uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Září 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

AKTUALITY
2018-06-16 13:04:15
Výběry reprezentovaly v Praze, hořovické béčko slaví postup, nezapomeňte na příhlášku

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha) – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35

OFS Beroun - U-12

FOTO (Jan Knotek): OFS Beroun - U-12 - 

Výsledky:

Beroun – Olomouc 1:1 (Šmíd), Beroun – Žďár n/S 1:2 (David), Beroun – Praha 2:2 (Müller, Svoboda), Beroun – Náchod 2:4 (Vitner,David), Beroun – Klatovy 1:3 (Šmíd)

Ostatní výsledky: Žďár n/S – Náchod 1:1, -  Klatovy 3:0, -  Olomouc 6:1, - Praha 6:2 // Náchod –Klatovy 4:2, - Olomouc 4:5, - Praha 6:2 // Klatovy – Olomouc 1:0, - Praha 1:0 // Praha – Olomouc 4:1

Pořadí: 1.Žďár n/S - 13 b., 2. Náchod - 10 b., 3. Klatovy - 9 b., 4. Praha - 4 b., 5. Olomouc 4 b, 6. Beroun 2 b.

OFS Beroun - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Müller Matěj (všichni ČL-U Beroun), Juhás Matěj (FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Průša Vít, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice).

OFS Beroun děkuje hráčům a trenérům za reprezentaci okresu v celé sezóně 2017/2018. Poděkování patří i rodičům za podporu na turnajích. Děkujeme klubům za uvolňování hráčů.

  FK Hořovicko B

 FOTO (Jan Knotek): FK Hořovicko "B" - vítěz okresního přeboru mužů - sezóna 2017 / 2018 - OFS Beroun

PŘIHLÁŠKY do soutěží pro sezónu 2018 - 2019 :

Přihlášky je nutné doručit řádně a čitelně (!) vyplněné (HŮLKOVÝM PÍSMEM) do úterý 19.6. 2018 (do 14:00 hodin) včetně na OFS v Berouně !!! Tiskopis je možné stáhnout na webových stránkách OFS Beroun (ve formátu Excel a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY).
Při odeslání poštou pak nejpozději v pondělí 18.6. 2018 (rozhoduje podací pošt. razítko) !!!
POZOR: kluby, které budou mít v mládežnických kategoriích tzv. „sdružená“ družstva, předloží spolu s vyznačením tohoto faktu v samotné PŘIHLÁŠCE také SMLOUVU o sdruženém družstvu (ve formátu Word a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY). Kluby, které budou mít v jedné mládežnické kategorii dvě a více družstev, vyhotoví pro tuto kategorii soupisku (soupisky).
POZOR: za každé družstvo dospělých se hradí startovné – OP (2.500,- Kč), III. a IV. třída (2.000,- Kč).
Startovné se bude hradit prostřednictvím sběrné faktury (klubového podúčtu) v IS FAČR !!!

PŘIHLÁŠKY - Ochrana osobních údajů ve sportu (GDPR):

POZOR - spolu s přihláškou do soutěží je nutné odevzdat také sekretářem podepsaný dokument (GDPR) !!!
Tento dokument je ke stažení na webových stránkách OFS (ve formátu WORD a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) – viz odkaz: http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

Pozn: při případné (a také každé další) nahlášené změně sekretáře v průběhu soutěží bude od nového sekretáře klubu tento dokument rovněž vyžadován !!!

2018-06-12 09:45:52
Přihlášky do soutěží pro sezónu 2018-2019, výběry OFS znovu do Prahy, žáci a dorostenci dohráli, STK nařizuje další zápasy

 

Nařízené termíny utkání :

- viz rozhodnutí STK / KM (mimořádné zasedání - PO - 11.6. 2018)

STK - nařízená utkání:
OP – Broumy – Osek (sobota – 16.6. 2018 – 17:00 hod.)
III. – Žebrák – Cembrit (sobota – 16.6. 2018 – 10:15 hod.)
III. – Všeradice – Zaječov (sobota – 16.6. 2018 – 10:15 hod.)
IV. B – Podluhy – Drozdov B (sobota – 16.6. 2018 – 13:30 hod.)

