uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Říjen 2021>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2021-10-13 09:53:26
Výběry čeká turnaj ve Švermově, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, přípravky znají termíny turnajů, známe pohárové semifinalisty

TURNAJ výběrů OFS – U-11 a U-12 - 20.10. 2021 - hřiště Švermov:

Nominace hráčů:

U-11
Adam Janů, Nikola Roydev, Alfréd Rada, Filip Stěnička (všichni ČL-U Beroun), Jaroslav Růžička (Všeradice), Tomáš Pintíř, Alex Mareš, Adam Zavadil, Josef Seidl (všichni FK Králův Dvůr), Michal Bartoš, Josef Nedvěd (oba Zdice), David Škop (Hořovice), Sebastian Dezort (Cembrit Beroun), Tadeáš Hájek (Svatá), David Hrabák, Matěj Ježek (oba Drozdov), Tomáš Kováč (Žebrák), Filip Šteňo (Liteň).
Náhradníci (necestující / "na telefonu") - Jakub Kunz, Marek Chalupecký (oba ČL-U Beroun), Mikuláš Laštovička (Všeradice), Adam Roztočil (FK Králův Dvůr), Michal Kafka (Zdice), Matěj Krumphanzl (Drozdov), Adam Švamberk Vrtin (Tlustice).
Trenéři: Franěk Karel, Vokáč David, Frydrych Petr

U-12 – Martin Slaboch (ČL-U Beroun), Milan Hubáček (Zdice), Milan Průša, Dominik Palek, Lukáš Toth (všichni Hořovice), Matyáš Pospíšil (Cembrit Beroun),  Jakub Abrhám (Felbabka), Michal Kořínek (Chodouň), Radim Boubín, Filip Dvořák, Oliver Ludrovský (všichni FK Králův Dvůr), Konopáč Matěj (AFK Loděnice).
Náhradníci (necestující / "na telefonu") - Matěj Novák, Tomáš Pokorný (oba FK Králův Dvůr), Tomáš Hovorka (Hořovice).
Trenéři: Cibulka Vladislav, Hadraba Radek.

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel.: 733 385 317) !!!
Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Cibulkovi !!!
Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři veškeré vybavení, teplé oblečení a ochranu dýchacích cest do autobusu.

Prosíme o předložení čestného prohlášení na COVID – 19. 

Trasa autobusu: - odjezd ve středu 20.10. 2021 v 6:45 hodin (Hořovice – Spol. dům), 6:50 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 7:00 (Zdice – Sportovní hala), 7:10 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:20 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.

Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse.

TRÉNINK PRO DĚVČATA - 18.10. 2021 - hřiště Žebrák:

Komise mládeže OFS Beroun předkládá dívkám, které baví fotbal, zajímavou nabídku. Tak jako jsou organizovány tréninkové kempy pro kategorie U11/U12 chlapců, tak tentokrát pořádá KM první tréninkový kemp pro všechna děvčata z našeho okresu. Pokud tedy máte ve vašem oddíle šikovné fotbalistky nar. 2009, 2010, 2011 a 2012, které by se chtěly prvního dívčího tréninku zúčastnit, stačí napsat do e-mailu jméno a příjmení hráčky, popřípadě kontakt na rodiče nebo trenéra. Trénink OFS pořádá v pondělí 18.10. 2021 od 18 hodin na hřišti Spartaku Žebrák. Do konce sezóny by fotbalový svaz chtěl realizovat ještě další tréninkové kempy pro děvčata. Termíny a místa budou vždy včas upřesněny.

Jména hráček můžete zasílat na e-mail: info@ofsberoun.cz nebo tel. +420 734 505 233
- děvčata ročník 2008 pouze po předchozí telef. konzultaci

POZOR:

INFO  - Činnost pořadatelské služby se řídí epidemiologickými opatřeními MZČR.
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - pro MLÁDEŽ (formát PDF – ke stažení – viz odkaz)
http://ofsberoun.cz/files/docu/cestne-prohlaseni-covid-1.pdf

NOVÁ OPATŘENÍ - aktualizace 1.10. 2021 - info ZDE
zdroj FAČR - info ZDE

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2021 – OFS Beroun:
- 24. srpna 2021  –  OFS – rozdělení do skupin / termíny turnajů / ZMĚNY:

OP - starší přípravka:
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

Králův Dvůr A (11.9. – 14:30), Chodouň (19.9.), Tetín (26.9.), Zdice A (2.10.), Zdice B (16.10. – 13:00)
Skupina B - začátky turnajů v 9 hodin:
Cembrit B (4.9. - 10:00), Karlštejn (19.9.), Nižbor (2.10.), Beroun A (7.11. - 10:00), Beroun B (24.10.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:
Cembrit A (4.9. – 14:00), Hýskov (19.9.), Chrustenice (26.9.), Chyňava (10.10.), Loděnice (17.10.), Králův Dvůr B (24.10.)
Skupina D - začátky turnajů v 10 hodin:
Broumy (19.9.), Hudlice A (31.10.), Žebrák A (3.10.), Hudlice B (10.10.), Žebrák B (24.10.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov A (12.9.), Tlustice (26.9.), Komárov (3.10.), Drozdov B (17.10), Zaječov (24.10. – 9:00)
Skupina F - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Lochovice (11.9. – 14:00), Všeradice (19.9.), Neumětely (26.9.), Liteň (3.10.), Felbabka (10.10.), Chlumec (17.10.)

OP - mladší přípravka:
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:

Chodouň (19.9. – 13:00), Svatá (25.9.), Zdice (2.10. – 13:00), Loděnice (9.10. – 14.00), Králův Dvůr A (16.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (18.9.), Liteň (2.10. – 14:00 - ZRUŠENO), Beroun A (9.10.), Tmaň (17.10.), Beroun B (23.10.)
Skupina C:
Hýskov (11.9. – 9:00), Cembrit A (18.9. – 14:00), Králův Dvůr B (9.10. – 14:00), Karlštejn (16.10. – 10:00)
Skupina D - začátky turnajů v 10 hodin:
Hostomice (12.9.), Žebrák (19.9.), Lochovice (2.10.), Felbabka (9.10.), Hořovice (17.10.)
Skupina E - začátky turnajů v 10.30 hodin:
Drozdov (11.9.), Broumy (18.9.), Tlustice (25.9.), Komárov (16.10.)

OP - mini:
Skupina A:

Chodouň (19.9. – 15:00), Svatá (25.9. – 10:30), Zdice (2.10. – 15:00), Loděnice (9.10. – 14:00), Chrustenice (16.10. – 10:30  Kr. Dvůr)
Skupina B -začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (18.9.), Beroun A (9.10.), Tmaň (17.10.), Beroun B (23.10.)
Skupina C:

Hýskov (11.9. – 12:00), Cembrit A (18.9. – 14:00), Králův Dvůr A (2.10. – 10:00), Králův Dvůr B (9.10. – 14:00)
Skupina D - začátky turnajů v 10 hodin:
Všeradice A, Všeradice B (18.9.) – 2 turnaje, Hostomice (25.9.), Žebrák (3.10.)
Skupina E - začátky turnajů v 9 hodin:
Drozdov (11.9.), Broumy (18.9.), Tlustice (25.9.), Komárov (16.10.)

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

tornádo

Více informací na webu www.FOTBALPROMORAVU.cz!

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..