uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Prosinec 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AKTUALITY
2018-09-28 17:21:00
Výběrový nominační trénink v Tlustici, pokračují turnaje přípravek, známe jarní čtvrtfinálové pohárové dvojice

Výběry OFS Beroun :

Nominační trénink výběrů U-11 a U-12 se uskuteční ve středu 3.10. 2018 od 16:30 hodin na hřišti SK Tlustice.

Nominace hráčů:

Výběr OFS U-11 (trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Milan Průša, Oldřich Dostál) Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Choc Jakub, Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vrba Vojtěch, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Kropáč Ondřej, Toť Radovan (oba Lochovice), Turcanu Vlad, Fulín Tomáš, Karel Tomáš, Ouřada Antonín, Průša Milan (všichni Cerhovice), Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Ondřej Jindřich Bárta, Burián Jakub, Najman Milan (všichni Zdice), Chalupecký Petr, Packa Viktor (oba Neumětely).
Výběr OFS U-12 (trenéři: Vladislav Cibulka, Karel Fraňek)  Průša Vít, Křivánek Tomáš, Hrudka Daniel, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Novák Jakub, Zelenka Jan, Matějka Daniel, Matyáš Jakub (všichni ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David, Novotný Lukáš (všichni Hořovicko), Exner Kamil (Sokol Králův Dvůr), Kříž Jan, Seidl Filip (oba Cembrit), Vitner Šimon, Šejnoha Jakub, Šebek Josef, Hlavín Karel, Líška Adam (všichni Všeradice), Řepík David (Komárov), Melzer Jakub, Grešl Martin, Klapáč Robert (všichni FK Králův Dvůr), Pilňáček Lukáš (Žebrák).

Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl !!!
V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi - tel. č.: 733 385 317.

Všichni nominovaní hráči si vezmou: kopačky, míč a brankáři rukavice.

Turnaj MOS se uskuteční 24.10. 2018 (pořadatel OFS Mělník místo turnaje upřesní).

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2018:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - TERMÍNY)

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

Rozhodčí /HR/ - OP - nominace - podzim 2018:

Bidšovský, Červenka, Hájek, Kareš, Knotek, Pánek, Sekerka, Šnajdr, Špicl J., Špicl M., Vlachopulos P. 

DOTACE – INFO:

FAČR na základě rozhodnutí MŠMT obdržené finanční prostředky musí použít vlastním jménem, přes vlastní účet a na vlastní zodpovědnost. FAČR proto část prostředků použije přímým způsobem financování, tedy na náhrady každého oddílu na rozhodčích a delegáty. Přímé financování bude probíhat automaticky, kdy za první půlrok 2018 FAČR vystaví a následně proplatí oddílům dobropis, přičemž v dalším období již tyto položky sběrná faktura oddílu obsahovat nebude. Zbytek prostředků bude vyúčtován nepřímým způsobem (OFS, KFS, SCM a SpSM).

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (7.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (14.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9. - Libomyšl), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:

1. kolo - středa - 29.8. 2018:
ČP01 -
Všeradice - Nižbor 11:5
ČP02 - Libomyšl - Tetín 0:1
ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit 1:3
ČP04 - Lochovice - Hostomice 2:3
ČP05 - Podluhy - Neumětely 3:1
ČP06 - Újezd - Zaječov 1:1 /PK 2:3/
2. kolo - středa / čtvrtek - 12.-13.9. 2018:
ČP07 -
Všeradice - Trubín 3:5
ČP08 - Broumy - Karlštejn 2:3
ČP09 - Tetín - Nový Jáchymov  0:2
ČP10 - Cembrit - Chyňava 2:4
ČP11 - Hostomice - Tlustice 1:6
ČP12 - Podluhy - Drozdov 0:4
ČP13 - Žebrák - Stašov 1:1 /PK 4:5/
ČP14 - Zaječov - Březová 2:1
3. kolo - jaro 2019:
ČP15 
Trubín - Karlštejn
ČP16 - Nový Jáchymov - Chyňava
ČP17 - Tlustice - Drozdov
ČP18 - Zaječov - Stašov

 -pm-

 

2018-07-31 14:59:54
Nový ročník byl rozlosován ve Stašově, rozpisy již můžete tvořit dnes, blíží se i Pohár ...

 

LETNÍ NÁHRADNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH:

 Důležité INFO: Změna termínu!!!

