uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Listopad 2019>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

AKTUALITY
2019-06-17 07:15:58
PŘIHLÁŠKY - 2019 / 2020, Trubín vyhrál finále poháru, utkání o umístění OP mladších žáků, nábor rozhodčích, finálové turnaje přípravek ...

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

OFS Beroun – POHÁR – okresní kolo – FINÁLE – pátek 14. června 2019  - hřiště TLUSTICE:

ČP21  TRUBÍN – DROZDOV  4:2

PŘIHLÁŠKY do soutěží pro sezónu 2019 - 2020:
Přihlášky je nutné doručit řádně a čitelně (!) vyplněné (HŮLKOVÝM PÍSMEM) do úterý 18.6. 2019 (do 14:00 hodin) včetně na OFS v Berouně !!! Tiskopis je možné stáhnout na webových stránkách OFS Beroun (ve formátu Excel a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY).
Při odeslání poštou pak nejpozději v pondělí 17.6. 2019 (rozhoduje podací pošt. razítko – nepoužívejte zkratku OFS) !!!
POZOR: kluby, které budou mít v mládežnických kategoriích tzv. „sdružená“ družstva, předloží spolu s vyznačením tohoto faktu v samotné PŘIHLÁŠCE také SMLOUVU o sdruženém družstvu (ve formátu Word a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY). Kluby, které budou mít v jedné mládežnické kategorii dvě a více družstev, vyhotoví pro tuto kategorii soupisku (soupisky).
POZOR: za každé družstvo dospělých se hradí startovné – OP (3.500,- Kč), III. třída (3.000,- Kč) a IV. třída (2.500,- Kč).
Startovné se bude hradit prostřednictvím sběrné faktury (klubového podúčtu) v IS FAČR !!!

PŘIHLÁŠKY - Ochrana osobních údajů ve sportu (GDPR):

POZOR - spolu s přihláškou do soutěží je nutné také před sezónou 2019 / 2020 odevzdat sekretářem podepsaný dokument (GDPR) !!!
Tento dokument je ke stažení na webových stránkách OFS
(ve formátu WORD a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) – viz odkaz: http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

Pozn: při případné (a také každé další) nahlášené změně sekretáře v průběhu soutěží bude od nového sekretáře klubu tento dokument rovněž vyžadován !!!

Losovací aktiv oddílů - OFS BEROUN - sezóna 2019 / 2020
- PRASKOLESY - Jitřenka - pátek - 19. července 2019 (18:00 hodin)
Účast zástupců oddílů povinná !!!

OP - mladší žáci - zápasy o umístění:

  - o 1. - 2. místo (vítězové základních skupin A a B):
31.5. – Karlštejn – Cerhovice / Drozdov 1:4
1.6.Cerhovice / Drozdov – Karlštejn 4:0
  - o 3. - 4. místo (2. místo v základních skupinách):
3.6. – Všeradice – Žebrák 4:3
7.6.Žebrák – Všeradice 5:0
  - o 5. - 6. místo (3. místo v základních skupinách):
31.5. – Loděnice – Komárov 6:2
7.6. – Komárov – Loděnice 1:3
  - o 7. - 8. místo (4. místo v základních skupinách):
3.6. – FK Králův Dvůr – Hořovicko B 3:1
7.6. – Hořovicko B – FK Králův Dvůr 3:8
  - o 9. - 10. místo (5. místo v základních skupinách):
3.6. – Zdice – Felbabka 4:2
6.6. – Felbabka – Zdice 3:3
  - o 11. - 12. místo (6. místo v základních skupinách):
31.5. – Sokol Králův Dvůr – Hostomice / Lochovice 3:3
7.6. – Hostomice / Lochovice – Sokol Králův Dvůr 2:3
  - o 13. - 14. místo (7. místo v základních skupinách):
31.5. – Tlustice – Cembrit 0:5
5.6.Cembrit – Tlustice 2:4
  - o 15. - 16. místo (8. místo v základních skupinách):
31.5. – Chrustenice / Hýskov – Rpety 3:3
7.6.Rpety – Chrustenice / Hýskov 5:3
  - o 17. - 18. místo (9. místo v základních skupinách):
31.5. – Liteň – Újezd 9:0
7.6. – Újezd – Liteň 2:12