Dle § 49 odst. 3 SŘ FAČR stanovuje se zákaz čerpání čekací doby, a to v soutěžních utkáních, které v zájmu regulérnosti průběhu soutěže jsou nařízeny sehrát ve shodném úředně stanoveném začátku utkání !!!

PŘIHLÁŠKY do soutěží pro sezónu 2018 - 2019 :

Přihlášky je nutné doručit řádně a čitelně (!) vyplněné (HŮLKOVÝM PÍSMEM) do úterý 19.6. 2018 (do 14:00 hodin) včetně na OFS v Berouně !!! Tiskopis je možné stáhnout na webových stránkách OFS Beroun (ve formátu Excel a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY).
Při odeslání poštou pak nejpozději v pondělí 18.6. 2018 (rozhoduje podací pošt. razítko) !!!
POZOR: kluby, které budou mít v mládežnických kategoriích tzv. „sdružená“ družstva, předloží spolu s vyznačením tohoto faktu v samotné PŘIHLÁŠCE také SMLOUVU o sdruženém družstvu (ve formátu Word a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY). Kluby, které budou mít v jedné mládežnické kategorii dvě a více družstev, vyhotoví pro tuto kategorii soupisku (soupisky).
POZOR: za každé družstvo dospělých se hradí startovné – OP (2.500,- Kč), III. a IV. třída (2.000,- Kč).
Startovné se bude hradit prostřednictvím sběrné faktury (klubového podúčtu) v IS FAČR !!!

PŘIHLÁŠKY - Ochrana osobních údajů ve sportu (GDPR):

POZOR - spolu s přihláškou do soutěží je nutné odevzdat také sekretářem podepsaný dokument (GDPR) !!!
Tento dokument je ke stažení na webových stránkách OFS (ve formátu WORD a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) – viz odkaz: http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

Pozn: při případné (a také každé další) nahlášené změně sekretáře v průběhu soutěží bude od nového sekretáře klubu tento dokument rovněž vyžadován !!!

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha) – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35

Nominace - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Müller Matěj (všichni ČL-U Beroun), Juhás Matěj (FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Průša Vít, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice). Náhradník - Polišenský Vojtěch (FK Kr. Dvůr) - může být nominován telefonicky.

Sraz ve 13:30 hod. na hřišti Motorletu Praha. Začátek prvního utkání je ve 14:25 hodin. 

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel.: 733 385 317) !!! Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice.  Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči po turnaji. Zveme trenéry a rodiče podpořit hráče při turnaji !!!

OP - dorost :

NEUMĚTELY

FOTO: SK Horymír NEUMĚTELY - vítězné družstvo OPD - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK) 

OP - starší žáci : 

FK Králův Dvůr - starší žáci

FOTO: FK Králův Dvůr - vítězné družstvo OPstŽ - sezóna 2017/2018

OP – mladší žáci :

ČL-U B

FOTO: ČL-U Beroun B - vítězné družstvo OPmlŽ - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK)

Žebrák

FOTO: Spartak Žebrák - 2. místo (vítěz skupiny) OPmlŽ - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK)

2018-06-11 14:20:38
Přihlášky do soutěží pro sezónu 2018-2019, přípravky znají své přeborníky, výběry OFS čeká trénink, mladší žáci dohráli, STK nařizuje další zápasy

Nařízené termíny utkání :

- viz rozhodnutí STK / KM (mimořádné zasedání - PO - 11.6. 2018)

STK - nařízená utkání:
OP – Broumy – Osek (so – 16.6. 2018 – 17:00 hod.)
III. – Žebrák – Cembrit (so – 16.6. 2018 – 10:15 hod.)
III. – Všeradice – Zaječov (so – 16.6. 2018 – 10:15 hod.)
IV. B – Podluhy – Drozdov B(so – 16.6. 2018 – 13:30 hod.)

Dle § 49 odst. 3 SŘ FAČR stanovuje se zákaz čerpání čekací doby, a to v soutěžních utkáních, které v zájmu regulérnosti průběhu soutěže jsou nařízeny sehrát ve shodném úředně stanoveném začátku utkání!!!

