uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Únor 2022>>
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2022-05-17 14:53:35
Mládež má nabitý program, termíny turnajů přípravek, výběry OFS nezahálí, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, blíží se pohárového finále Všeradice vers. Žebrák, nastavba mladších žáků začala

OP – mladší žáci – NADSTAVBOVÁ ČÁST:
– viz RS 2021 / 2022 – článek 3/ bod I – dle termínové listiny (N1 – N5)
Pozn.: rozlosování celé nadstavby OPmlŽ - k dispozici v IS FAČR
(dohody o změně termínů zápasů uzavírejte prostřednictvím IS FAČR) !!!

MOS turnaj dívky WU11 Zdice středa  18.5. 2022:
OFS Berounnominace:
Vanda Jelenová (Tlustice), Adéla Ondrisová, Laura Ištvánová (obě Tmaň), Laura Zikmundová, Klára Růžičková (obě FK Králův Dvůr), Sofija Smyrnova (Hýskov), Gábina Jínová (Hostomice), Gita Dlouhá (Drozdov), Kateřina Kušková, Eliška Beránková (obě Žebrák), Ella Brodanová (ČL-U Beroun), Lucie Rychlíková, Eliška Kellerová (obě Všeradice), Nikol Pánková (Hudlice), Julie Macháčková (Lochovice), Anastázie Morsteinová (Svatá), Anna Suchomelová (Tetín), Nela Nováková (Broumy), Liliana Junová (Nižbor), Barbora Jungová (Karlštejn).

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - čtvrtek - 17. března 2022

PŘÍPRAVKY - NÁVOD (POSTUP) na vyplnění Zápisu o utkání - viz ZDE

Zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + TERMÍNY + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (15.5.), ČL-U Beroun A (10.4.), Chrustenice (5.6.), Králův Dvůr A (30.4.), Králův Dvůr B (29.5.), Zdice A (21.5. – 9:00)
Skupina „FB“ – 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (29.5.), Drozdov A (15.5.), Komárov (17.4.), Liteň (22.5.), Všeradice (10.4.), Žebrák A (24.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Broumy / Svatá (15.5. – Svatá), ČL-U Beroun B (8.5.), Chlumec (29.5.), Tetín (22.5.), Tlustice (1.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hostomice / Felbabka (10.4. – 14:30 - Felbabka), Hudlice A (1.5.), Hudlice B (15.5.), Chodouň (8.5. – 13:30), Chyňava (28.5. – 13:30)
Skupina „UC“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov B (29.5. – 14:00), Loděnice (24.4.), Hýskov (22.5.), Nižbor (8.5.), Zdice B (15.5. – 14:00)
Skupina „UD“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Lochovice (15.5. – 15:00), Neumětely (1.5.), Zaječov (17.4.), Žebrák B (24.4.)
MLADŠÍ přípravkadershane ankara
Skupina „FA“
– 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
Cembrit B (28.5.), ČL-U Beroun A (23.4.), Králův Dvůr A (7.5. – 10:00), Králův Dvůr B (21.5. – 10:00), Svatá (4.6.)
Skupina „FB“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 11 hodin:
Broumy (16.4.), Felbabka (21.5. – 15:00), Lochovice (14.5. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice (7.5.)
Skupina „UC“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 13 hodin:
Cembrit C (9.4.), Hořovice (21.5. – 10:00), Chodouň (7.5.), Karlštejn (23.4.)
MINI přípravka
Skupina „J-A“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (28.5. – 14:00), ČL-U Beroun A (23.4. – 14:00), Králův Dvůr A (7.5.), Králův Dvůr B (21.5.), Svatá A (14.5. – 14:00), Svatá B (4.6.)
Skupina „J-B“
– 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Chodouň (7.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „J-C“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „J-D“ – 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:
Broumy (16.4.), Chrustenice (4.6. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice A (7.5.), Všeradice B (21.5.), Zaječov (28.5.)

Pozn.: případné nesrovnalosti neprodleně nahlaste sekretáři OFS !

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák 3:4

Všeradice Zadní Třebaň 1:1 /PK 4:3/

FINÁLE - středa - 1. června 2022 - 17:30 hodin:
Všeradice - Žebrák (hřiště Všeradice)

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..