uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Říjen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AKTUALITY
2022-06-21 06:52:24
PŘIHLÁŠKY do soutěží - 2022-2023, mládež má stále napilno, děvčata hrála na Kladně a teď jedou do Čáslavi, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, hrálo se pohárového finále Všeradice vers. Žebrák

Postupy a sestupy- 2021/2022
OP

postup do I.B: SK Horymír Neumětely
sestup do III.třídy: TJ Karlštejn
III. třída
postup do OP: SK Hudlice a FK Všeradice 1932
sestup do IV.tříd: TJ Baník Mořina
IV. třídy
postup do III.třídy: TJ Sokol Vysoký Újezd a FK Komárov B
OP starší žáci
postup do I.A třídy: Sokol Králův Dvůr

LOSOVACÍ AKTIV - 2022/2023:
- neděle - 24.7. 2022 - Tmaň (Kulturní dům) - 10:00 hodin

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU14 – Čáslav (hřiště FK)úterý – 21.6. 2022:
Nominace hráček:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Staňková Nela (Zdice), Štefanová Sára (Felbabka), Neumannová Nikola (Tetín), Tótova Alice, (Neumětely), Douděrová Kateřina (Svatá), Nováková Eliška (Všeradice), Havlíčková Tereza (Hudlice), Ptáčková Anna (Chodouň), Zalabáková Lucie (ČL-U Beroun).
Náhradníce (necestující / "na telefonu"): Lencová Zuzana (Neumětely), Permanová Štěpánka (Tlustice), Štofková Monika (Cembrit), Fišerová Markéta (Svatá).
Trenéři: Havlíček Antonín, Kozel Jan.
V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned se omluvit p. Kadeřábkovi (tel.: 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do Whatsapp skupiny !!!
Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářky veškeré vybavení.
Trasa autobusu: – odjezd v úterý 21.6. 2022 v 6:25 hodin (Hořovice – Spol. dům), 6:30 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 6:40 (Zdice – Sportovní hala), 6:50 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:00 (Beroun – aut. zastávka nad Billou ) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráčky v autobuse.

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU11 – Kladno / Švermov – úterý – 7.6. 2022:

V úterý 7.6. zakončil výběr děvčat OFS /WU11/ svou jarní sezonu. Zúčastnil se finálového turnaje okresní výběrů, který se uskutečnil ve Švermově /okr. Kladno/. 

OFS Beroun - WU11 - 7.6.2022 - Kladno-Švermov 

Ve skupině sehrála děvčata tato utkání:
Beroun - Kladno 0:0, - Ml. Boleslav 3:1, - Příbram 2:2, - Praha / východ 1:6.
V zápase o umístění porazila děvčata tým Praha / západ 4:1.
Turnaje se zúčastnili:
Jínová Gabriela (Hostomice), Ondrisová Adéla (Tmaň), Rychlíková Lucie (Všeradice), Smyrnova Sofija (Hýskov), Brodanová Ella (ČL-U Beroun), Kušková Kateřina (Žebrák), Pánková Nicol (Hudlice), Nováková Nela (Broumy), Kovářová Aneta (Svatá), Růžičková Klára (Kr. Dvůr). Trenéři - Miroslava Lodeová, Jan Kozel. Vedoucí družstva - Lukáš Kadeřábek

Konečné pořadí finálového turnaje WU11:
1. OFS Kolín, 2. OFS Příbram, 3. OFS Praha – východ, 4. OFS Nymburk, 5. OFS Beroun, 6. OFS Praha – západ, 7. OFS Kladno, 8. OFS Benešov, 9. OFS Mladá Boleslav, 10. OFS Mělník.

 

FK VŠERADICE 1932 - Vítěz Poháru - 2021/2022

FINÁLE
- středa - 1. června 2022:

Všeradice - Žebrák 5:2 /1:0/   (hřiště Všeradice)

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-06-16 07:21:35
PŘIHLÁŠKY do soutěží - 2022-2023, mládež má stále napilno, děvčata hrála na Kladně a teď jedou do Čáslavi, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, hrálo se pohárového finále Všeradice vers. Žebrák

Nařízení STK – viz RS 2021 / 2022 – článek 3/d (regulérnost soutěží)
- následující utkání budou sehrána v tomto termínu:

III. třída – 26. kolo – č. 2021212A2A2606 – Mořina – Zadní Třebaň
sobota – 18.6. 2022 – 14:00 hodin – Mořina – nařízení STK

III. třída – 26. kolo – č. 2021212A2A2605 – Praskolesy – Broumy
sobota – 18.6. 2022 – 14:00 hodin – Praskolesy

- dle § 49 odst. 3 SŘ FAČR platí ZÁKAZ čerpání čekací doby

PŘIHLÁŠKY do soutěží – ročník 2022 / 2023:
– potvrzenou a čitelně vypsanou přihlášku nutné zaslat dle pokynů (!) nejpozději do 20. 6. 2022 (poštou), nebo doručit do 21. 6. 2022 osobně na sekretariát OFS Beroun, příp. e-mailem – SCAN (formát PDF, JPG)
– součástí přihlášky rovněž adresář trenérů

Přihlášky ke stažení ZDE:
levé MENU / DOKUMENTY / PŘIHLÁŠKY

http://ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

LOSOVACÍ AKTIV - 2022/2023:
- neděle - 24.7. 2022 - Tmaň (Kulturní dům) - 10:00 hodin

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU14 – Čáslav (hřiště FK)úterý – 21.6. 2022:
Nominace hráček:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Staňková Nela (Zdice), Štefanová Sára (Felbabka), Neumannová Nikola (Tetín), Tótova Alice, (Neumětely), Douděrová Kateřina (Svatá), Nováková Eliška (Všeradice), Havlíčková Tereza (Hudlice), Ptáčková Anna (Chodouň), Zalabáková Lucie (ČL-U Beroun).
Náhradníce (necestující / "na telefonu"): Lencová Zuzana (Neumětely), Permanová Štěpánka (Tlustice), Štofková Monika (Cembrit), Fišerová Markéta (Svatá).
Trenéři: Havlíček Antonín, Kozel Jan.
V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned se omluvit p. Kadeřábkovi (tel.: 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do Whatsapp skupiny !!!
Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářky veškeré vybavení.
Trasa autobusu: – odjezd v úterý 21.6. 2022 v 6:25 hodin (Hořovice – Spol. dům), 6:30 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 6:40 (Zdice – Sportovní hala), 6:50 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:00 (Beroun – aut. zastávka nad Billou ) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráčky v autobuse.

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU11 – Kladno / Švermov – úterý – 7.6. 2022:

V úterý 7.6. zakončil výběr děvčat OFS /WU11/ svou jarní sezonu. Zúčastnil se finálového turnaje okresní výběrů, který se uskutečnil ve Švermově /okr. Kladno/. 

OFS Beroun - WU11 - 7.6.2022 - Kladno-Švermov 

Ve skupině sehrála děvčata tato utkání:
Beroun - Kladno 0:0, - Ml. Boleslav 3:1, - Příbram 2:2, - Praha / východ 1:6.
V zápase o umístění porazila děvčata tým Praha / západ 4:1.
Turnaje se zúčastnili:
Jínová Gabriela (Hostomice), Ondrisová Adéla (Tmaň), Rychlíková Lucie (Všeradice), Smyrnova Sofija (Hýskov), Brodanová Ella (ČL-U Beroun), Kušková Kateřina (Žebrák), Pánková Nicol (Hudlice), Nováková Nela (Broumy), Kovářová Aneta (Svatá), Růžičková Klára (Kr. Dvůr). Trenéři - Miroslava Lodeová, Jan Kozel. Vedoucí družstva - Lukáš Kadeřábek

Konečné pořadí finálového turnaje WU11:
1. OFS Kolín, 2. OFS Příbram, 3. OFS Praha – východ, 4. OFS Nymburk, 5. OFS Beroun, 6. OFS Praha – západ, 7. OFS Kladno, 8. OFS Benešov, 9. OFS Mladá Boleslav, 10. OFS Mělník.

