uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Červenec 2017>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AKTUALITY
2017-07-23 16:43:15
V Praskolesích proběhl rychlý losovací aktiv, sezóna startuje poslední srpnový víkend

V restauraci Jitřenka v Praskolesích proběhl v sobotu dopoledne losovací aktiv soutěží OFS Beroun pro nadcházející mistrovskou sezónu 2017-2018.
Přítomné zástupce klubů přivítal předseda OFS Jan Knotek, který účastníky aktivu seznámil s novinkami v novém soutěžním ročníku. Ještě dříve však proběhlo slavnostní předání pohárů a diplomů vítězům jednotlivých soutěží ročníku 2016-2017. Letošní aktiv měl nebývale rychlý průběh, a tak se účastníci mohli brzy rozjet do svých domovů a s definitivní platností mohli začít kopírovat rozpisy svého klubu pro blížící se soutěžní ročník. Ten odstartuje o víkendu 26.-27. srpna.

Pohár FAČR - okresní kolo - OFS Beroun
1. kolo - středa - 30. srpna 2017 - 17:00 hodin:
ČP01  
Mořina - Všeradice
ČP02  Liteň - Nový Jáchymov
ČP03  Osov - Nižbor
ČP04  Libomyšl - Zaječov
ČP05  Podluhy - Březová
ČP06  Rpety - Osek

Pozn.: druhé kolo je na pořadu ve středu 13. září od 17 hodin

SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK - AKTUALIZACE: 28.7. 2017:

OP - starší přípravka
Skupina A
Cerhovice, Felbabka, Komárov, Libomyšl, Všeradice A
Skupina B
Hořovicko A, Neumětely, Rpety, Újezd, Žebrák
Skupina C
Hostomice / Lochovice, Hořovicko B, Loděnice B, Všeradice B, Zdice A
Skupina D
Cembrit A, Liteň, Nižbor, Sokol Králův Dvůr B
Skupina E
Cembrit B, Hýskov, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr A, Zdice B
Skupina F
Chrustenice, Králův Dvůr A, Loděnice A, Trubín / ČL-U Beroun

OP - mladší přípravka
Skupina A
Broumy, Drozdov, Felbabka, Lochovice, Chodouň
Skupina B
Hostomice / Lochovice, Komárov, Hořovicko, Neumětely, Zaječov
Skupina C
Cembrit, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr B, Zdice B
Skupina D
Chrustenice, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina E
ČL-U Beroun B, Hudlice, Chyňava, Zdice A

Pozn.: losovací aktiv přípravek - středa 23.8. 2017 (16:30 hodin - mladší, 17:00 hodin - starší) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky). Účast zástupců přihlášených klubů POVINNÁ !!!

2017-06-18 20:52:32
DOBOJOVÁNO - gratulujeme vítězům !!! Blíží se losovací aktiv. Družstva rozdělena do soutěží, znám je i pohárový los.

Mistrovská sezóna 2016 / 2017 je definitivně minulostí.
Níže přinášíme přehled vítězů jednotlivých soutěží OFS Beroun ve všech kategoriích.

OKRESNÍ PŘEBOR - MUŽI - Králův Dvůr B
III. TŘÍDA - sk. A - MUŽI - Nový Jáchymov
III. TŘÍDA - sk. B - MUŽI - Osek
IV. TŘÍDA - MUŽI - Libomyšl
OKRESNÍ PŘEBOR - DOROST - Komárov
OKRESNÍ PŘEBOR - STARŠÍ ŽÁCI - Loděnice
OKRESNÍ PŘEBOR - MLADŠÍ ŽÁCI - Cerhovice / Drozdov
OKRESNÍ PŘEBOR - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - Cerhovice
OKRESNÍ PŘEBOR - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Hořovicko A

Vítězům GRATULUJEME !!!

