uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Červen 2021>>
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2021-07-29 15:28:41
Představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, kluby se sejdou na Tmani, přípravky pak na Svaté, pohárový los

Aktualizovaná hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží

(zdroj FAČR - 29.7. 2021) :
- info FAČR ZDE
- další info ZDE

Epidemiologická pravidla pro konání amatérských soutěží
(zdroj FAČR - 23.7. 2021) :
- info FAČR ZDE
- další info ZDE

Losovací aktiv – 2021 / 2022  OFS Beroun:
– pátek – 30. července 2021 – TMAŇ - KD (18:00 hodin)
Účast zástupců oddílů povinná !!!

Losovací aktiv přípravek – podzim 2021 – OFS Beroun:
– úterý – 24. srpna 2021 – SVATÁ – restaurace (mini + ml. přípravka – 16:30 hodin, st. přípravka – 17:30 hodin)
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!! 

Předběžné zařazení týmů do soutěží – 2021 / 2022 (nasazení) - aktualizace 27.7. 2021 - 14:30 hod.: 

Okresní přebor  (14 účastníků)
  1 NOVÝ JÁCHYMOV NE  
  2 STAŠOV SO  
  3 CEMBRIT NE 10:15
  4 ČL-U BEROUN B NE  
  5 ŽEBRÁK SO  
  6 HOŘOVICE B NE  
  7 TETÍN SO  
  8 NIŽBOR SO  
  9 ZAJEČOV SO  
10 KARLŠTEJN SO  
11 CHYŇAVA SO  
12 NEUMĚTELY SO  
13 DROZDOV SO - 3 hod.
14 TRUBÍN NE  
III. třída  (14 účastníků)
  1 LOCHOVICE NE  
  2 MOŘINA NE  
  3 PRASKOLESY SO - 3 hod.
  4 ÚJEZD SO  
  5 TMAŇ SO - 3 hod.
  6 HÝSKOV NE  
  7 OSEK SO  
  8 HUDLICE NE  
  9 HOSTOMICE SO - 3 hod.
10 VŠERADICE SO  
11 BROUMY NE  
12 ZADNÍ TŘEBAŇ SO - 3 hod.
13 LODĚNICE B NE  
14 PODLUHY SO - 3 hod.
IV. třída - skupina A  (12 účastníků)
  1 CHRUSTENICE SO - 3 hod.
  2 VYSOKÝ ÚJEZD NE - 3 hod.
  3 SRBSKO NE - 3 hod.
  4 LIBOMYŠL SO - 3 hod.
  5 OSOV SO - 3 hod.
  6 SVATÁ NE - 3 hod.
  7 NIŽBOR B NE - 3 hod.
  8 ZDICE B SO - 3 hod.
  9 VŠERADICE B NE - 3 hod. (Vižina)
10 CHYŇAVA B NE - 3 hod.
11 CHODOUŇ NE 10:15
12 ZDEJCINA NE - 3 hod.
IV. třída - skupina B  (12 účastníků)
  1 CERHOVICE B SO - 3 hod.
  2 ZAJEČOV B SO - 3 hod.
  3 TLUSTICE B NE - 3 hod.
  4 ÚJEZD B NE - 3 hod.
  5 ŽEBRÁK B NE - 3 hod.
  6 BŘEZOVÁ SO - 3 hod. (Bzová)
  7 OSEK B NE - 3 hod.
  8 RPETY
NE - 3 hod.
  9 BĚŠTÍN NE - 3 hod.
10 NEUMĚTELY B NE - 3 hod.
11 KOMÁROV B SO 14:00
12 DROZDOV B SO úředně OP
Okresní přebor - starší žáci  (11 účastníků)
  1 FELBABKA NE 10:00
  2       volno    
  3 CEMBRIT NE 13:30
  4 SOKOL KRÁLŮV DVŮR NE 10:00 (BE-Tyrš.s.)
  5 ŽEBRÁK NE 10:00
  6 HOŘOVICE B NE - 3 hod.
  7 NIŽBOR SO - 2,5 hod.
  8 ZDICE NE 10:00
  9 VŠERADICE SO - 2,5 hod.
10 KOMÁROV NE 10:00
11 DROZDOV / TLUSTICE NE 10:15
12 NEUMĚTELY NE 10:00
Okresní přebor - mladší žáci - skupina A  (8 účastníků)
  1 CHRUSTENICE  
  2 LODĚNICE  
  3 CEMBRIT ST  
  4 SOKOL KRÁLŮV DVŮR SO 10:00 (BE-Tyrš.s.)
  5 HÝSKOV NE - 2,5 hod.
  6 ČL-U BEROUN B ST 17:00
  7 HUDLICE  
  8 CHYŇAVA  
Okresní přebor - mladší žáci - skupina B  (7 účastníků)
  1 NEUMĚTELY  
  2 KRÁLŮV DVŮR B PO  
  3       volno    
  4 LITEŇ  
  5 TETÍN  
  6 CHLUMEC  
  7 VŠERADICE  
  8 CHODOUŇ  
Okresní přebor - mladší žáci - skupina C  (7 účastníků)
  1 FELBABKA  
  2 KOMÁROV  
  3 DROZDOV / CERHOVICE  
  4 ŽEBRÁK  
  5 SVATÁ / BROUMY  
  6 HOŘOVICE B 16:00
  7 ZDICE  
  8       volno    

