uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Prosinec 2022>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2022-12-05 10:23:22
Přípravky na jaro rozděleny, k dispozici jarní termínová listina, připravují se dva halové turnaje mládeže, dívky druhé na turnaji v Praze

Valná hromada OFS Beroun – jaro 2023 :
– předběžný termín – 25. - 26.2. 2023

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2022 / 2023 – začátek:
OP, III. třída, MOPD – 25. - 26.3. 2023
IV. třídy, OPstŽ, OPmlŽ31.3. - 2.4. 2023
OPstPŘ, OPmlPŘ8. - 9.4. 2023
Poznámka:
TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2023
k dispozici na webu OFS Beroun
(levé MENU - DOKUMENTY - TERMÍNY) a Úřední desce (portál FAČR).

Výběry OFS Beroun – dívky – WU14:

OFS Beroun - WU14

Gratulujeme týmu děvčat OFS Beroun k druhému místu ve finálovém turnaji SKFS MOS WU14, který se uskutečnil v Praze na Strahově.
Děvčata hrála v následujícím složení:
Růžičková Klára (FK Králův Dvůr) – Lencová Zuzana (Neumětely), Štefanová Sára (Felbabka), Staňková Nela (Zdice), Douděrová Kateřina (Svatá), Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Pánková Nikol (Hudlice), Zalabáková Lucie (ČL-U Beroun), Zikmundová Laura (FK Králův Dvůr), Ptáčková Anna (Chodouň), Masáková Berta (Liteň).
Nejlepší hráčkou OFS Beroun byla vyhlášena brankářka Klára Růžičková.
Trenéři: Vaculík Jiří, Kozel Jan
Asistenti trenéra: Vaculíková Ivana, Chvojková Kateřina, Šlosarová Adéla
Vedoucí družstva: Kadeřábek Lukáš
Výsledky:
OFS Beroun – OFS Kolín 0:0, OFS Mladá Boleslav – OFS Beroun 0:1 (branka Štefanová), OFS Beroun – OFS Kladno 0:1, OFS Beroun – OFS Praha–východ 0:0, OFS Příbram - OFS Beroun 0:1 (branka Douděrová).
Umístění:
1.OFS Kladno, 2. OFS Beroun, 3. OFS Praha-východ, 4. OFS Příbram, 5. OFS Kolín, 6. OFS Mladá Boleslav,7. OFS Rakovník, 8. OFS Benešov, 9. OFS Nymburk, 10. OFS Kutná Hora,11. OFS Mělník,12. OFS Praha-západ

Halové turnaje mládeže – SH Králův Dvůr:
OP – starší přípravka – neděle 15.1. 2023 (8:30 hodin)
– vítězové podzimních základních skupin
ÚčastníciDrozdov, Tlustice A, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr A, Cembrit A
OP – mladší přípravka – neděle 15.1. 2023 (13:30 hodin)
– vítězové podzimních základních skupin
ÚčastníciDrozdov, Cembrit A, Zdice A, ČL-U Beroun A, Chlumec / Hostomice, Chrustenice


PŘÍPRAVKY – JARO 2023 – viz příloha 1 - RS /Rozpis mistrovských soutěží přípravek 2022–2023/ - viz web OFS: (levé MENU - DOKUMENTY - ROZPISY)
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina Q1 – Drozdov, Felbabka, Tlustice A, Chlumec / Hostomice, ČL-U Beroun B

Skupina Q2 – ČL-U Beroun A, Hudlice, Cembrit A, Králův Dvůr B, Králův Dvůr A
Skupina P1 – Lochovice, Žebrák, Cembrit B, Svatá, Zdice
Skupina P2 – Broumy, Komárov, Nižbor, Všeradice, Loděnice, Chyňava
Skupina P3 – Tmaň, Hýskov, Praskolesy, Tlustice B, Chodouň, Karlštejn / Liteň
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina Q1 – Drozdov, Komárov, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr B, Chlumec / Hostomice, Tlustice

Skupina Q2 – Cembrit A, Hýskov, Zdice A, ČL-U Beroun B, Chrustenice, Cembrit B
Skupina P1 – Praskolesy, Králův Dvůr A, Svatá, Chodouň, Felbabka, Karlštejn / Liteň
Skupina P2 – Zaječov, Chyňava, Tmaň, Žebrák, Hořovice, Králův Dvůr C
Skupina P3 – Broumy, Loděnice, Zdice B, Všeradice, Lochovice, Mořina
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2
MINI PŘÍPRAVKA
Skupina J1 – Drozdov, Komárov, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr B, Cerhovice

Skupina J2 – Cembrit A, Hýskov, Zdice, ČL-U Beroun B, Cembrit B
Skupina J3 – Zaječov, Chyňava, Tmaň, Žebrák, Králův Dvůr A
Skupina J4 – Broumy, Všeradice, Loděnice, Svatá, Praskolesy

Pohár FAČRokresní kolo 2022 / 2023LOS /4.10. – OFS Beroun/
3. kolo – SEMIFINÁLE  jaro (26.4. 2023):
č.13 -  HUDLICE – TRUBÍN
č.14PRASKOLESY  ZADNÍ TŘEBAŇ

SOUTĚŽE OFS BEROUN - 2022 / 2023 k nahlédnutí ZDE

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..