uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Červen 2023>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2024-06-18 14:25:31
Vyplňte PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽÍ !!! Losovací aktiv pro příští sezónu hostí Lochovice. Trubín pohárovým vítězem. Blíží se den OFS. Dívčí nominace.

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

POZOR - VYPLŇTE PŘIHLÁŠKY do soutěží 2024 - 2025

Losovací aktiv OFS Beroun 2024/2025 – čtvrtek – 18.7. 2024 – 18:00 – LOCHOVICE (Kulturní sál obce - č.p. 77)

Nominace WU11 na Den OFS Beroun dne 23.6. 2024 od 13:00 hodin – fotbalové hřiště Hořovice. Doprava vlastní. Sraz na místě ve 12:30 hodin.

WU11 – OFS Beroun:
Tomisová Emílie
(Králův Dvůr), Kušková Kateřina (Žebrák), Novotná Kateřina (Hýskov), Lemonová Nela (Broumy), Dvořáková Barbora (Lochovice), Páclová Hana (Zdice), Jínová Gábina (Hostomice), Vokurková Barbora, Lichovníková Viktorie (obě Cembrit), Brodanová Ella (Tmaň).
Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek


Nominace WU14 na Den OFS Beroun dne 23.6. 2024 od 15:00 hodin – fotbalové hřiště Hořovice. Doprava vlastní. Sraz na místě ve 14:00 hodin. 

WU14 – OFS Beroun:
Růžičková Klára, Zikmundová Laura (obě FK Králův Dvůr), Tótová Alice (Neumětely), Douděrová Kateřina, Schovánková Ema, Karásková Kristýna (všechny Broumy), Pánková Nicol (Hudlice), Zalabáková Lucie, Smyrnova Sofia (obě ČL-U Beroun), Jelenová Vanda, Karasová Veronika (Tlustice), Nováková Eliška, Skálová Anežka (obě Tmaň), Beránková Eliška (Žebrák), Jonáková Gabriela (Cembrit), Rychlíková Lucie, Laštovičková Eliška (obě Všeradice), Masáková Berta (Liteň), Kovářová Aneta (Svatá), Chvojková Kateřina, Štefanová Sára, Vaculíková Ivana (všechny Febabka), Čonková Daniela (Chlumec),
Trenéři: Jan Novák, Jiří Vaculík.

V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned (!) se omluvit p. Kadeřábkovi (tel.č.: 604 510 415) !!!  Potvrzení o účasti oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do WhatsApp skupiny nejpozději ve čtvrtek 20.6. 2024 do 18:00 hodin !!! Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářka veškeré vybavení.

-lk-

POZOR:
- blíží se "DEN OFS" aneb Den rozvoje pohybu a fotbalu OFS Beroun.
Nezapomeňte si zapsat do svých kalendářů
- NEDĚLE 23.6. 2024 od 12:30 hodin v Hořovicích.

Den OFS - 2024

U11 - Turnaj - MOS - finále - Mladá Boleslav - 14.5. 2024

Beroun - Příbram 15:10 (Franěk 2, Reš 2, Pavlicki 2, Červenka 2, Ejem 2, Janda, Kryštop, Pustka, Šmerda, Novák A.)
Beroun – Praha východ 6:12 (Ejem 2, Franěk, Šmerda, Vopátek, Novák A.)
Beroun – Mladá Boleslav 9:9 (Ejem 3, Švihálek 2, Franěk 2, Šmerda, Pustka)
PV - MB 10:5, PV - PB 16:10, PB - MB 13:7
Pořadí: 1. Praha východ, 2. Beroun, 3. Příbram, 4. Mladá Boleslav
Sestava OFS Beroun: Vacherlohn Pavel (Tlustice), Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Kryštop Gabriel, Schmid Jakub (všichni ČL-U Beroun), Franěk Tadeáš (Drozdov), Průcha Ondřej, Reš Robin, Pavlicki Václav (všichni Všeradice), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Červenka Tomáš, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr). Trenéři: Franěk Karel, Červenka Petr.
-jk-

WU11 – Žebrák – turnaj  15.5. 2024

OFS Beroun: Tomisová Emílie /Králův Dvůr/, Kušková Kateřina /Žebrák/, Novotná Kateřina /Hýskov/, Lemonová Nela /Broumy/, Dvořáková Barbora /Lochovice/, Páclová Hana /Zdice/, Jínová Gábina /Hostomice/, Pošová Tereza /Tmaň/, Vokurková Barbora /Cembrit/.
Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek
Výsledky:
OFS Beroun - OFS Praha-západ 2:4 (Dvořáková, Kušková), OFS Beroun - OFS Rakovník 6:0 (Páclová 3, Vokurková, Kušková, Lemonová), OFS Beroun - OFS Příbram 1:1 (Vokurková), OFS Beroun - OFS Kladno 1:6 (Páclová)
Konečné pořadí:
1. Příbram, 2. Kladno, 3. Praha-západ, 4. Beroun, 5. Rakovník

Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF
středa – 24.4. 2024:
č. 13 - Všeradice – Trubín 2:3 /1:1/
č. 14 -
Zadní Třebaň – Hudlice 2:3 /1:3/
Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 4. kolo – FINÁLE středa – 29.5. 2024:
č. 15 - HUDLICE TRUBÍN 1:2 (1:0)
Branky: Červenka - Mi. Novák 2. Rozhodčí: Mikláš - Bárta, Prošek. Diváků: 200.

Pozn.: finále v souladu s TL pro jaro 2024, RMS 2023/2024, část II. a přílohou č.7

 VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - TMAŇ
- bližší info ZDE

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

 

GTM

 

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..