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35)

Nominace - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Müller Matěj (všichni ČL-U Beroun), Juhás Matěj ( FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Průša Vít, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice). Náhradník - Polišenský Vojtěch (FK Kr.Dvůr) - může být nominován telefonicky.

Sraz ve 13.30 hod. na hřišti Motorletu Praha. Začátek prvního utkání je v 14.25 hod. 

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel.: 733 385 317) !!! Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice.  Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči po turnaji. Zveme trenéry a rodiče podpořit hráče při turnaji !!!

 

OP - mladší přípravky :

Finálový turnaj (Zdice - 2.6.2018):
1. místo -  HOSTOMICE / LOCHOVICE, 2. místo - ZDICE, 3. místo - KRÁLŮV DVŮR, 4. místo - CEMBRIT, 5. místo - DROZDOV, 6. místo - NEUMĚTELY
HOSTOMICE / LOCHOVICE

FOTO: HOSTOMICE / LOCHOVICE - vítězné družstvo OPmlPŘ - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK)

OP - starší přípravky :

Finálový turnaj (Komárov - 3.6.2018):
1. místo -  Komárov, 2. místo - TRUBÍN / ČL-U BEROUN, 3. místo - HOŘOVICKO B, 4. místo - HOŘOVICKO A, 5. místo - KRÁLŮV DVŮR A, 6. místo - KRÁLŮV DVŮR B

KOMÁROV

FOTO: FK KOMÁROV - vítězné družstvo OPstPŘ - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK)

OP - dorost :

NEUMĚTELY

FOTO: SK Horymír NEUMĚTELY - vítězné družstvo OPD - sezóna 2017/2018 (Foto: Jan KNOTEK) 

OP – mladší žáci – finálová část :

  - o 1.-2. místo (vítězové základních skupin A a B):
4.6. – Žebrák A – ČL-U Beroun (1:4);     8.6. – ČL-U Beroun – Žebrák A (1:2)
  - o 3.-4. místo (2. místo v základních skupinách):
25.5. – Karlštejn – Cerhovice / Drozdov (0:3);     1.6. – Cerhovice / Drozdov – Karlštejn (1:0) - (obr. pořadí)
  - o 5.-6. místo (3. místo v základních skupinách):
25.5. – Komárov / Osek – Králův Dvůr (7:2);     4.6. – Králův Dvůr – Komárov / Osek (2:3)
  - o 7.-8. místo (4. místo v základních skupinách):
30.5. – Všeradice / Neumětely – Nižbor (3:4);     1.6. – Nižbor – Všeradice / Neumětely (2:1)
  - o 9.-10. místo (5. místo v základních skupinách):
25.5. – Rpety – Loděnice (4:4);     1.6. – Loděnice – Rpety (4:1)
  - o 11.-12. místo (6. místo v základních skupinách):
29.5. – Lochovice / Hostomice – Svatá / Broumy (1:5);     1.6. – Svatá / Broumy – Lochovice / Hostomice (6:1)
  - o 13.-14. místo (7. místo v základních skupinách):
25.5. – Tlustice – Zdice (4:3);     31.5. – Zdice – Tlustice (4:1)
  - o 15.-16. místo (8. místo v základních skupinách):
25.5. – Felbabka – Žebrák B (0:5);     1.6. – Žebrák B – Felbabka (3:1)

 

PŘIHLÁŠKY do soutěží pro sezónu 2018 - 2019 :


Přihlášky je nutné doručit řádně a čitelně (!) vyplněné (HŮLKOVÝM PÍSMEM) do úterý 19.6. 2018 (do 14:00 hodin) včetně na OFS v Berouně !!! Tiskopis je možné stáhnout na webových stránkách OFS Beroun (ve formátu Excel a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY).
Při odeslání poštou pak nejpozději v pondělí 18.6. 2018 (rozhoduje podací pošt. razítko) !!!
POZOR: kluby, které budou mít v mládežnických kategoriích tzv. „sdružená“ družstva, předloží spolu s vyznačením tohoto faktu v samotné PŘIHLÁŠCE také SMLOUVU o sdruženém družstvu (ve formátu Word a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY). Kluby, které budou mít v jedné mládežnické kategorii dvě a více družstev, vyhotoví pro tuto kategorii soupisku (soupisky).
POZOR: za každé družstvo dospělých se hradí startovné – OP (2.500,- Kč), III. a IV. třída (2.000,- Kč).
Startovné se bude hradit prostřednictvím sběrné faktury (klubového podúčtu) v IS FAČR !!!