Náhradní seminář se bude konat v pondělí 13. srpna 2018 na OFS Beroun od 17:00 hodin.
Dostaví se RO: Králík, Krbec, Mázdra, Setnička, Vodička, Štěpánek, Špivák.
UPOZORNĚNÍ pro rozhodčí: na semináři se budou hradit NOVÁ PRAVIDLA FOTBALU   /140,- Kč/, 
která RO ihned obdrží !!!

  

LOSOVACÍ AKTIV ODDÍLŮ pro sezónu 2018 / 2019 – OFS Beroun:
V pátek 20. července 2018 proběhl ve Stašově (Restaurace U Vrbů) losovací aktiv OFS Beroun pro nadcházející sezónu. Aktiv, kterého se nezúčastnili pouze zástupci 4 klubů (Chaloupky, Chodouň, Lochovice, Vižina), měl již tradičně rychlý spád. Dříve, než se v informačním systému a na webových stránkách FAČR objeví jednotlivé soutěže berounského okresu, níže předkládáme konečné rozlosování se všemi zapracovanými změnami...

Pozn.: startovné pro nadcházející sezónu se bude hradit prostřednictvím IS FAČR (sběrná faktura) !!!

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2018:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - TERMÍNY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=dter

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

NASAZENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – sezóna 2018 / 2019
– 
(pro Bergerovy tabulky) vč. hracích dnů
:

* se zapracovanými ZMĚNAMI

OKRESNÍ PŘEBOR:
1 -
CEMBRIT (NE - 10:15), 2 - DROZDOV (SO), 3 - TRUBÍN (NE), 4 - ČL-U BEROUN B (NE - UMT), 5 - STAŠOV (SO), 6 - NOVÝ JÁCHYMOV (NE), 7 - ŽEBRÁK (SO), 8 - BŘEZOVÁ (SO  -3 hod., Bzová), 9 - KOMÁROV B (NE), 10 - NEUMĚTELY (SO), 11 - KARLŠTEJN (SO), 12 - BROUMY (NE), 13 - CHYŇAVA (SO), 14 - TLUSTICE (SO).
III. TŘÍDA:
1 - CERHOVICE B (SO), 2 - HOSTOMICE (SO - 13:30), 3 - LODĚNICE B (NE), 4 - NIŽBOR (SO), 5 - OSEK (NE - 14:00), 6 - TETÍN (SO), 7 - VŠERADICE (SO), 8 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO), 9 - ZAJEČOV (SO), 10 - SVATÁ (NE), 11 - ÚJEZD (SO), 12 - PODLUHY (SO), 13 - HUDLICE (NE), 14 - MOŘINA (NE).
IV. TŘÍDA (sk. A):
1 - VYSOKÝ ÚJEZD (NE  -3 hod.), 2 - HÝSKOV (SO  -3 hod.), 3 - VIŽINA (SO  -3 hod.), 4 - CHRUSTENICE (SO  -3 hod.), 5 - SRBSKO (NE  -3 hod.), 6 - TETÍN B (NE  -3 hod.), 7 - TMAŇ (SO  -3 hod.), 8 - ZDEJCINA (NE  -3 hod.), 9 - ZDICE B (SO  -3 hod.), 10 - OSOV (SO  -3 hod.), 11 - CHODOUŇ (NE - 10:15), 12 - CHYŇAVA B (NE  -3 hod.).
IV. TŘÍDA (sk. B):
1 - RPETY (NE  -3 hod.), 2 - DROZDOV B (NE  -3 hod.), 3 - BĚŠTÍN (NE  -3 hod.), 4 - STAŠOV B (NE - 10:15), 5 - OSEK B (SO  -3 hod.), 6 - PRASKOLESY  (NE -3 hod.), 7 - LIBOMYŠL (SO  -3 hod.), 8 - ZAJEČOV B (NE  -3 hod.), 9 - LOCHOVICE (SO  -3 hod.), 10 - ÚJEZD B (NE  -3 hod.), 11 - CHALOUPKY (SO  -3 hod. - Osek), 12 - TLUSTICE B (NE  -3 hod.).
OPD:
1 - ZDICE / CHODOUŇ (NE  -3 hod.), 2 - volno, 3 - ŽEBRÁK (NE - 10:15), 4 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO  -3 hod.), 5 - KOMÁROV / OSEK B (SO - 14:00), 6 - CHYŇAVA / HÝSKOV (NE - 10:15).
OPstŽ:
1 - RPETY (NE  -2,5 hod.), 2 - DROZDOV / CERHOVICE (NE  -2,5 hod.), 3 - ČL-U BEROUN B (PÁ - 17:00 - UMT), 4 - NIŽBOR (SO  -2,5 hod.), 5 - OSEK / KOMÁROV (NE - 11:30), 6 - ŽEBRÁK (SO  -2,5 hod.), 7 - SVATÁ / KRÁLŮV DVŮR (NE  -2,5 hod.), 8 - KARLŠTEJN (NE - 10:00), 9 - volno, 10 - CHYŇAVA (SO  -2,5 hod.).
SELECT OPmlŽ (sk. A):
1 - CEMBRIT (ST), 2 - volno, 3 - LODĚNICE (PÁ.), 4 - CHRUSTENICE / HÝSKOV (PÁ), 5 - VŠERADICE (PÁ), 6 - LITEŇ (PÁ), 7 - Sokol KRÁLŮV DVŮR (PÁ - BE - Tyrš. stad.), 8 - ZDICE (PÁ), 9 - KRÁLŮV DVŮR (PO), 10 - KARLŠTEJN (PÁ).
SELECT OPmlŽ (sk. B):
1 - HOSTOMICE / LOCHOVICE (PÁ), 2 - HOŘOVICKO B (SO  -2,5 hod., hřiště 2), 3 - RPETY (PÁ.), 4 - FELBABKA (PÁ), 5 - ŽEBRÁK (PÁ), 6 - CERHOVICE / DROZDOV (PÁ), 7 - KOMÁROV (PÁ), 8 - volno, 9 - ÚJEZD (PÁ), 10 - TLUSTICE (PÁ).