Pohár FAČR - okresní kolo - OFS Beroun
1. kolo - středa - 30. srpna 2017 - 17:00 hodin:
ČP01  
Mořina - Všeradice
ČP02  Liteň - Nový Jáchymov
ČP03  Osov - Nižbor
ČP04  Libomyšl - Zaječov
ČP05  Podluhy - Březová
ČP06  Rpety - Osek

Pozn.: druhé kolo je na pořadu ve středu 13. září od 17 hodin

POZVÁNKA

 

PŘEDBĚŽNÉ ZAŘAZENÍ TÝMŮ do soutěžního ročníku 2017 - 2018 (OFS Beroun - abecedně řazený seznam):

OKRESNÍ PŘEBOR
Broumy, ČL-U Beroun B, Drozdov, Hořovicko B, Chyňava, Karlštejn, Neumětely, Nový Jáchymov, Osek, Stašov, Tetín, Tlustice, Trubín, Zdice
III. TŘÍDA
Březová, Cembrit, Cerhovice B, Hudlice, Chaloupky, Komárov B, Libomyšl, Loděnice B, Mořina, Nižbor, Svatá, Všeradice, Zaječov, Žebrák
IV. TŘÍDA - skupina A
Chodouň, Chrustenice, Chyňava B, Liteň, Srbsko, Tetín B, Tmaň, Újezd B, Vižina, Vysoký Újezd, Zadní Třebaň, Zdejcina, Zdice B
IV. TŘÍDA - skupina B
Běštín, Drozdov B, Hostomice B, Lochovice, Neumětely B, Osek B, Osov, Podluhy, Praskolesy, Rpety, Stašov B, Tlustice B, Újezd, Zaječov B
OKRESNÍ PŘEBOR - dorost
Chyňava / Hýskov, Komárov, Neumětely, Zdice / Chodouň, Zadní Třebaň / Liteň, Žebrák
OKRESNÍ PŘEBOR - starší žáci
Broumy, Chyňava, Králův Dvůr, Loděnice, Nižbor, Osek / Komárov, Žebrák
OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina A
ČL-U Beroun B, Karlštejn, Králův Dvůr, Loděnice, Nižbor, Svatá, Zdice, Žebrák B
OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina B
Drozdov / Cerhovice, Felbabka, Komárov / Osek, Lochovice / Hostomice, Rpety, Tlustice, Všeradice / Neumětely, Žebrák

Pozn.: nasazení oddílů dle startovních čísel - viz úřední deska !!!

OP - starší přípravka
Skupina A
Cerhovice, Felbabka, Komárov, Libomyšl, Všeradice A
Skupina B
Hořovicko A, Neumětely, Rpety, Újezd, Žebrák
Skupina C
Hostomice / Lochovice, Loděnice B, Trubín / ČL-U Beroun, Všeradice B, Zdice A
Skupina D
ČL-U Beroun A, Chrustenice, Liteň, Nižbor, Sokol Králův Dvůr B
Skupina E
Cembrit B, Hýskov, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr A, Zdice B
Skupina F
Cembrit A, ČL-U Beroun B, Hořovicko B, Králův Dvůr A, Loděnice A

OP - mladší přípravka
Skupina A
Broumy, Drozdov, Felbabka, Lochovice, Chodouň
Skupina B
Hostomice / Lochovice, Komárov, Hořovicko, Neumětely, Zaječov
Skupina C
Cembrit, ČL-U Beroun C, Hýskov, Králův Dvůr B, Zdice B
Skupina D
ČL-U Beroun B, Chrustenice, Chyňava, Liteň, Loděnice
Skupina E
ČL-U Beroun A, Hudlice, Králův Dvůr A, Zdice A

Pozn.: losovací aktiv přípravek - středa 23.8. 2017 (16:30 hodin - mladší, 17:00 hodin - starší) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky). Účast zástupců přihlášených klubů POVINNÁ !!!

 

2017-06-12 18:01:43
STK OFS Beroun nařizuje i v posledním kole některá utkání !!!

STK OFS Beroun nařídila v zájmu regulérnosti některé zápasy posledního kola.
Další zápasy pak musela přizpůsobit nařízení SKFS v krajských soutěžích.