PŘÍPRAVKY – předběžné abecedně řazené rozdělení družstev do skupin:
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina A – Chodouň, Králův Dvůr A, Tetín, Zdice A, Zdice B
Skupina B – Cembrit B, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Karlštejn, Nižbor
Skupina C – Cembrit A, Hýskov, Chrustenice, Chyňava, Králův Dvůr B, Loděnice
Skupina D – Broumy/Svatá, Hudlice A, Hudlice B, Žebrák A, Žebrák B
Skupina E – Drozdov A, Drozdov B, Komárov, Tlustice, Zaječov
Skupina F – Hostomice/Felbabka, Chlumec, Liteň, Lochovice, Neumětely, Všeradice
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina A – ČL-U Beroun B, Chodouň, Králův Dvůr A, Svatá, Zdice
Skupina B – Cembrit B, ČL-U Beroun A, Karlštejn, Liteň, Tmaň
Skupina C – Cembrit A, Hýskov, Králův Dvůr B, Loděnice
Skupina D – Felbabka, Hostomice, Hořovice, Lochovice, Žebrák
Skupina E – Broumy, Drozdov, Komárov, Tlustice
MINI PŘÍPRAVKA
Skupina A – ČL-U Beroun B, Chodouň, Králův Dvůr A, Svatá A, Svatá B
Skupina B – Cembrit B, ČL-U Beroun A, Chrustenice, Tmaň
Skupina C – Cembrit A, Hýskov, Králův Dvůr B, Loděnice
Skupina D – Hostomice, Všeradice A, Všeradice B, Žebrák
Skupina E – Broumy, Drozdov, Komárov, Tlustice

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 1. okresní kolo
14. srpna 2021 17:00 hodin:
HOSTOMICE – volno, SVATÁ – ZADNÍ TŘEBAŇ, LIBOMYŠL – CHYŇAVA, BROUMY – VŠERADICE (15.8.),  HUDLICE – DROZDOV, TETÍN – ŽEBRÁK, NEUMĚTELY – TRUBÍN, ZAJEČOV – volno.
ZMĚNY – domácí oddíly si případně určí hrací den a neprodleně sdělí STK !!!
Losování druhého pohárového kola proběhne po odehrání kola prvního.

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

tornádo

Více informací na webu www.FOTBALPROMORAVU.cz!

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

Muži
30.7. 2021 – 18:00              Všeradice - Neumětely
30.7. 2021 – 18:00              Komárov - Cerhovice
31.7. 2021 – 16:00              Žebrák - Zbiroh
  1.8. 2021 – 16:00              Lochovice - Tmaň
  3.8. 2021 – 18:00              Zdice - Jinočany
  7.8. 2021 – 10:00              Karlštejn - Lochkov
  7.8. 2021 – 15:00              Broumy - Skomelno
  7.8. 2021 – 16:00              Zaječov - Nečín
  7.8. 2021 – 17:00              Všeradice - Tetín
  7.8. 2021 – 17:00              Nový Jáchymov - Kamenné Žehrovice
  7.8. 2021 – 13:00              TURNAJ - Hostomice - staré gardy
  8.8. 2021 – 16:00              Lochovice - Obecnice
14.8. 2021 – 10:30              Karlštejn - Osov
14.8. 2021 – 17:00              Hostomice - Středokluky
14.8. 2021 – 12:30              TURNAJ - Nižbor - Memoriál L. Krabce
14.8. 2021 –   9:00              TURNAJ - Nový Jáchymov - staré gardy - Memoriál F. Spurného
15.8. 2021 – 16:00              Nový Jáchymov - Červený Újezd
15.8. 2021 – 16:00              Lochovice - Chodouň

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..