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY – FINÁLOVÉ TURNAJE - pořadí:
MLADŠÍ  PŘÍPRAVKA
– sobota 8. června 2019 – hřiště Lochovice
1. místo - Lochovice "A"
2. místo - FK Králův Dvůr "A"
3. místo - Cembrit
4. místo - Felbabka
5. místo - Chodouň / Libomyšl
6. místo
- Neumětely

STARŠÍ  PŘÍPRAVKA – neděle 9. června 2019 – hřiště Hostomice
1. místo - Hořovicko "A"
2. místo - FK Králův Dvůr "A"
3. místo - Hostomice / Lochovice
4. místo - Cembrit
5. místo - Komárov
6. místo
- Sokol Králův Dvůr

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

2019-06-10 09:59:54
PŘIHLÁŠKY - 2019 / 2020, finále poháru ODLOŽENO, utkání o umístění OP mladších žáků, nábor rozhodčích, finálové turnaje přípravek, nařízená utkání ...

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

NAŘÍZENÍ STK – viz RMS 2018 / 2019 – článek 3/d (regulérnost soutěží)

OFS BEROUN - III. třída – 26. kolo (15.-16.6. 2019):
2601 –   Mořina – Všeradice – NE (17)
2602 –   * Tetín – Zadní Třebaň – SO (17)
2603 –   Osek – Zaječov – SO (14) – dohoda
2604 –   * Nižbor – Svatá – SO (17)
2605 –   * Loděnice B – Újezd – SO (17) – nařízení STK
2606 –   * Hostomice – Podluhy – SO (17) – nařízení STK
2607 –   Cerhovice B – Hudlice – SO (14) – dohoda

* - dle § 49 odst. 3 SŘ FAČR platí ZÁKAZ čerpání čekací doby


OFS Beroun – POHÁR – okresní kolo – FINÁLE – pátek 14. června 2019
(17:30 hodin) - hřiště TLUSTICE:

ČP21  TRUBÍN – DROZDOV  4:2

PŘIHLÁŠKY do soutěží pro sezónu 2019 - 2020:
Přihlášky je nutné doručit řádně a čitelně (!) vyplněné (HŮLKOVÝM PÍSMEM) do úterý 18.6. 2019 (do 14:00 hodin) včetně na OFS v Berouně !!! Tiskopis je možné stáhnout na webových stránkách OFS Beroun (ve formátu Excel a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY).
Při odeslání poštou pak nejpozději v pondělí 17.6. 2019 (rozhoduje podací pošt. razítko – nepoužívejte zkratku OFS) !!!
POZOR: kluby, které budou mít v mládežnických kategoriích tzv. „sdružená“ družstva, předloží spolu s vyznačením tohoto faktu v samotné PŘIHLÁŠCE také SMLOUVU o sdruženém družstvu (ve formátu Word a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY). Kluby, které budou mít v jedné mládežnické kategorii dvě a více družstev, vyhotoví pro tuto kategorii soupisku (soupisky).
POZOR: za každé družstvo dospělých se hradí startovné – OP (3.500,- Kč), III. třída (3.000,- Kč) a IV. třída (2.500,- Kč).
Startovné se bude hradit prostřednictvím sběrné faktury (klubového podúčtu) v IS FAČR !!!

PŘIHLÁŠKY - Ochrana osobních údajů ve sportu (GDPR):

POZOR - spolu s přihláškou do soutěží je nutné také před sezónou 2019 / 2020 odevzdat sekretářem podepsaný dokument (GDPR) !!!
Tento dokument je ke stažení na webových stránkách OFS
(ve formátu WORD a PDF, levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) – viz odkaz: http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

Pozn: při případné (a také každé další) nahlášené změně sekretáře v průběhu soutěží bude od nového sekretáře klubu tento dokument rovněž vyžadován !!!

Losovací aktiv oddílů - OFS BEROUN - sezóna 2019 / 2020
- PRASKOLESY - Jitřenka - pátek - 19. července 2019 (18:00 hodin)
Účast zástupců oddílů povinná !!!