 

FK VŠERADICE 1932 - Vítěz Poháru - 2021/2022

FINÁLE
- středa - 1. června 2022:

Všeradice - Žebrák 5:2 /1:0/   (hřiště Všeradice)

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-06-08 11:23:08
PŘIHLÁŠKY do soutěží - 2022-2023, mládež má stále napilno, termíny finálových turnajů přípravek, děvčata hrála na Kladně, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, hrálo se pohárového finále Všeradice vers. Žebrák

Nařízení STK – viz RS 2021 / 2022 – článek 3/d (regulérnost soutěží)
- následující utkání budou sehrána v tomto termínu:

III. třída – 26. kolo – č. 2021212A2A2606 – Mořina – Zadní Třebaň
sobota – 18.6. 2022 – 14:00 hodin – Mořina – nařízení STK

III. třída – 26. kolo – č. 2021212A2A2605 – Praskolesy – Broumy
sobota – 18.6. 2022 – 14:00 hodin – Praskolesy

- dle § 49 odst. 3 SŘ FAČR platí ZÁKAZ čerpání čekací doby

PŘIHLÁŠKY do soutěží – ročník 2022 / 2023:
– potvrzenou a čitelně vypsanou přihlášku nutné zaslat dle pokynů (!) nejpozději do 20. 6. 2022 (poštou), nebo doručit do 21. 6. 2022 osobně na sekretariát OFS Beroun, příp. e-mailem – SCAN (formát PDF, JPG)
– součástí přihlášky rovněž adresář trenérů

Přihlášky ke stažení ZDE:
levé MENU / DOKUMENTY / PŘIHLÁŠKY

http://ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

LOSOVACÍ AKTIV - 2022/2023:
- neděle - 24.7. 2022 - Tmaň (Kulturní dům) - 10:00 hodin

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU11 – Kladno / Švermov – úterý – 7.6. 2022:

V úterý 7.6. zakončil výběr děvčat OFS /WU11/ svou jarní sezonu. Zúčastnil se finálového turnaje okresní výběrů, který se uskutečnil ve Švermově /okr. Kladno/. 

OFS Beroun - WU11 - 7.6.2022 - Kladno-Švermov 

Ve skupině sehrála děvčata tato utkání:
Beroun - Kladno 0:0, - Ml. Boleslav 3:1, - Příbram 2:2, - Praha / východ 1:6.
V zápase o umístění porazila děvčata tým Praha / západ 4:1.
Turnaje se zúčastnili:
Jínová Gabriela (Hostomice), Ondrisová Adéla (Tmaň), Rychlíková Lucie (Všeradice), Smyrnova Sofija (Hýskov), Brodanová Ella (ČL-U Beroun), Kušková Kateřina (Žebrák), Pánková Nicol (Hudlice), Nováková Nela (Broumy), Kovářová Aneta (Svatá), Růžičková Klára (Kr. Dvůr). Trenéři - Miroslava Lodeová, Jan Kozel. Vedoucí družstva - Lukáš Kadeřábek

Konečné pořadí finálového turnaje WU11:
1. OFS Kolín, 2. OFS Příbram, 3. OFS Praha – východ, 4. OFS Nymburk, 5. OFS Beroun, 6. OFS Praha – západ, 7. OFS Kladno, 8. OFS Benešov, 9. OFS Mladá Boleslav, 10. OFS Mělník.

MOS turnaj dívky WU11 Zdice středa  18.5. 2022:

Turnaj-WU-Zdice

Výsledky:
OFS Beroun A - OFS Beroun B 11:0, - OFS Mělník 6:0, - OFS Kladno 1:5, - OFS Praha - západ 6:0, - OFS Příbram 0:9;
OFS Beroun B - OFS Kladno 0:8, - OFS Praha - západ 6:1, - OFS Příbram 0:11, - OFS Mělník 0:5.
Ostatní výsledky:
OFS Mělník - OFS Příbram 1:3, OFS Praha - západ - OFS Mělník 2:7, OFS Příbram - OFS Kladno 5:3, OFS Praha - západ - OFS Kladno 1:1, OFS Příbram - OFS Praha - západ 3:0, OFS Kladno - OFS Mělník 4:2
Celkové umístění:
1. OFS Příbram, 2. OFS Kladno, 3. OFS Beroun A, 4. OFS Mělník,  5. OFS Beroun B, 6. OFS Praha - západ

zdice-WU

Poděkování patří:
- Městu Zdice a FK Olympie Zdice za poskytnutí hrací plochy a zázemí k uspořádání turnaje
- TJ Litavan Libomyšl a TJ Broumy za zapůjčení branek a sítí
-
firmě Pavel Komínek za přepravu branek

