uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Únor 2024>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2024-04-11 13:08:12
Postup výběrů do krajského finále, jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe termíny turnajů přípravek

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

U12 - Krajské finále - úterý 23.4. 2024 - začátek v 10 hodin - POZOR ZMĚNA: areál TJ Slavia RADONICE
- sraz hráčů v 9:00 hodin na místě

Nominace OFS Beroun:
Rada Alfréd (ČL-U Beroun), Pospíšil Stanislav, Hájek Tadeáš, Duras Vincent, Sakač Mikuláš, Mareš Štěpán (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni Králův Dvůr), Švamberk Vrtin Adam, Vlček Martin (oba Tlustice), Nedvěd Josef (Zdice), Hošek Jakub (Komárov).
Trenéři: Vokáč David, Mareš Lubomír.
V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit - p. Vokáč (tel. 605 206 341) !!!
Všichni nominovaní hráči si vezmou:  kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři veškeré vybavení.

Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči přímo na místě.

-jk-

Turnaj MOS v Rakovníku 10.4. 2024 

Výsledky:
Výběr U 11
Beroun - Mělník 16:4
(Reš 3, Pawlicki 3,  Karel 2,  Šmerda 2, Průcha, Pustka, Novák Adam,Ejem, Vopátek, Novák Jonáš)
Beroun - Kladno 14:9
(Ejem 4, Šmerda 2, Vopátek 2, Reš 2, Pustka, Švihálek, Průcha, Schmid)
Beroun - Rakovník 7:4
(Novák Adam 2, Pustka 2, Novák Jonáš, Švihálek, Průcha)
RA - KL 6:10 / RA - ME 10:12 / KL - ME 8:2

Sestava:
Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Macháček Radek, Schmid Jakub (všichni ČL-U Beroun), Průcha Ondřej, Kačírek Matyáš, Reš Robin, Pavlicki Václav, (všichni Všeradice), Patloka Jan (Tetín), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Karel Šimon, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr). 
Trenéři: Franěk Karel, Červenka Petr.

Krajské finále - úterý 14.5. 2024 - místo bude upřesněno.

Výběr U 12
Beroun - Mělník 6:4 (Zavadil 2, Duras, Seidl,Pintíř, Hanzal)
Beroun - Kladno 4:0
(Vokáč 2, Duras, Hanzal)
Beroun - Rakovník 3:1
(Vokáč, Duras, Seidl)
RA - KL 5:3 / RA - ME 3:1 / KL - ME 0:1

Sestava:
Rada Alfréd (ČL-U Beroun), Pospíšil Stanislav, Hájek Tadeáš, Duras Vincent, Sakač Mikuláš, (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni FK Králův Dvůr), Švamberk Vrtin Adam, Vlček Martin (oba Tlustice), Nedvěd Josef (Zdice), Hošek Jakub (Komárov).
Trenéři: Vokáč David, Mareš Lubomír.

TERMÍNY TURNAJŮ PŘÍPRAVEK – jaro 2024 /ZMĚNY/
Losovací aktiv přípravek – čtvrtek 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (14.4. – 14:00), Žebrák A (21.4.), Hostomice/Chlumec (5.5. – 15:00), Králův Dvůr A (12.5. – 14:30), Tlustice A (19.5.), Všeradice (26.5.)
Skupina Q2:
Králův Dvůr B (7.4. – 14:00), Komárov (14.4.), Chrustenice (21.4.), Cembrit C (28.4. – 14:30), Cembrit A (12.5. – 14:30), Zdice (26.5.)
Skupina P1:
Cembrit B (14.4. – 14:00), Broumy A (21.4.), Praskolesy (28.4.), Loděnice (5.5. – 14:00), Drozdov A (12.5.), ČL-U Beroun B (19.5. – 13:00)
Skupina P2:
Karlštejn/Liteň (21.4. – 14:00), Zaječov (5.5.), Nižbor (12.5.), Drozdov B (19.5.), Svatá (26.5.)
Skupina P3:
Tmaň (7.4.), Felbabka A (14.4.), Felbabka B (12.5.), Žebrák B (5.5.), Hýskov (25.5.)
Skupina P4:
Broumy B (7.4.), Hořovice (14.4.), Lochovice (28.4.), Tlustice B (5.5.), Chodouň (19.5. – 14:00)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (6.4. – 9:30), Králův Dvůr A (20.4.), Hostomice (27.4.), Loděnice A (5.5.), Drozdov (11.5.), Karlštejn (25.5. – 9:00)
Skupina Q2:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit C (13.4. – 9:00), Zdice A (19.5.), Komárov (27.4. – 14:00), Tmaň (11.5. – 9:30), Svatá (25.5.)
Skupina P1:
ČL-U Beroun B (8.6. – 14:00), ČL-U Beroun C (20.4.), Všeradice (28.4. – 9:00), Hýskov (4.5. – 9:00), Chyňava (25.5. – 9:00), Mořina (1.6.)
Skupina P2:
Králův Dvůr C (13.4. – 14:00), Žebrák (1.6.), Zdice B (27.4.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (18.5.), Cembrit B (25.5. – 14:00)
Skupina P3:
Cembrit D (6.4. – 9:00), Chodouň (14.4. – 14:00), Broumy (1.6.), Loděnice B (27.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)

MINI PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina J1:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit B (13.4. – 9:00), ČL-U Beroun A (11.5.), Komárov (27.4. – 14:00), Loděnice (5.5.), Svatá (25.5.)
Skupina J2:
ČL-U Beroun B (6.4. – 9:30), Nový Jáchymov (13.4.), Všeradice (4.5.), Zdice (27.4.), Tmaň (11.5. – 9:30), Chyňava (18.5.)
Skupina J3:
Hýskov (6.4.), ČL-U Beroun C (13.4. – 14:00), Žebrák (1.6.), Králův Dvůr A (4.5.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (25.5. – 14:30)
Skupina J4:
Broumy (1.6.), Praskolesy (28.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00), Újezd (18.5.), Cerhovice (25.5.)

Pozn.: případné nesrovnalosti hlaste IHNED (!) sekretáři OFS !!!

 VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - TMAŇ
- bližší info ZDE

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..