OP - mladší žáci - zápasy o umístění:

  - o 1. - 2. místo (vítězové základních skupin A a B):
31.5. – Karlštejn – Cerhovice / Drozdov 1:4
1.6.Cerhovice / Drozdov – Karlštejn 4:0
  - o 3. - 4. místo (2. místo v základních skupinách):
3.6. – Všeradice – Žebrák 4:3
7.6.Žebrák – Všeradice 5:0
  - o 5. - 6. místo (3. místo v základních skupinách):
31.5. – Loděnice – Komárov 6:2
7.6. – Komárov – Loděnice 1:3
  - o 7. - 8. místo (4. místo v základních skupinách):
3.6. – FK Králův Dvůr – Hořovicko B 3:1
7.6. – Hořovicko B – FK Králův Dvůr 3:8
  - o 9. - 10. místo (5. místo v základních skupinách):
3.6. – Zdice – Felbabka 4:2
6.6. – Felbabka – Zdice 3:3
  - o 11. - 12. místo (6. místo v základních skupinách):
31.5. – Sokol Králův Dvůr – Hostomice / Lochovice 3:3
7.6. – Hostomice / Lochovice – Sokol Králův Dvůr 2:3
  - o 13. - 14. místo (7. místo v základních skupinách):
31.5. – Tlustice – Cembrit 0:5
5.6.Cembrit – Tlustice 2:4
  - o 15. - 16. místo (8. místo v základních skupinách):
31.5. – Chrustenice / Hýskov – Rpety 3:3
7.6.Rpety – Chrustenice / Hýskov 5:3
  - o 17. - 18. místo (9. místo v základních skupinách):
31.5. – Liteň – Újezd 9:0
7.6. – Újezd – Liteň 2:12

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY – FINÁLOVÉ TURNAJE - pořadí:
MLADŠÍ  PŘÍPRAVKA
– sobota 8. června 2019 – hřiště Lochovice
1. místo - Lochovice "A"
2. místo - FK Králův Dvůr "A"
3. místo - Cembrit
4. místo - Felbabka
5. místo - Chodouň / Libomyšl
6. místo
- Neumětely

STARŠÍ  PŘÍPRAVKA – neděle 9. června 2019 – hřiště Hostomice
1. místo - Hořovicko "A"
2. místo - FK Králův Dvůr "A"
3. místo - Hostomice / Lochovice
4. místo - Cembrit
5. místo - Komárov
6. místo
- Sokol Králův Dvůr

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

2019-05-29 09:06:15
Finále poháru ODLOŽENO, utkání o umístění OP mladších žáků, nábor rozhodčích, brankářská škola a turnaje přípravek

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

POZOR - ODLOŽENO aneb další "verze"
OFS Beroun – POHÁR – okresní kolo – FINÁLE – pátek 14. června 2019
(17:30 hodin) - hřiště TLUSTICE:

ČP21  TRUBÍN – DROZDOV

OP - mladší žáci - zápasy o umístění:

DOHODY mezi soupeři o změně termínu schválila STK / KM na svém zasedání ve středu 29.5. 2019.

(1. zápasy – pátek – 31.5. 2019 – 17:30 hod.; odvety – pátek – 7.6. 2019 – 17:30 hod.):
 
  - o 1.-2. místo (vítězové základních skupin A a B):
31.5. – Karlštejn – Cerhovice / Drozdov
1.6.Cerhovice / Drozdov – Karlštejn (14:00)
  - o 3.-4. místo (2. místo v základních skupinách):
3.6.Všeradice – Žebrák
7.6.Žebrák – Karlštejn
  - o 5.-6. místo (3. místo v základních skupinách):
31.5. – Loděnice – Komárov
7.6.Komárov – Loděnice
  - o 7.-8. místo (4. místo v základních skupinách):
3.6.FK Králův Dvůr – Hořovicko B
7.6.Hořovicko B – FK Králův Dvůr
  - o 9.-10. místo (5. místo v základních skupinách):
3.6.Zdice – Felbabka
6.6.Felbabka – Zdice (18:00)
  - o 11.-12. místo (6. místo v základních skupinách):
31.5. – Sokol Králův Dvůr – Hostomice / Lochovice
7.6.Hostomice / Lochovice – Sokol Králův Dvůr
  - o 13.-14. místo (7. místo v základních skupinách):
31.5. – Tlustice – Cembrit
5.6.Cembrit – Tlustice      (obrácené pořadí)
  - o 15.-16. místo (8. místo v základních skupinách):
31.5. – Chrustenice / Hýskov – Rpety
7.6.Rpety – Chrustenice / Hýskov
  - o 17.-18. místo (9. místo v základních skupinách):
31.5. – Liteň – Újezd
7.6. – Újezd – Liteň