PŘÍPRAVKY - NÁVOD (POSTUP) na vyplnění Zápisu o utkání - viz ZDE
Finálové turnaje přípravek:
- mladší přípravka – 11.6. 2022 – 10:00 – hř. HOSTOMICE

   (účastníci - Cembrit B, Králův Dvůr A, ČL-U Beroun A, Žebrák, Hostomice, Komárov)
- starší přípravka – 12.6. 2022 – 10:00 – hř. LITEŇ
   (účastníci - Králův Dvůr A, Drozdov A, Liteň, Komárov, ČL-U Beroun A, Zdice A

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák 3:4

Všeradice Zadní Třebaň 1:1 /PK 4:3/

FK VŠERADICE 1932 - Vítěz Poháru - 2021/2022

FINÁLE
- středa - 1. června 2022:

Všeradice - Žebrák 5:2 /1:0/   (hřiště Všeradice)

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-06-02 21:51:41
PŘIHLÁŠKY do soutěží - 2022-2023, mládež má stále napilno, termíny finálových turnajů přípravek, děvčata hrají na Kladně, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, hrálo se pohárového finále Všeradice vers. Žebrák, nadstavba mladších žáků vrcholí

PŘIHLÁŠKY do soutěží – ročník 2022 / 2023:
– potvrzenou a čitelně vypsanou přihlášku nutné zaslat dle pokynů (!) nejpozději do 20. 6. 2022 (poštou), nebo doručit do 21. 6. 2022 osobně na sekretariát OFS Beroun, příp. e-mailem – SCAN (formát PDF, JPG)
– součástí přihlášky rovněž adresář trenérů

Přihlášky ke stažení ZDE:
levé MENU / DOKUMENTY / PŘIHLÁŠKY

http://ofsberoun.cz/index.php?page=dpri

LOSOVACÍ AKTIV - 2022/2023:
- neděle - 24.7. 2022 - Tmaň (Kulturní dům) - 10:00 hodin

OP – mladší žáci – NADSTAVBOVÁ ČÁST:
– viz RS 2021 / 2022 – článek 3/ bod I – dle termínové listiny (N1 – N5)
Pozn.: rozlosování celé nadstavby OPmlŽ - k dispozici v IS FAČR
(dohody o změně termínů zápasů uzavírejte prostřednictvím IS FAČR) !!!
POZOR - vzhledem k dosavadnímu vývoji soutěží u OPstŽ a OPmlŽ (finálová skupina - nadstavba) je pravděpodobné, že poslední kolo v těchto soutěžích bude s ohledem na regulérnost nařízeno na stejný hrací den a čas !!!

MOS – turnaj výběrů – dívky – WU11 – Kladno / Švermov – úterý – 7.6. 2022:
Nominace hráček:
Jínová Gabriela (Hostomice), Zikmundová Laura (Králův Dvůr), Ondrisová Adéla (Tmaň), Rychlíková Lucie (Všeradice), Smyrnova Sofija (Hýskov), Jelenová Vanda (Tlustice), Brodanová Ella (ČL-U Beroun), Kušková Kateřina (Žebrák), Pánková Nicol (Hudlice), Nováková Nela (Broumy), Kovářová Aneta (Svatá),- Náhradníce (necestující / "na telefonu") – Morsteinová Anastazie (Svatá), Beránková Eliška (Žebrák), Jungová Barbora (Karlštejn), Junová Liliana (Nižbor), Ištvánová Laura (Tmaň), Macháčková Julie (Lochovice), Kellerová Eliška (Všeradice), Suchomelová Anna. Trenéři: Lodeová Miroslava, Kozel Jan, Brodan Patrik.
- V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Kadeřábkovi (tel. č.: 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do Whatsapp skupiny !!!
Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářky veškeré vybavení, teplé oblečení.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráčky v autobuse.
Trasa autobusu:  - odjezd v úterý 7.6. 2022 v 7:15 hodin (Hořovice – Spol. dům), 7:20 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 7:30 (Zdice – Sportovní hala), 7:40 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:50 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení turnaje po stejné trase mezi 16:30 a 17:00 hodin

MOS turnaj dívky WU11 Zdice středa  18.5. 2022:

Turnaj-WU-Zdice

Výsledky:
OFS Beroun A - OFS Beroun B 11:0, - OFS Mělník 6:0, - OFS Kladno 1:5, - OFS Praha - západ 6:0, - OFS Příbram 0:9;
OFS Beroun B - OFS Kladno 0:8, - OFS Praha - západ 6:1, - OFS Příbram 0:11, - OFS Mělník 0:5.
Ostatní výsledky:
OFS Mělník - OFS Příbram 1:3, OFS Praha - západ - OFS Mělník 2:7, OFS Příbram - OFS Kladno 5:3, OFS Praha - západ - OFS Kladno 1:1, OFS Příbram - OFS Praha - západ 3:0, OFS Kladno - OFS Mělník 4:2
Celkové umístění:
1. OFS Příbram, 2. OFS Kladno, 3. OFS Beroun A, 4. OFS Mělník,  5. OFS Beroun B, 6. OFS Praha - západ

zdice-WU

Poděkování patří:
- Městu Zdice a FK Olympie Zdice za poskytnutí hrací plochy a zázemí k uspořádání turnaje
- TJ Litavan Libomyšl a TJ Broumy za zapůjčení branek a sítí
-
firmě Pavel Komínek za přepravu branek

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - čtvrtek - 17. března 2022

PŘÍPRAVKY - NÁVOD (POSTUP) na vyplnění Zápisu o utkání - viz ZDE

Zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + TERMÍNY + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (15.5.), ČL-U Beroun A (10.4.), Chrustenice (5.6.), Králův Dvůr A (30.4.), Králův Dvůr B (29.5.), Zdice A (21.5. – 9:00)
Skupina „FB“ – 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (29.5.), Drozdov A (15.5.), Komárov (17.4.), Liteň (22.5.), Všeradice (10.4.), Žebrák A (24.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Broumy / Svatá (15.5. – Svatá), ČL-U Beroun B (8.5.), Chlumec (29.5.), Tetín (22.5.), Tlustice (1.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hostomice / Felbabka (10.4. – 14:30 - Felbabka), Hudlice A (1.5.), Hudlice B (15.5.), Chodouň (8.5. – 13:30), Chyňava (28.5. – 13:30)
Skupina „UC“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov B (29.5. – 14:00), Loděnice (24.4.), Hýskov (22.5.), Nižbor (8.5.), Zdice B (15.5. – 14:00)
Skupina „UD“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Lochovice (15.5. – 15:00), Neumětely (1.5.), Zaječov (17.4.), Žebrák B (24.4.)
MLADŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
Cembrit B (28.5.), ČL-U Beroun A (23.4.), Králův Dvůr A (7.5. – 10:00), Králův Dvůr B (21.5. – 10:00), Svatá (4.6.)
Skupina „FB“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 11 hodin:
Broumy (16.4.), Felbabka (21.5. – 15:00), Lochovice (14.5. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice (7.5.)
Skupina „UC“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 13 hodin:
Cembrit C (9.4.), Hořovice (21.5. – 10:00), Chodouň (7.5.), Karlštejn (23.4.)
MINI přípravka
Skupina „J-A“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (28.5. – 14:00), ČL-U Beroun A (23.4. – 14:00), Králův Dvůr A (7.5.), Králův Dvůr B (21.5.), Svatá A (14.5. – 14:00), Svatá B (4.6.)
Skupina „J-B“
– 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Chodouň (7.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „J-C“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „J-D“ – 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:
Broumy (16.4.), Chrustenice (4.6. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice A (7.5.), Všeradice B (21.5.), Zaječov (28.5.)

Pozn.: případné nesrovnalosti neprodleně nahlaste sekretáři OFS !

Finálové turnaje přípravek:
- mladší přípravka – 11.6. 2022 – 10:00 – hř. HOSTOMICE
   (účastníci - Cembrit B, Králův Dvůr A, ČL-U Beroun A, Žebrák, Hostomice, Komárov)
- starší přípravka – 12.6. 2022 – 10:00 – hř. LITEŇ
   (účastníci - Králův Dvůr A, Drozdov A, Liteň, Komárov, ČL-U Beroun A, Zdice A

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák 3:4

Všeradice Zadní Třebaň 1:1 /PK 4:3/
FK VŠERADICE 1932 - Vítěz Poháru - 2021/2022
FINÁLE - středa - 1. června 2022:
Všeradice - Žebrák 5:2 /1:0/   (hřiště Všeradice)

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3 4 5
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..