OP - starší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Králův Dvůr B, Liteň, Sokol Králův Dvůr
Skupina B:
Chodouň, Chyňava, Loděnice, Vysoký Újezd, Zdice A
Skupina C:
Hudlice, Králův Dvůr A, Nižbor, Zdice B, Žebrák
Skupina D:
Felbabka, Hostomice / Lochovice, Hořovicko A, Libomyšl, Neumětely, Všeradice
Skupina E:
Broumy / Svatá, Cerhovice, Hořovicko B, Komárov, Zaječov
OP - mladší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina B:
Hýskov, Chodouň, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
Skupina C:
Felbabka, Hostomice, Neumětely, Všeradice, Zdice
Skupina D:
Drozdov, Hořovicko, Komárov, Lochovice A, Lochovice B, Podluhy

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:
1. kolo - středa - 29.8. 2018 - 17:00 hodin
ČP01 -
Všeradice - Nižbor, ČP02 - Libomyšl - Tetín, ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit, ČP04 - Lochovice - Hostomice, ČP05 - Podluhy - Neumětely, ČP06 - Újezd - Zaječov.
2. kolo - středa - 12.9. 2018 - 17:00 hodin
ČP07 -
ČP01- Trubín, ČP08 - Broumy - Karlštejn, ČP09 - ČP02 - Nový Jáchymov, ČP10 - ČP03 - Chyňava, ČP11 - ČP04 - Tlustice, ČP12 - ČP05 - Drozdov.
ČP13 - Žebrák - Stašov, ČP14 - ČP06 - Březová.

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky)

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

 -pm-

 

2018-06-27 21:48:57
Losovací aktiv bude ve Stašově, stejně jako seminář rozhodčích

LOSOVACÍ AKTIV ODDÍLŮ pro sezónu 2018 / 2019 – OFS Beroun:
PÁTEK – 20. července 2018 – 18:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
Účast zástupců oddílů povinná !!!
Pozn.: startovné pro nadcházející sezónu se bude hradit prostřednictvím IS FAČR (sběrná faktura) !!!

Začátky soutěží – předběžné info:
OP + III. třída – 13. kolem – 18.-19.8. 2018; IV. třídy (A+B) + OPD – 1. kolem – 25.-26.8. 2018;

OPstŽ a OPmlŽ (A+B) – 2. kolem – 1.-2.9. 2018; OPstPŘ a OPmlPŘ – 1. turnaj – 1.-2.9. 2018.
Pohár FAČR – okresní kolo – týmy OP povinně, ostatní dobrovolně mimo „B“ týmů – viz přihlášky do soutěží
(1. kolo – 29.8. 2018).

PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – sezóna 2018 / 2019 – abecedně řazený seznam:

OKRESNÍ PŘEBOR
:
Broumy, Březová, Cembrit, ČL-U Beroun B, Drozdov, Chyňava, Karlštejn, Komárov B, Neumětely, Nový Jáchymov, Stašov, Tlustice, Trubín, Žebrák

III. TŘÍDA:
Cerhovice B, Hostomice, Hudlice, Loděnice B, Mořina, Nižbor, Osek, Podluhy, Svatá, Tetín, Újezd, Všeradice, Zadní Třebaň, Zaječov

IV. TŘÍDA - skupina A:
Hýskov, Chodouň, Chrustenice, Chyňava B, Osov, Srbsko, Tetín B, Tmaň, Vižina, Vysoký Újezd, Zdejcina, Zdice B

IV. TŘÍDA - skupina B:
Běštín, Drozdov B, Chaloupky, Libomyšl, Lochovice, Osek B, Praskolesy, Rpety, Stašov B, Tlustice B, Újezd B, Zaječov B

OKRESNÍ PŘEBOR – dorost:
Chyňava / Hýskov, Komárov / Osek, Zadní Třebaň, Zdice / Chodouň, Žebrák

OKRESNÍ PŘEBOR - starší žáci:
ČL-U Beroun B, Drozdov / Cerhovice, Chyňava, Karlštejn, Nižbor, Osek / Komárov, Rpety, Svatá / Králův Dvůr, Žebrák

OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina A:
Cembrit, Chrustenice / Hýskov, Karlštejn, Králův Dvůr, Liteň, Loděnice, Sokol Králův Dvůr, Všeradice, Zdice

OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina B:
Cerhovice / Drozdov, Felbabka, Hořovicko B, Hostomice / Lochovice, Komárov, Rpety, Tlustice, Újezd, Žebrák

Pozn.: hrací dny u IV. tříd – SO / NE – 10:15 hodin nebo -3 hodiny před úředním začátkem. Výjimky v kompetenci STK.

OP - starší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Králův Dvůr B, Liteň, Sokol Králův Dvůr
Skupina B:
Chodouň, Chyňava, Loděnice, Vysoký Újezd, Zdice A
Skupina C:
Hudlice, Králův Dvůr A, Nižbor, Zdice B, Žebrák
Skupina D:
Felbabka, Hostomice / Lochovice, Hořovicko A, Libomyšl, Neumětely, Všeradice
Skupina E:
Broumy / Svatá, Cerhovice, Hořovicko B, Komárov, Zaječov
OP - mladší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina B:
Hýskov, Chodouň, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
Skupina C:
Felbabka, Hostomice, Neumětely, Všeradice, Zdice
Skupina D:
Drozdov, Hořovicko, Komárov, Lochovice A, Lochovice B, Podluhy

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky)

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

LETNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH:

- sobota 28. července 2018 – 9:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
ÚČAST RO POVINNÁ  !!!

 

2018-06-22 07:09:49
Výběry reprezentovaly v Praze, hořovické béčko slaví postup

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha) – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35

OFS Beroun - U-12

FOTO (Jan Knotek): OFS Beroun - U-12 - 

Výsledky:

Beroun – Olomouc 1:1 (Šmíd), Beroun – Žďár n/S 1:2 (David), Beroun – Praha 2:2 (Müller, Svoboda), Beroun – Náchod 2:4 (Vitner,David), Beroun – Klatovy 1:3 (Šmíd)

Ostatní výsledky: Žďár n/S – Náchod 1:1, -  Klatovy 3:0, -  Olomouc 6:1, - Praha 6:2 // Náchod –Klatovy 4:2, - Olomouc 4:5, - Praha 6:2 // Klatovy – Olomouc 1:0, - Praha 1:0 // Praha – Olomouc 4:1

Pořadí: 1.Žďár n/S - 13 b., 2. Náchod - 10 b., 3. Klatovy - 9 b., 4. Praha - 4 b., 5. Olomouc 4 b, 6. Beroun 2 b.

OFS Beroun - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Müller Matěj (všichni ČL-U Beroun), Juhás Matěj (FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Průša Vít, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice).

OFS Beroun děkuje hráčům a trenérům za reprezentaci okresu v celé sezóně 2017/2018. Poděkování patří i rodičům za podporu na turnajích. Děkujeme klubům za uvolňování hráčů.

  FK Hořovicko B

 FOTO (Jan Knotek): FK Hořovicko "B" - vítěz okresního přeboru mužů - sezóna 2017 / 2018 - OFS Beroun

 

stránka: 1 2
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..