Pozn: úvodní zápasy se hrají na hřišti účastníka skupiny „A“, odvety pak na hřišti účastníka skupiny „B“;
 začátky zápasů v 17:30 hodin (pokud není OFS schválenou dohodou mezi kluby stanoveno jinak)
- viz RMS 2018 / 2019 – článek 3, písmeno h („pohárově“ systémem DOMA – VENKU, tj. při rovnosti bodů gól
na hřišti soupeře počítaný „za dva“, v případě dvou naprosto shodných výsledků následují po odvetném (druhém) utkání pokutové kopy – 5 hráčů z každého týmu, poté do rozhodnutí)

SPOLUPRÁCE BRANKÁŘSKÉ AKADEMIE DANIEL ZÍTKA s OFS Beroun :

Pozvánku a přihlášku na ukázkovou tréninkovou jednotku pro brankáře OFS Beroun, která proběhne 29. května 2019 v Berouně "Na Máchovně", najdete ZDE.
http://ofsberoun.cz/files/docu/BADZ-letak-beroun-v1.pdf

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ZDE

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY
LOSOVACÍ AKTIV (středa - 20.3. 2019) – JARO 2019 – OFS BEROUN:

 – rozdělení do skupin / termíny turnajů / startovní čísla / změny :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit (12.5.), 2. FK Králův Dvůr A (18.5. – 15:00), 3. Sokol Králův Dvůr (7.4. - UMT), 4. Loděnice (27.4. - 9:00), 5. Zdice A (14.4.)
Skupina „SB“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cerhovice (5.5.), 2. Hostomice / Lochovice (19.5.), 3. Hořovicko A (2.6.), 4. Komárov (26.5.), 5. Zdice B (3.5 – 17:00.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov / Chrustenice (26.5.), 2. Chodouň / Libomyšl (5.5. – 14:00), 3. Chyňava (12.5.), 4. Liteň (19.5.), 5. Žebrák (2.6.)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Broumy / Svatá (19.5.), 2. Felbabka (12.5.), 3. Hořovicko B (5.5.), 4. Nižbor (28.4.), 5. Všeradice (26.5.)
Skupina „U3“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. ČL-U Beroun (12.5. – UMT – KD), 2. FK Králův Dvůr B (19.5.), 3. Hudlice (7.4.), 4. Neumětely (14.4.), 5. Vysoký Újezd (26.5.), 6. Zaječov (5.5.).

FINÁLOVÝ TURNAJ - neděle 9.6.2019 (9:00) - hřiště HOSTOMICE 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit A (27.4.), 2. ČL-U Beroun A (6.4. – UMT), 3. Chodouň / Libomyšl (18.5.), 4. FK Králův Dvůr A (13.4. – 14:00), 5. FK Králův Dvůr B (4.5.), 6. Loděnice (25.5.)
Skupina „SB“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (4.5.), 2. Hostomice (27.4.), 3. Hořovicko (11.5.), 4. Lochovice A (18.5.), 5. Lochovice B (25.5.), 6. Neumětely (13.4.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov (4.5.), 2. Chrustenice (13.4.), 3. Sokol Králův Dvůr (6.4. – 9:00 – UMT), 4. Liteň (18.5.), 5. Cembrit B (27.4. – 14:00)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Drozdov (27.4.), 2. Komárov (4.5.), 3. Podluhy (25.5.), 4. Všeradice (11.5.), 5. Zaječov (18.5.), 6. Zdice (13.4.)

FINÁLOVÝ TURNAJ - sobota 8.6.2019 (9:00) - hřiště LOCHOVICE 

Pozn.:
případné další změny či upřesnění budou zveřejňovány prostřednictvím webových stránek OFS a ÚŘEDNÍ DESKY.
POZOR: případné změny termínů turnajů po prokazatelné dohodě (souhlasu) všech účastníků ve skupině podléhají schválení KM OFS Beroun !!!