PŘIHLÁŠKY - Ochrana osobních údajů ve sportu (GDPR):

POZOR - spolu s přihláškou do soutěží je nutné odevzdat také sekretářem podepsaný dokument (GDPR) !!!
Tento dokument je ke stažení na webových stránkách OFS (ve formátu WORD a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) – viz odkaz: http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

Pozn: při případné (a také každé další) nahlášené změně sekretáře v průběhu soutěží bude od nového sekretáře klubu tento dokument rovněž vyžadován !!!

 

 

2018-05-30 17:42:58
Republikové finále - západ U 12, nominace výběry, finále Poháru OFS, Select OP ml. žáci utkání o umístění

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35)

Širší nominace - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian, Průša Vít (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Zelenka Jan (všichni ČL-U Beroun), Kubricht Vilém, Kratěna Tomáš (oba Hořovicko), Juhás Matěj, Polišenský Vojtěch (oba FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel (oba Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice).

Trénink výběru se uskuteční ve středu 6.6. 2018 a v pondělí 11.6. 2018 od 18:00 hod. na hřišti ve Stašově.
V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen IHNED se omluvit p. Cibulkovi (tel.: 733 385 317) !!!
Odjezd na turnaj bude upřesněn po obdržení propozic

Memoriál V. Betky (MOS - finále západ) - 23.-24.5. 2018 v Praze - hřiště FK Motorlet Praha

OFS Beroun - U-12 
FOTO:
Horní řada zleva: Cibulka, Vitner, Čapek, Kubricht, Šmíd, Polišenský, Budil, Juhás, Franěk.
Dolní řada zleva: O. Holeček, Průša, D. Holeček, David, Štochl, Krtek, před nimi Malec.

OFS Beroun – 2. místo (skóre 11:4, 13 bodů) – GRATULUJEME k postupu na republikové finále (14.-15.6. 2018 - Praha) !!!

OFS Beroun – FS Praha 0:2, - OFS Klatovy 1:0 (Šmíd), - OFS Karlovy Vary 3:1 (Kubricht, O. Holeček, Budil), - OFS Jablonec n.N. 0:0, - OFS Prachatice 4:1 (Šmíd, David, O. Holeček, Vitner), - OFS Louny 3:0 (David, Budil, Čapek)
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Matyáš Malec.

Sestava - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian, Průša Vít (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip (všichni ČL-U Beroun), Kubricht Vilém (Hořovicko), Holeček Daniel, Holeček Ondřej (oba Karlštejn), Juhás Matěj, Polišenský Vojtěch (oba FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Vitner Šimon (Všeradice). Trenéři Vladislav Cibulka a Karel Franěk.

 

OFS Beroun  

Výběry OFS Beroun - MUŽI - úterý - 22.5. 2018 :

OFS Mělník – OFS Beroun 0:5 (0:1)

CELÝ ZÁPAS si můžete přehrát ZDE

V úterý odpoledne se berounská výprava vydala do Vojkovic, aby změřila své síly s výběrem OFS Mělník. Fotbalové manévry na perfektně připraveném trávníku v krásném a útulném areálu začala lépe domácí družina, ale po několika minutách přebírali iniciativu na své kopačky hosté z berounského okresu. Ti byli postupem času mnohem častěji na dostřel domácí branky a jejich snaha byla po zásluze odměněna v prvním poločase vedoucím gólem Spousty. I nadále se hrálo ve svižném tempu a přesto, že čerstvě poskládaný tým nastoupil poprvé, mnozí borci pak na zcela jiných postech než ve svých mateřských klubech, jeho hra se musela líbit.
Ve druhé půli pak padaly góly opět pouze do mělnické branky. Dvakrát se dokázal prosadit Morstein, pokutový kop suverénně proměnil Carván a střelecký účet zápasu v posledních minutách podtrhl ještě T. Pergl.
VV OFS Beroun tímto děkuje všem hráčům za vzornou reprezentaci, svému soupeři za hru fair-play a za skvělé gulášové pozápasové posezení.

