uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2024>>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2024-05-29 10:34:55
Dívky hrály turnaj v Žebráku a chystají se do Příbrami, kluci druzí v Mladé Boleslavi, známe pohárové finalisty, nadstavba OP starších žáků, termíny turnajů přípravek

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

POZOR - VYPLŇTE PŘIHLÁŠKY do soutěží 2024 - 2025

FINÁLOVÉ TURNAJE PŘÍPRAVEK
S
TARŠÍ přípravka - neděle - 2.6. 2024 - 10:00 hod. - Hostomice
Účastníci:
Králův Dvůr "A", Hostomice/Chlumec, ČL-U Beroun "A", Cembrit "A", Zdice, Králův Dvůr "B"
MLADŠÍ přípravka - sobota - 1.6. 2024 - 10:00 hod. - Zdice
Účastníci:
ČL-U Beroun "A", Králův Dvůr "A", ???, Cembrit "A", Komárov, Zdice "A"

WU11 – OFS Beroun – NOMINACE – turnaj Příbram /Spartak Příbram – Žižkova 694/ – 5.6. 2024 – 09:00 hodin

OFS Beroun - WU11:
Tomisová Emílie /Králův Dvůr/, Kušková Kateřina /Žebrák/, Novotná  Kateřina /Hýskov/, Lemonová Nela /Broumy/, Dvořáková Barbora /Lochovice/, Páclová Hana /Zdice/, Jínová Gábina /Hostomice/, Vokurková Barbora, Lichovníková Viktorie /Cembrit/, Brodanová Ella /Tmaň/.
Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek

V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned se omluvit p. Kadeřábkovi (tel.: 604 510 415)! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do WhatsApp skupiny nejpozději v neděli 2.6. 2024 do 18:00 hodin !!!
Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářka veškeré vybavení.

Trasa autobusu:
 – odjezd ve středu 5.6. 2024 v 7:25 hodin (Beroun – aut. zastávka nad Billou – Kauflandem – směr Král. Dvůr), 7:35 (Král. Dvůr – U Tří zvonků), 7:45 (Zdice – Sportovní hala), 7:55 (Žebrák – náměstí), 8:00 (Hořovice – Spol. dům) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
-lk-

U11 - Turnaj - MOS - finále - Mladá Boleslav - 14.5. 2024
Beroun - Příbram 15:10 (Franěk 2, Reš 2, Pavlicki 2, Červenka 2, Ejem 2, Janda, Kryštop, Pustka, Šmerda, Novák A.)
Beroun – Praha východ 6:12 (Ejem 2, Franěk, Šmerda, Vopátek, Novák A.)
Beroun – Mladá Boleslav 9:9 (Ejem 3, Švihálek 2, Franěk 2, Šmerda, Pustka)
PV - MB 10:5, PV - PB 16:10, PB - MB 13:7
Pořadí: 1. Praha východ, 2. Beroun, 3. Příbram, 4. Mladá Boleslav
Sestava OFS Beroun: Vacherlohn Pavel (Tlustice), Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Kryštop Gabriel, Schmid Jakub (všichni ČL-U Beroun), Franěk Tadeáš (Drozdov), Průcha Ondřej, Reš Robin, Pavlicki Václav (všichni Všeradice), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Červenka Tomáš, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr). Trenéři: Franěk Karel, Červenka Petr.
-jk-

WU11 – Žebrák – turnaj  15.5. 2024

OFS Beroun: Tomisová Emílie /Králův Dvůr/, Kušková Kateřina /Žebrák/, Novotná Kateřina /Hýskov/, Lemonová Nela /Broumy/, Dvořáková Barbora /Lochovice/, Páclová Hana /Zdice/, Jínová Gábina /Hostomice/, Pošová Tereza /Tmaň/, Vokurková Barbora /Cembrit/.
Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek
Výsledky:
OFS Beroun - OFS Praha-západ 2:4 (Dvořáková, Kušková), OFS Beroun - OFS Rakovník 6:0 (Páclová 3, Vokurková, Kušková, Lemonová), OFS Beroun - OFS Příbram 1:1 (Vokurková), OFS Beroun - OFS Kladno 1:6 (Páclová)
Konečné pořadí:
1. Příbram, 2. Kladno, 3. Praha-západ, 4. Beroun, 5. Rakovník

STARŠÍ ŽÁCI - NADSTAVBOVÁ ČÁST
JARO 2024 - OFS Beroun

   
OFS Beroun – 31.5. - 2.6. 2024
- úřední začátek v 17:00 hodin
   
  5. kolo          
F1 Felbabka - Zdice ne 10:00  
  ČL-U Beroun B - Loděnice ne 10:00 UMT
U1 Chodouň/ČL-U C - Liteň/Všeradice 17:30  
  Praskolesy - Chlumec/Hostomice čt 17:30  30.05.2024
U2 Svatá/Broumy - Drozdov/Tlustice ne 11:30  
  Hudlice - Nižbor/Hýskov ne 14:30  
U3 Žebrák - volno      
  Chrustenice - Neumětely ne 10:00  
OFS Beroun - 7. - 9.6. 2024
- úřední začátek v 17:00 hodin
   
