uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Listopad 2019>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2020-01-13 06:08:05
V zimní přestávce se hrály první dva halové turnaje, přípravkové JARO rozlosováno, nábor rozhodčích, Výroční členská schůze rozhodčích, nominace výběru U 11 na MOS

Zimní turnaj MOS – SKFS výběrů U-11 OFS

Víceúčelová hala SK Olympie Dolní Břežany, Ke Zvoli 311 – neděle 2.2. 2020 od 9:00 hodin.

Nominace:

Dudl Ondřej (Komárov), Netrval Tomáš (Broumy), Erazím Matyáš (Žebrák), Průša Milan, Fulín Tomáš (oba Cerhovice), Vitík Marek, Boubín Patrik, Dřevěný Tomáš, Vokáč David (všichni FK Králův Dvůr), Krob Lukáš, Průša Oldřich (oba ČL-U Beroun), Benech Jan, Patera Martin (oba Cembrit). Trenér Cibulka Vladislav.

Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl ! V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel. č. 733 385 317). Případný problém s dovozem na turnaj řešit též s panem Cibulkou.

Všichni nominovaní hráči si vezmou: sálovou obuv nebo turfy, brankáři rukavice, kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Doprava individuální. Sraz v 8:30 hodin.

!!! Nábor nových rozhodčích !!!

OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.

Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Výroční členská schůze - KR OFS Beroun  (sobota - 18. ledna - 10:00 hodin) - RESTAURACE U VRBŮ - Stašov

HALOVÉ TURNAJE (SH Králův Dvůr) :
11. ledna 2020 – starší přípravka – 5 účastníků – podzimní vítězové základních skupin (A - E)
-  Cembrit, FK Králův Dvůr A, Zdice, Hořovicko, Žebrák
Výsledky:
Cembrit - Žebrák 6:2, - Zdice 4:3, - Hořovicko 2:0, - Králův Dvůr 4:3; Žebrák - Zdice 2:4, - Hořovicko 1:1, - Králův Dvůr 0:4; Zdice - Hořovicko 1:3, - Králův Dvůr 1:5; Hořovicko - Králův Dvůr 1:2.
Pořadí:
1. místo - Cembrit - skóre 16:8 - 12 bodů, 2. místo - Králův Dvůr - skóre 14:6 - 9 bodů, 3. místo - Hořovicko - skóre 5:6 - 4 body, 4. místo - Zdice - skóre 9:14 - 3 body, 5. místo - Žebrák - skóre 5:15 - 1 bod.

11. ledna 2020 – mladší přípravka – 5 účastníků – podzimní vítězové základních skupin (A - E)
-  Cembrit A, Cembrit B, Chlumec, Zdice, Komárov
Výsledky:
Cembrit A - Chlumec 3:2, - Zdice 3:4, - Komárov 6:2, - Cembrit B 8:0; Chlumec - Zdice 3:1, - Komárov 3:3, - Cembrit B 6:2; Zdice - Komárov 6:2, - Cembrit B 3:0; Komárov - Cembrit B 3:2.
Pořadí:
1. místo - Zdice - skóre 14:8 - 9 bodů, 2. místo - Cembrit A - skóre 20:8 - 9 bodů, 3. místo - Chlumec - skóre 14:9 - 7 bodů, 4. místo - Komárov - skóre 10:17 - 4 body, 5. místo - Cembrit B - skóre 4:20 - 0 bodů.

25. ledna 2020 (8:00 hodin) – starší žáci – 6 účastníků – územní příslušnost k OFS Beroun (OPstŽ – 2019 / 2020)
-  Nižbor / Chyňava, Zdice, Všeradice, Tlustice, Komárov / Osek, Rpety / Felbabka
25. ledna 2020 (14:00 hodin) – mladší žáci – 6 účastníků – první 3 týmy ze skupin A a B po podzimní části
-  Všeradice A, FK Králův Dvůr, Cembrit, Hořovicko B, Zdice, Felbabka / Rpety

Pozn.: veškeré podklady pro halové turnaje byly rozeslány e-mailem sekretářům zúčastněných klubů !!!

PŘÍPRAVKY - JARO 2020 - rozdělení do skupin :

Starší přípravka
Skupina „F“ – 6 účastníků (finálová skupina)
Cembrit, Hořovicko, Hostomice / Lochovice, Králův Dvůr A, Zdice, Žebrák

Skupina „G“ – 6 účastníků (7. – 12. místo)
Broumy, Chodouň, Chyňava, Komárov, Liteň / Všeradice, Loděnice

Skupina „H“ – 5 účastníků (13. – 17. místo)
Felbabka A, Felbabka B, Králův Dvůr B, Neumětely, Sokol Králův Dvůr

Skupina „I“ – 5 účastníků (18. – 22. místo)
Cerhovice, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Hudlice, Zaječov

Skupina „J“ – 5 účastníků (23. – 27. místo)
Chlumec, Podluhy, Svatá, Tlustice, Vysoký Újezd

Mladší přípravka
Skupina „F“ – 5 účastníků (finálová skupina)
Cembrit A, Cembrit B, Chlumec, Komárov, Zdice

Skupina „G“ – 5 účastníků (6. – 10. místo)
ČL-U Beroun A, Hořovicko, Chrustenice, Všeradice, Zaječov

Skupina „H“ – 5 účastníků (11. – 15. místo)
Felbabka / Hostomice, Králův Dvůr B, Liteň, Tetín, Tlustice A

Skupina „I“ – 5 účastníků (16. – 20. místo)
ČL-U Beroun B, Drozdov, Hýskov, Králův Dvůr A, Žebrák

Skupina „J“ – 5 účastníků (21. – 25. místo)
Karlštejn, Loděnice, Neumětely, Sokol Králův Dvůr, Tlustice B

Sezona 2019/2020

TERMÍNOVÁ LISTINA:
(levé MENU - DOKUMENTY - TERMÍNY) - viz odkaz: http://ofsberoun.cz/index.php?page=dter

JARNÍ ČÁST - JARO 2020
 - OP, III. třída a IV. třídy - začátek 21.-22.3. 2020.
 - OPstŽ a OPmlŽ - začátek 28.-29.3. 2020.
 - OPstPŘ a OPmlPŘ - začátek 4.-5.4. 2020.
 - POHÁR - SF - středa 6.5. 2020.

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..