OFS Beroun - 17. - 18.6. 2017 - úřední začátek v 17:00 hodin      
OP   2 6 0 1   Žebrák - Karlštejn so    
26. kolo   2 6 0 2   Nižbor - Drozdov so 14.00  
    2 6 0 3   Tlustice - Neumětely so  14.00   NAŘÍZENO
    2 6 0 4   ČL-U Beroun B - Broumy ne UMT  NAŘÍZENO
    2 6 0 5   Králův Dvůr B - Chyňava so 14.00     dohoda
    2 6 0 6   Hořovicko B - Tetín so  14.00    NAŘÍZENO
    2 6 0 7   Loděnice B - Stašov ne 14.00  NAŘÍZENO
III.A   2 6 0 1   Chodouň - Nový Jáchymov so 10.15 dohoda
26. kolo   2 6 0 2   volno - Hudlice      
    2 6 0 3   Zadní Třebaň - Srbsko so    
    2 6 0 4   Všeradice - Zdice B so    
    2 6 0 5   Chrustenice - Mořina so    
    2 6 0 6   Svatá - Zdejcina so   NAŘÍZENO 
    2 6 0 7   Cembrit - Vysoký Újezd ne 10.15  
III.B   2 6 0 1   Komárov B - Zaječov so   NAŘÍZENO 
26. kolo   2 6 0 2   Cerhovice B - Běštín so    
    2 6 0 3   Lochovice - Neumětely B so    
    2 6 0 4   Praskolesy - Podluhy so    
    2 6 0 5   Újezd - Březová so    
    2 6 0 6   Osek - Chaloupky so    
    2 6 0 7   Hostomice B - Stašov B so 14.00  
IV.   2 6 0 1   Libomyšl - Tmaň so 14.00  
26. kolo   2 6 0 2   Liteň - Drozdov B ne    
    2 6 0 3   Tlustice B - Rpety so 10.15   dohoda
    2 6 0 4   Lochovice B - volno      
    2 6 0 5   Chyňava B - Újezd B ne   změna poř.
    2 6 0 6   Osek B - Tetín B so 10.15  dohoda 
    2 6 0 7   Vižina - Osov so 14.00  
2017-06-12 06:16:50
Poslední jarní fotbalové zvonění...

 

OFS Beroun - 18. - 19.6. 2017 - úřední začátek v 17:00 hodin      
OP   2 6 0 1   Žebrák - Karlštejn so    
26. kolo   2 6 0 2   Nižbor - Drozdov so 14.00  
    2 6 0 3   Tlustice - Neumětely so    
    2 6 0 4   ČL-U Beroun B - Broumy ne    
    2 6 0 5   Králův Dvůr B - Chyňava so    
    2 6 0 6   Hořovicko B - Tetín ne    
    2 6 0 7   Loděnice B - Stašov ne    
III.A   2 6 0 1   Chodouň - Nový Jáchymov so 10.15 dohoda
26. kolo   2 6 0 2   volno - Hudlice      
    2 6 0 3   Zadní Třebaň - Srbsko so    
    2 6 0 4   Všeradice - Zdice B so    
    2 6 0 5   Chrustenice - Mořina so    
    2 6 0 6   Svatá - Zdejcina ne    
    2 6 0 7   Cembrit - Vysoký Újezd ne 10.15  
III.B   2 6 0 1   Komárov B - Zaječov ne    
26. kolo   2 6 0 2   Cerhovice B - Běštín so    
    2 6 0 3   Lochovice - Neumětely B so    
    2 6 0 4   Praskolesy - Podluhy so    
    2 6 0 5   Újezd - Březová so    
    2 6 0 6   Osek - Chaloupky so    
    2 6 0 7   Hostomice B - Stašov B so 14.00  
IV.   2 6 0 1   Libomyšl - Tmaň so 14.00  
26. kolo   2 6 0 2   Liteň - Drozdov B ne    
    2 6 0 3   Tlustice B - Rpety ne    
    2 6 0 4   Lochovice B - volno      
    2 6 0 5   Chyňava B - Újezd B ne   změna poř.
    2 6 0 6   Osek B - Tetín B ne    
    2 6 0 7   Vižina - Osov so 14.00  
stránka: 1 2 3 4
ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..