář pro trenéry mladých gólmanů. Konat se bude v úterý 12. prosince 2023 od 16 do 20 hodin v tělocvičně MOA Rakovník (ul. Pražská 1222). Cena kurzu je 500 Kč, vezměte si s sebou boty do tělocvičny na přezutí.
Seminář pod vedením místopředsedy OFS Beroun Daniela Zítky je volně přístupný i pro zájemce z našeho okresu.

Přihláška pro zájemce: https://bit.ly/3LeVEBC
Navíc je možné v rámci tohoto semináře získat doškoleni C-licence.
Přihláška
na seminář pro zájemce o doškolení FAČR C licence: https://bit.ly/42bXDNX

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2023-12-04 13:34:29
Dívky vyrazí do české metropole, jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe účastníky lednových halových turnajů přípravek i jarní začátky jednotlivých soutěží

WU11 – OFS Beroun – NOMINACE – Praha 6 - STRAHOV - Vaníčkova 2464, 169 00 Praha 6 - Areál AC Sparta Praha – 10.12. 2023 – sraz na místě v 12:15 hodin

WU11: Tomisová Emílie /Králův Dvůr/, Lichovníková Viktorie /Cembrit/, Kušková Kateřina (Žebrák), Brodanová Ella /Tmaň/, Novotná Kateřina /Hýskov/, Lemonová Nela /Broumy/, Dvořáková Barbora /Lochovice/, Páclová Hana /Zdice/, Filipová Henim /Chrustenice/. Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek.
V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned /!/ se omluvit p. L. Kadeřábkovi (tel.č.: 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nejpozději v pátek 8.12. do 18:00 hodin !!! Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářka veškeré vybavení.
V případě problému s dopravou můžeme po domluvě hráčky odvézt na místo.

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
Pohár /SF/ – 24.4. 2024
OP, III. třída
– 23.-24.3. 2024
IV. třídy, OPD, OPstŽ
– 6.4-7.4. 2024
OPmlŽ – 29.3. 2024
OPstPŘ, OPmlPŘ – 6.-7.4. 2024
Poznámka: TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


HALOVÉ TURNAJE mládeže – SH Králův Dvůr:

OP – starší přípravka – neděle 21.1. 2024 (8:30 hodin)
   účastníci - Králův Dvůr A, Hostomice / Chlumec, Cembrit A, Cembrit C, ČL-U Beroun A
OP – mladší přípravka – neděle 21.1. 2024
(13:30 hodin)

   účastníci - ČL-U Beroun A, Hostomice / Chlumec, Králův Dvůr A, Cembrit A, Zdice
Poznámka: - detailní informace k turnajům obdrží účastníci e-mailem před Vánoci.

PŘÍPRAVKY LOSOVACÍ AKTIV – OFS BEROUN – JARO 2024:
- čtvrtek – 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům – (OPmlPŘ + OPminiPŘ – od 18:00 hodin, OPstPŘ – od 19:00 hodin).
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!!

INFO SKFS  - seminář pro trenéry mladých gólmanů vč. doškolení trenérské „C“ licence FAČR :
Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu pořádá další vzdělávací seminář pro trenéry mladých gólmanů. Konat se bude v úterý 12. prosince 2023 od 16 do 20 hodin v tělocvičně MOA Rakovník (ul. Pražská 1222). Cena kurzu je 500 Kč, vezměte si s sebou boty do tělocvičny na přezutí.
Seminář pod vedením místopředsedy OFS Beroun Daniela Zítky je volně přístupný i pro zájemce z našeho okresu.

Přihláška pro zájemce: https://bit.ly/3LeVEBC
Navíc je možné v rámci tohoto semináře získat doškoleni C-licence.
Přihláška
na seminář pro zájemce o doškolení FAČR C licence: https://bit.ly/42bXDNX

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2023-11-20 14:56:18
Jarní pohárové semifinále rozlosováno, holky opět potrénují v Žebráku

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

WU11 a WU14 – ŽEBRÁK – trénink – 28.11. 2023 – 17:30 hodin
V úterý 28.11. 2023 se koná od 17:30 hodin v Žebráku (UMT) trénink dívčích kategorií WU11 a WU14.
Zvána jsou všechna děvčata rok narození 2008 a mladší (do r. 2015).
S sebou si vezměte vhodné tréninkové oblečení, míč, kopačky, brankářka veškeré vybavení, pití.
Potvrzení účasti SMS zprávou na tel. č. 604 510 415 (L. Kadeřábek)

Výsledky turnaje  MOS U11 a U12 – Kladno - Švermov – 4.10. 2023 

Výsledky U-11:
Beroun - Mělník 23:2 (Šmerda 4, Švihálek 4, Ejem 3, Franěk 3, Vopátek 2, Červenka 2, Patloka, Strachota, Reš, Novák Adam, Pustka)
Beroun - Rakovník 23:4 (Švihálek 4, Ejem 3, Pustka 2, Novák Adam 2, Novák Jonáš 2, Vopátek 2, Franěk 2, Červenka, Patloka, Janda, Strachota, Kačírek, Reš)
Beroun - Kladno 12:6 (Novák Adam 3, Šmerda 2, Červenka 2, Patloka 2, Reš, Vopátek, Novák Jonáš)
Kladno - Rakovník 14:7, Kladno - Mělník 23:5, Mělník - Rakovník 9:6
Pořadí: 1. Beroun - 9 b., 2. Kladno - 6 b., 3. Mělník - 3 b., 4. Rakovník - 0 b.
Hráči:

Kašpar Matouš (Zdice), Patloka Jan (Tetín), Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Macháček Radek, Schmid Jakub (všichni ČL-U Beroun), Franěk Tadeáš (Drozdov), Kačírek Matyáš, Reš Robin (oba Všeradice), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Červenka Tomáš, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr). Trenéři: Franěk Karel, Červenka Petr.
Výsledky U-12:
Beroun - Mělník 3:1 (Hanzal, Sakač, Hošek)
Beroun - Rakovník 5:0 (Vokáč, Seidl, Hošek, Nedvěd, Hanzal)
Beroun - Kladno 5:0 (Seidl 2, Pintíř, Vokáč, Hošek)
Kladno - Rakovník  0:3, Kladno - Mělník 0:1, Mělník - Rakovník 1:5
Pořadí: 1. Beroun - 9 b., 2. Rakovník - 6 b., 3. Mělník - 3 b., 4. Kladno - 0 b.
Hráči:

Pospíšil Stanislav, Hájek Tadeáš, Sakač Mikuláš (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni FK Králův Dvůr), Švamberk Vrtin Adam, Vlček Martin (oba Tlustice), Nedvěd Josef (Zdice), Hošek Jakub (Komárov). Trenéři: Vokáč David, Mareš Lubomír.
Gratulujeme k vítězství a předvedeným výkonům na turnaji. Děkujeme fanouškům za podporu hráčů během turnaje. Poděkování patří též klubům za uvolnění hráčů na turnaj a jejich trenérům.

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..