uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Červenec 2022>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2022-09-21 20:23:02
Blíží se DEN OFS, rozlosování soutěží, termíny turnajů přípravek, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun

DEN OFS

Pohár FAČRokresní kolo 2022 / 2023LOS /29.6. – OFS Beroun/
2. kolo – 14.9. 2022:
č.9 - PRASKOLESY – TETÍN 4:4 (PK 4:2)   - středa 21.9. 2022

č.10 - OSOV – ZADNÍ TŘEBAŇ 0:4
č.11 - TRUBÍN – VŠERADICE   - středa 28.9. 2022 17:00
č.12 - ŽEBRÁK – HUDLICE 4:5

BŘEZOVÁ/BZOVÁ  VŠERADICE  0:4 /1. kolo - č.3 - dohrávka - středa 14.9. 2022/

SOUTĚŽE OFS BEROUN - 2022 / 2023 k nahlédnutí ZDE

Výběry OFS – MOS – U11 a U12:
- 5.10. 2022 – Rakovník, nominace hráčů OFS Beroun bude zveřejněna cca koncem září

Trénink v rámci Dne OFS – středa – 28.9. 2022 – Loko Beroun (Tyrš. stadion) – od 9:30 hodin
Nominace U11:
Kulhavý Matyáš, Reš Robin (oba Všeradice), Pintíř Tomáš, Mareš Alex, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni FK Králův Dvůr), Bartoš Michal, Kašpar Matouš, Nedvěd Josef (všichni Zdice), Franěk Tadeáš (Drozdov), Pospíšil Stanislav, Hájek Tadeáš, Mareš Štěpán, Duras Vincent, Ejem Sebastian (všichni Cembrit), Kotva Matyáš, Vrtin Švamberk Adam (oba Tlustice), Kunc Štěpán, Cintula Thomas, Sarvaš Antonín, Žežulka Michael (všichni Žebrák).
Sraz hráčů v 9:00 hodin !!!

Trénink v rámci Dne OFS – středa – 28.9. 2022 – Loko Beroun (Tyrš. stadion) – od 11:00 hodin
Nominace
U12:

Stenička Filip, Janů Adam, Roydev Nikola, Rada Alfréd, Kunz Jakub, Chalupecký Marek (všichni ČL-U Beroun), Růžička Jaroslav, Laštovička Mikuláš (oba Všeradice), Ryska Jakub, Pos Ondřej, Novák Jakub (všichni Zdice), Seidl Josef, Roztočil Adam (oba Králův Dvůr), Škop David (Hořovice), Dezort Sebastian (Cembrit), Kováč Tomáš (Žebrák), Hrabák David, Ježek Matěj, Krumhanzl Matěj, Opatrný Josef (všichni Drozdov), Rohlena Matouš (Chodouň), Šteňo Filip (Liteň).
Sraz hráčů v 10:30 hodin !!!

ROZLOSOVÁNÍ PŘÍPRAVEK – turnaje - PODZIM 2022

OP – starší přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:

Praskolesy (11.9.), Drozdov (18.9.), Lochovice (2.10.), Broumy (9.10.), Felbabka (16.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chlumec / Hostomice (18.9. - odloženo - 23.10.), Žebrák (25.9. – 14:00), Tlustice A (2.10.), Komárov (9.10.), Tlustice B (16.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hýskov (18.9.), Nižbor (25.9.), Cembrit B (2.10. – 14:00), Hudlice (9.10.), ČL-U Beroun A (16.10. – 14:00 – UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chodouň (17.9. – 13:30), Králův Dvůr A (25.9. – 14:00 - Trubín), Svatá (15.10. – 14:00), ČL-U Beroun B (23.10.), Všeradice (29.10.), Tmaň (5.11.).
Skupina E – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (18.9. – 14:00), Chyňava (25.9.), Cembrit A (2.10.), Králův Dvůr B (9.10. – 14:00), Karlštejn / Liteň (15.10. – 14:00), Zdice (23.10. – 9:00).
OP – mladší přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:

Drozdov (17.9. - odloženo - 22.10.), Praskolesy (25.9.), Zaječov (1.10.), Komárov (8.10.), Broumy (15.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (17.9. – 14:00), Králův Dvůr A (24.9. - UMT - KD - nad sport. halou), Cembrit A (1.10.), Hýskov (8.10.), Chyňava (22.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Zdice A (17.9. – 9:00), Tmaň (24.9.), Svatá (15.10.), Zdice B (22.10.), ČL-U Beroun B (29.10. – 15:00 - UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Králův Dvůr B (10.9.), Chodouň (17.9.), Žebrák (24.9. – 14:00), ČL-U Beroun A (8.10. - UMT), Všeradice (15.10.).
Skupina E – začátky turnajů v 10 hodin:
Chlumec / Hostomice (10.9. – Hostomice), Hořovice (17.9.), Felbabka (24.9.), Tlustice (1.10.), Lochovice (8.10.).
Skupina F – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Chrustenice (10.9. – 9:00), Králův Dvůr C (17.9. – 14:00), Mořina (24.9.), Cembrit B (1.10. – 14:00), Karlštejn / Liteň (15.10.).
OP – mini přípravka :
Skupina A – začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov (17.9. - odloženo - 22.10.), Praskolesy (25.9.), Cerhovice (28.9.), Zaječov (1.10.), Komárov (8.10.), Broumy (15.10.).
Skupina B – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Loděnice (17.9. – 14:00), Králův Dvůr A (24.9. - UMT - KD - fotbal. stadion), Cembrit A (1.10.), Hýskov (8.10.), Chyňava (22.10.).
Skupina C – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Zdice (17.9. – 9:00), Tmaň (24.9.), Svatá (15.10.), ČL-U Beroun B (29.10. – 15:00 - UMT).
Skupina D – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin::
Žebrák (10.9.), Králův Dvůr B (24.9. – 14:00 - UMT - KD - fotbal. stadion), Cembrit B (1.10. – 14:00), ČL-U Beroun A (8.10.), Všeradice (15.10.).

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..