  6. kolo          
F1 Zdice - ČL-U Beroun B ne 10:00 regulérnost
  Loděnice - Felbabka ne 10:00 regulérnost
U1 Liteň/Všeradice - Praskolesy so 13:00  
  Chlumec/Hostomice - Chodouň/ČL-U C ne 10:00  
U2 Drozdov/Tlustice - Hudlice st 17:30 05.06.2024
  Nižbor/Hýskov - Svatá/Broumy so 14:30  
U3 volno - Chrustenice      
  Neumětely - Žebrák ne 10:00  

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF středa – 24.4. 2024:
č. 13 - Všeradice – Trubín 2:3 /1:1/
č. 14 -
Zadní Třebaň – Hudlice 2:3 /1:3/
Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 4. kolo – FINÁLE středa – 29.5. 2024  18:00 hodin:
č. 15 - HUDLICE TRUBÍN

Pozn.: finále v souladu s TL pro jaro 2024, RMS 2023/2024, část II. a přílohou č.7

U12 - Krajské finále MOS SKFS - úterý 23.4. 2024 - areál TJ Slavia RADONICE

Beroun  Nymburk 1:2 (Pintíř)
Beroun – Kutná Hora 5:1 (Duras 2, Hanzal, Sakač, Nedvěd)
Beroun  Příbram 0:1
PB - KH 3:2 / PB - NB 5:1 / KH - NB 5:0
Pořadí:
1. Příbram, 2. Beroun, 3. Kutná Hora, 4. Nymburk
Nejlepší střelec turnaje: Vincent Duras

Sestava OFS Beroun:
Rada Alfréd (ČL-U Beroun), Hájek Tadeáš, Duras Vincent, Sakač Mikuláš, Mareš Štěpán (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni FK Králův Dvůr), Švamberk Vrtin Adam (Tlustice), Nedvěd Josef (Zdice), Hošek Jakub (Komárov).
Trenéři: Vokáč David, Mareš Lubomír.

-jk-

TERMÍNY TURNAJŮ PŘÍPRAVEK – jaro 2024 /ZMĚNY/
Losovací aktiv přípravek – čtvrtek 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (14.4. – 14:00), Žebrák A (21.4.), Hostomice/Chlumec (5.5. – 15:00), Králův Dvůr A (12.5. – 14:30), Tlustice A (19.5.), Všeradice (26.5.)
Skupina Q2:
Králův Dvůr B (7.4. – 14:00), Komárov (14.4.), Chrustenice (21.4.), Cembrit C (28.4. – 14:30), Cembrit A (12.5. – 14:30), Zdice (26.5.)
Skupina P1:
Cembrit B (14.4. – 14:00), Broumy A (21.4.), Praskolesy (28.4.), Loděnice (5.5. – 14:00), Drozdov A (12.5.), ČL-U Beroun B (19.5. – 13:00)
Skupina P2:
Karlštejn/Liteň (21.4. – 14:00), Zaječov (5.5.), Nižbor (12.5.), Drozdov B (19.5.), Svatá (26.5.)
Skupina P3:
Tmaň (7.4.), Felbabka A (14.4.), Žebrák B (5.5.), Felbabka B (12.5.), Hýskov (25.5.)
Skupina P4:
Broumy B (7.4.), Hořovice (14.4.), Lochovice (28.4.), Tlustice B (5.5.), Chodouň (19.5. – 14:00)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (6.4. – 9:30), Králův Dvůr A (20.4.), Hostomice (27.4.), Loděnice A (5.5.), Drozdov (11.5.), Karlštejn (25.5. – 9:00)
Skupina Q2:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit C (13.4. – 9:00), Komárov (27.4. – 14:00), Tmaň (11.5. – 9:30), Zdice A (19.5.), Svatá (25.5.)
Skupina P1:
ČL-U Beroun C (20.4.), Všeradice (28.4. – 9:00), Hýskov (4.5. – 9:00), Chyňava (25.5. – 9:00), Mořina (1.6.), ČL-U Beroun B (8.6. – 14:00),
Skupina P2:
Králův Dvůr C (13.4. – 14:00), Zdice B (27.4.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (18.5.), Cembrit B (25.5. – 14:00), Žebrák (1.6.)
Skupina P3:
Cembrit D (6.4. – 9:00), Chodouň (14.4. – 14:00), Loděnice B (27.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00), Broumy (1.6.)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)

MINI PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin

Skupina J1:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit B (13.4. – 9:00), Komárov (27.4. – 14:00), Loděnice (5.5.), ČL-U Beroun A (11.5.), Svatá (25.5.)
Skupina J2:
ČL-U Beroun B (6.4. – 9:30), Nový Jáchymov (13.4.), Zdice (27.4.), Všeradice (4.5.), Tmaň (11.5. – 9:30), Chyňava (18.5.)
Skupina J3:
Hýskov (6.4.), ČL-U Beroun C (13.4. – 14:00), Králův Dvůr A (4.5.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (25.5. – 10:00), Žebrák (1.6.)
Skupina J4:
Praskolesy (28.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00), Újezd (18.5.), Cerhovice (25.5.), Broumy (1.6.)

Pozn.: případné nesrovnalosti hlaste IHNED (!) sekretáři OFS !!!

 VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - TMAŇ
- bližší info ZDE

SOUTĚŽE JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).


SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..