OFS Beroun nastoupil k prestižnímu zápasu s těmito hráči (střídání po dohodě se soupeřem hokejovým způsobem):

Trpálek, Carván (oba Stašov), Spurný, Morstein (oba Nový Jáchymov), Pech, Hnízdil (oba Zdice), Pergl D., Pergl T., (oba Drozdov), Vajs, Novák (oba Broumy), Spousta (Neumětely), Malý (Cembrit), Bergman L. (Hudlice), Bojko (OFS).
Realizační tým: J. Knotek, V. Pecka, M. Rosenbaum, P. Milfait.

-pm-

Výběry OFS Beroun U-11 :

MOS – krajské finále – středa – 23.5. 2018 – Čáslav:

OFS Beroun – 2. místo – GRATULUJEME !!!

OFS Beroun – FS Praha – východ 3:9, - OFS Kutná Hora 8:11, - OFS Kolín 16:10
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Kratěna.

Nominace:
Krejčí Martin, Hrudka Daniel 
(oba Cerhovice), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Kratěna Tomáš, Dostál David, (všichni Hořovicko), Pilňáček Lukáš (Žebrák), Grešl Martin, Klapáč Robert (oba FK Kr. Dvůr), Řepík David (Komárov), Matějka Daniel (ČL-U Beroun), Kříž Jan, Seidl Filip (oba Cembrit), Exner Kamil (Sokol Kr. Dvůr), Šejnoha Jakub (Všeradice), Sedláček Matěj (Felbabka), Šebek Josef, Hlavín Karel (oba Neumětely), Líška Adam (Lochovice), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice).
-me-

Pohár - FINÁLE - OFS Beroun - středa - 30.5. 2018 - hřiště Chodouň :

TRUBÍN - BŘEZOVÁ 6:0 /4:0/
(branky Brodan 2, Kalina, Š. Vlček, V. Vlček, R. Klička, rozhodčí Mázdra - Pecka, Pos, 100 diváků)

Select OP mladší žáci - utkání o celkové umístění :

o 1.-2.místo
Žebrák A – Čl.-U.Beroun B – termín 4.6. a 8.6. 2018  17:00 hod.

o 3.-4.místo
Cerhovice / Drozdov – Karlštejn – termín 25.5. a 1.6. 2018 17:00 hod. - POZOR v obráceném pořadí

o 5.-6.místo
Komárov / Osek – Králův Dvůr – termín 25.5. a 4.6. 2018 17:00 hod.

o 7.-8.místo
Všeradice / Neumětely – Nižbor – termín 30.5. (17:30) a 1.6. 2018 17:00 hod.

o 9.-10.místo
Rpety – Loděnice

o 11.-12.místo
Lochovice / Hostomice – Svatá / Broumy – termín 29.5. (17:30) a 1.6. 2018 17:00 hod.

o 13.-14.místo
Tlustice – Zdice - termín 25.5. a 31.5. 2018 17:00 hod.

o 15.-16.místo
Felbabka – Žebrák B

Pokud není uvedeno jinak, jsou termíny utkání 25.5. a 1.6. 2018 od 17:00 hodin.

Soutěže přípravek  - termíny turnajů - základní část:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „K“
Újezd (3.6.) - 10:00 h.

Soutěže přípravek  - termíny turnajů - finálová část:

MLADŠÍ  PŘÍPRAVKA – sobota 2. června 2018 – hřiště Zdice (10:00 hodin)
– účastníci: Cembrit, Drozdov, Hostomice / Lochovice, Králův Dvůr A, Neumětely, Zdice
STARŠÍ  PŘÍPRAVKA – neděle 3. června 2018 – hřiště Komárov (9:00 hodin)
– účastníci: Hořovicko A, Hořovicko B, Komárov, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Trubín / ČL-U Beroun

 

stránka: 1 2 3
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..