Turnaje přípravek (jednotlivé turnajové zápasy) se „vkládají“ stejně jako na podzim přímo do IS FAČR !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

2019-05-24 19:29:21
Finále poháru, utkání o umístění OP mladších žáků, nábor rozhodčích, brankářská škola a turnaje přípravek

OFS Beroun – POHÁR – okresní kolo – FINÁLE – středa 29. května 2019 (17:30) hřiště Tlustice:

ČP21  TRUBÍN – DROZDOV 

 

Utkání OP mladších žáků - utkání o umístění - pátek 31.5.2019 (17:30):

Karlštejn - Cerhovice/Drozdov

Všeradice - Žebrák

Loděnice - Komárov

FK Králův Dvůr - Hořovicko B  po 3.6.2019 (17.30)

Zdice - Felbabka

Sokol Kr.Dvůr - Hostomice/Lochovice

Cembrit - Tlustice  st 29.5.2019 (17.30)

Chrustenice/Hýskov - Rpety

Liteň - Újezd

Odvety pátek 7.6.2019 (17:30) 

!!! Nábor nových rozhodčích !!!

OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

SPOLUPRÁCE BRANKÁŘSKÉ AKADEMIE DANIEL ZÍTKA s OFS Beroun :

Pozvánku a přihlášku na ukázkovou tréninkovou jednotku pro brankáře OFS Beroun, která proběhne 29. května 2019 v Berouně "Na Máchovně", najdete ZDE.
http://ofsberoun.cz/files/docu/BADZ-letak-beroun-v1.pdf

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ZDE

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:

viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY
LOSOVACÍ AKTIV (středa - 20.3. 2019) – JARO 2019 – OFS BEROUN:

 – rozdělení do skupin / termíny turnajů / startovní čísla / změny :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit (12.5.), 2. FK Králův Dvůr A (18.5. – 15:00), 3. Sokol Králův Dvůr (7.4. - UMT), 4. Loděnice (27.4. - 9:00), 5. Zdice A (14.4.)
Skupina „SB“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cerhovice (5.5.), 2. Hostomice / Lochovice (19.5.), 3. Hořovicko A (2.6.), 4. Komárov (26.5.), 5. Zdice B (3.5 – 17:00.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov / Chrustenice (26.5.), 2. Chodouň / Libomyšl (5.5. – 14:00), 3. Chyňava (12.5.), 4. Liteň (19.5.), 5. Žebrák (2.6.)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Broumy / Svatá (19.5.), 2. Felbabka (12.5.), 3. Hořovicko B (5.5.), 4. Nižbor (28.4.), 5. Všeradice (26.5.)
Skupina „U3“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. ČL-U Beroun (12.5. – UMT – KD), 2. FK Králův Dvůr B (19.5.), 3. Hudlice (7.4.), 4. Neumětely (14.4.), 5. Vysoký Újezd (26.5.), 6. Zaječov (5.5.).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit A (27.4.), 2. ČL-U Beroun A (6.4. – UMT), 3. Chodouň / Libomyšl (18.5.), 4. FK Králův Dvůr A (13.4. – 14:00), 5. FK Králův Dvůr B (4.5.), 6. Loděnice (25.5.)
Skupina „SB“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (4.5.), 2. Hostomice (27.4.), 3. Hořovicko (11.5.), 4. Lochovice A (18.5.), 5. Lochovice B (25.5.), 6. Neumětely (13.4.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov (4.5.), 2. Chrustenice (13.4.), 3. Sokol Králův Dvůr (6.4. – 9:00 – UMT), 4. Liteň (18.5.), 5. Cembrit B (27.4. – 14:00)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Drozdov (27.4.), 2. Komárov (4.5.), 3. Podluhy (25.5.), 4. Všeradice (11.5.), 5. Zaječov (18.5.), 6. Zdice (13.4.)

Pozn.:
případné další změny či upřesnění budou zveřejňovány prostřednictvím webových stránek OFS a ÚŘEDNÍ DESKY.
POZOR: případné změny termínů turnajů po prokazatelné dohodě (souhlasu) všech účastníků ve skupině podléhají schválení KM OFS Beroun !!!

Turnaje přípravek (jednotlivé turnajové zápasy) se „vkládají“ stejně jako na podzim přímo do IS FAČR !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!

FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

 

stránka: 1 2 3 4
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..